לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2010, 15:42
  FiReBall מנהל FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
מחסור כובעים בצה"ל: הטירונים משלמים את המחיר

מאת: רון רייכמן, מערכת וואלה! חדשות
יום שני, 30 באוגוסט 2010,
בשל מחסור, נאלצים מאות טירונים בבסיס ניצנים לתזז בשמש כבר יותר משבוע ללא כובעים, בניגוד מוחלט לפקודות מטכ”ל. החיילים מתלוננים על חולשה וכוויות מהחום. מצה”ל נמסר כי הנושא נמצא בבדיקה

כ-1,000 חיילים בתשע פלוגות טירונים בבסיס ניצנים מתאמנים מזה למעלה משבוע ללא כובע. לוואלה! חדשות נודע, כי עם הגעתם של החיילים לבסיס וקבלתם את מדי ה-ב' והציוד, לא ניתנו להם כובעים. לטענת הטירונים, בעקבות החום הכבד והשהייה תחת השמש בשעות היום, חלקם התמוטטו, אחרים סובלים מכוויות חום, כאבי ראש וסחרחורות ואחדים מהחיילים מספרים שגילו נקודות חן חדשות וחשודות על פניהם.

א', שהגיע לבסיס בתחילת השבוע שעבר, סיפר כי "בשבוע הראשון נקלטנו בבסיס והצטיידנו בקיטבגים, במדים ובכל הדרוש. במסגרת נוהל המטכ"ל, היינו צריכים לקבל גם כובעים". לדבריו, בבסיס הסבירו כי נוצר מחסור זמני בכובעים, ולאחר פניית הטירונים, הובטח להם כי הנושא יטופל בהקדם ובמהלך השבוע הראשון. "כל חייל ראוי לכובע - בין אם הוא עושה טירונות קרבית או טירונות כלל צה"לית. אנחנו עוברים הכל בשמש - ועדיין מתאמנים בראשים חשופים", אמר החייל.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1727491&m=1&mid=99561

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2010, 16:28
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אלון5560 שמתחילה ב "[QUOTE=hellfrost]טוב שלא..."

קודם כל אל תגיד לי איפה להגיב ואיפה לא להגיב, תודה.

דבר שני, אני לא מזלזל, אני בעצמי מוכשר 02 בבט"ר דותן, ואני יודע שחלק ניכר, אם לא רוב הפעילות מועבר בכיתות, או סככות, או ישיבה מתחת לאקליפטוס. ובנינו לא קשה להימנע מפעילות בשעות שהשמש קשה, ביחוד אם רוב הפעילות מתרחשת בישיבה בח' או בכיתה.
ואת המדסים, הבר אור, והמסע, אפשר לעשות בערב.

או שוב, פשוט לקשור חולצה לראש...

זה אולי ממש לא אידיאלי, אבל גם רחוק מלהיות טרגדיה:
לטענת הטירונים, בעקבות החום הכבד והשהייה תחת השמש בשעות היום, חלקם התמוטטו, אחרים סובלים מכוויות חום, כאבי ראש וסחרחורות ואחדים מהחיילים מספרים שגילו נקודות חן חדשות וחשודות על פניהם.
ישן 30-08-2010, 17:02
  אלון5560 אלון5560 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "קודם כל אל תגיד לי איפה להגיב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellfrost
קודם כל אל תגיד לי איפה להגיב ואיפה לא להגיב, תודה.

דבר שני, אני לא מזלזל, אני בעצמי מוכשר 02 בבט"ר דותן, ואני יודע שחלק ניכר, אם לא רוב הפעילות מועבר בכיתות, או סככות, או ישיבה מתחת לאקליפטוס. ובנינו לא קשה להימנע מפעילות בשעות שהשמש קשה, ביחוד אם רוב הפעילות מתרחשת בישיבה בח' או בכיתה.
ואת המדסים, הבר אור, והמסע, אפשר לעשות בערב.

או שוב, פשוט לקשור חולצה לראש...

זה אולי ממש לא אידיאלי, אבל גם רחוק מלהיות טרגדיה:
לטענת הטירונים, בעקבות החום הכבד והשהייה תחת השמש בשעות היום, חלקם התמוטטו, אחרים סובלים מכוויות חום, כאבי ראש וסחרחורות ואחדים מהחיילים מספרים שגילו נקודות חן חדשות וחשודות על פניהם.

הזלזול שלך ואתה בטח שלא קובע מה קשה ומה לא,
אני עברתי הכשרה קשה בהרבה אך בטח שלא אזלזל באף אדם העובר הכשרה של רובאי 02 או רובאי 07.
אני ממליץ לך בחום להצטנע בתגובה המזלזת שלך,
ואת ההצעה שלך "לקשור חולצה לראש..." אני ממליץ לך לשלוח ללשכת הרמטכ"ל שם אני בטוח שיתייחסו להמלצה שלך בכובד ראש...
מעבר לזה אתה מבחינתי לא ראוי לשום תגובה.
ישן 30-08-2010, 23:14
  stiller1706 stiller1706 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
הייתי חייב להגיב,
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אתה יכול להירגע? אני חושב..."

זה לא טירון שטחנו אותו בשמירה, זה כמה טירונים (טירוניות בעיקר), שבוכות להורים שלהם שאוטוטו המ"כים הורגים אותם בשמש, המפקד שונא אותי וכו'.
לא יכול להיות שאין כובע לאלף טירונים, יכול מאוד להיות שלפלוגה או שתיים יש חוסר בכובעים שיושלם אני בטוח, אבל לבוא ולהגזים ככה- לא נראה לי.

ובכלל, זה נראה שכל דבר שקרה בבסיס הקצינו, ומי ששומע את זה מהצד יזדעזע.
1000 טירונים אין כובע-נשמע טוב אבל בתכלס זה ממש לא ככה.
"מכת קרציות"- נכון היו פה ושם, אבל עשו מזה כאילו כל הבסיס מתעלף ונעקץ.

גילוי נאות- כותב שורות אלה משרת בבסיס ניצנים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר