לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2010, 09:07
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב ""זה פשוט שטויות." הדרישות..."

1. "כישורים מוקדמים" - ואני מניח שאתה מתכוון לידע מוקדם ולא לכישורים, אצל בן 18 זה משהו יחסית נדיר. אתה יודע רוב הבני 18 לא הולכים לעשות תואר ראשון, ולא לומדים בעצמם בבית איך לתכנת, פשוט כי זה לא מעניין אותם.
חוץ מזה שמבין האנשים שאני מכיר ממש לא הייתי מקטלג את זה כמקום ה"יותר איכותי" בצהל, גם שם כמו בכל מקום אחר יש מגוון של אוכלוסיה.
2. קורס תכנות בבסמח, הוא כנראה בין הקורסים היותר איכותיים ואינטנסיביים שאפשר לדחוף לחברה בלי ידע מוקדם, ולדעתי אחד הקורסים היותר רציניים בצהל, חוץ מזה שלפניו יש תהליך מיון...

בסופו של דבר, אם הייתי צריך בתור רש"צ לבחור עובדים לצוות שלי, והיו לי שני מועמדים שהמידע היחיד עליהם הוא שאחד הגיע מאחד המסלולים בגאמא, והשני ממרמניק, אני הייתי הולך על הראשון. שוב זה מההיכרות הסובייקטיבית שלי, לא בתור מדד מדעי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2010, 22:59
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yarde1992 שמתחילה ב "ממר"מ או מסלול מחקר בחיל המודיעין????"

התשובה הנכונה ביותר היא שזה תלוי איזה עיסוק מעניין אותך יותר.
מסלול ממר"ם כנראה יביא אותך לתפקיד טכני כזה או אחר הקשור במחשבים.
מסלול מחקר מודיעיני (עח"מ או אמ"מ?) יביא אותך לתפקיד מחקר מודיעיני, שאינו טכני בעיקרו, וכולל בעיקר ניתוח ועיבוד מידע ממקורות שונים לכדי תמונה מודיעינית שלמה ככל האפשר (אם את רוצה עוד מידע בנושא, קראי את הערך בויקיפדיה על חטיבת המחקר אליו הפנה אותך opula, קראתי אותו, והוא מדויק למדי, ומתאר בצורה טובה את עיסוק החטיבה).
אם את מתעניינת יותר בתכנות ובמחשבים, לכי לממר"ם, אך אם יש לך צד הומאני ואת מתעניינת גם בנושאים כמו פוליטיקה, אקטואליה, צבא ובטחון ומזרח תיכון, הייתי ממליץ על תפקיד במחקר מודיעיני.*

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר