לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2010, 00:19
  BADAD BADAD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.10
סיפור חיי העצוב

סיפור חיי העצוב , האמת שבחיים לא חשבתי שאני אגולל את סיפור חיי בפורום כלשהו
על גבי האינטרנט , אך זה המצב , כל הפרטים אמיתיים כמובן שאני לא אחשוף את שמי או פרטים שאולי יחשפו את זהותי האמיתית .
אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל , נתחיל כמה שיותר מההתחלה ,
אפשר לומר שעד גיל 12 הייתי ילד די מקובל והיו לי חברים בשעות בתי הספר ולאחר שעות הלימודים,
שעברתי לתיכון התחילו ההצקות עקב המראה החיצוני שלי , ועקב היותי בחור שמן ,
וככה גם ירד לי הביטחון העצמי ושאף לאפס , אך עדיין היו לי מספר חברים שהייתי בקשר טוב איתם ,
לא יכולתי להמשיך לסבול אל ההצקות אז החלטתי בכל כוחי שאני עובר לבי"ס אחר וחשבתי שהמצב ישתנה , אך הכל נשאר אותו דבר , וככה בעצם סיימתי את לימודיי ,
תמיד רציתי קשר רומנטי אך מעולם לא הצלחתי תמיד לא אהבתי את עצמי אז לא הבנתי אך אחרים בכלל יכולים לאהוב אותי.
בצבא שירתתי ועדיין הייתי חסר ביטחון אבל לא כלפי הסביבה , והעברתי את שירותי עם חברים בתוך הבסיס אך ברגע שיצאתי מהבסיס לא שמרתי על קשר עם אף אחד.
שסיימתי את הצבא בגיל 22 התביישתי בזה שמעולם לא הייתה לי חברה או בעניין שאני בתול בכלל , או שאין לי חברים קרובים אפילו חבר אחד , וככה לא העזתי אפילו להכיר מישהי.
וככה העניין נמשך עד היום שאני בן 29 , גר אצל ההורים , חסר ביטחון לחלוטין , אין לי אפילו חבר קרוב אחד , אני מתבייש בהיותי מי שאני כך שאני מפחד אפילו לצאת עם לדייט עם מישהי ולהתחיל אל החיים שלי אין לי מושג מאיפה להתחיל.
מה שאני שואל את עצמי תמיד זה מה הלאה ? מאיפה ממשיכים מפה ?
אין לי בעיה להשכיר דירת חדר ולגור לבד ? אבל מה זה יתן לי לא מספיק כל החיים שלי אני לבד?
מה אני אחזור כל לילה לארבעה קירות לבד ? אדבר עם עצמי ?
אין לי מושג אך נתתי לעצמי להגיע למצב הזה , אפילו במהלך השנים ניסו לשדך לי פה ושם , אבל התנגדתי נחרצות עקב כך שאני לא אוהב את עצמי אז אך אחרים יאהבו אותי ?
אני יודע שרוב הקוראים שיקראו את ההודעה הנ"ל ויגיבו לה יהיו בני נוער ואני מצפה לקבל תשובות בהתאם לגיל , אבל באמת הגעתי למצב שאין לי מושג מה אני עושה הלאה.
אחרי שהשתחררתי מהצבא גם מחוסר ביטחון לא רוצה להמשיך ללימודים אקדמיים ,
וכך נשארתי בעבודה פשוטה ושכר נמוך עד היום , בה אני עובד נטו להתפרנס .
וגם יצאתי בפעם האחרונה בחיי לדייט לפני חודש , בדייט השני אמרתי לעצמי שאני חייב לפתוח קלפים במידה והקשר ימשיך במילא היא תגלה לבד ,
אז סיפרתי לה שאין לי חברים קרובים , ושמעולם לא היה לי קשר רומנטי , והיה הסיקה מזה שאני בתול בן 29 וקיבלה שוק והלם רציני ולאט ובעדינות מתוך חשש שלה ניתקה את הקשר לאחר מספר טלפונים.
אני עדיין בכלל יכול לשקם את עצמי ?
כל החיים שלי הייתי עצוב ותמיד חייתי בתקווה שאולי יום אחד זה ישתנה , וגם אני אהיה מאושר , וגם לי תהיה עבודה מבוססת (פחות או יותר) וגם לא תהיה משפחה , ואני אחיה חיים נורמטיבים עם משכנתא ואהבה (כמה שאפשר) , אך ככל שהימים עוברים אני רואה כמה וכמה זה מתרחק ממני.
גם אני הייתי נרתע אם מישהי הייתה מספרת לי שהיא בת 29 ולא היה לה קשרים קודמים ,
כאילו מה לא בסדר איתך ? אתה חולה ?
אבל אני לא חולה , אני בריא 100% , בסך הכל חסר ביטחון שמשך את החבל יותר מדי ,
וכל הזמן דחה ודחה ודחה את העניין מחוסר ביטחון ,
באמת שאין לי מושג מה אני עושה הלאה ואך אני מתחיל לחיות חיים נורמטיבים כמו כולם.
אני לא מלך היופי , אבל אני גם לא מכוער (לעניות דעתי) ולאנשים שסובבים אותי (למרות שמשפחה אף פעם לא אובייקטיבים).
אחרי שכתבתי ושיחררתי מטען של שנים על גבי המקלדת אני מרגיש קצת יותר משוחרר ,
אם יש פה מישהו במצב שלי פחות או יותר בטווח גילאים 18 והלאה , אני ממליץ לו מכל הלב לא לדחות כלום ולקפוץ למים העמוקים , כי חבל על כל דקה , אצלי המצב הרבה יותר קשה , בגילי אין לי מושג אך להתחיל ומה לעשות הלאה.
אני חייב לציין שלמרות הכל מעולם לא היו לי כוונות אובדניות , ואני מעריך כל יום שאני חי ונושם בו ,
למרות שאין לי חיי חברה בכלל נטו עבודה-בית , אך למרות הכל החיים הם פרס ובחיים אני לא אוותר עליהם , גם אם אני אחיה את חיי כערירי , וכל חיי אחיה לבד.

תודה למי שקרא , ואני אקבל כל תגובה באהבה , גם תגובות קשות.
לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י BADAD בתאריך 01-08-2010 בשעה 00:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2010, 00:42
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BADAD שמתחילה ב "סיפור חיי העצוב"

כשהתחלתי לקרוא את שגוללת כאן כל מה שעבר לי בראש זה "שייקח את הדברים בפרופורציה. זה לא סיפור חיים עצוב." אם תרצה, אני יכול להכניס אותך לפרופורציות.
בסוף דבריך דווקא נראה כי אתה מודע לחשיבות הדברים, אתה בריא (שהרי זה הדבר הכי חשוב בסופו של דבר, לא? שכן זהו הבסיס לכל) ומעריך את החיים.

לכן, לא הצלחתי לגבש דיעה לגבי התייחסותך לבעיה. מחד גיסא, ע"פ הכותרת ציפיתי לטרגדיה אישית מצערת ומאידך גיסא, לפי סיפא דברייך דווקא נראה כי אתה לוקח את הדברים בפרופורציות הנכונות.
אז רק במידה שאכן הכותרת היא זו שמשקפת את התייחסותך לעניין, אומר כי בתור התחלה תסתכל על הבעיה כאל בעיה, בדיוק כך, ולא כאל "סיפור חיים עצוב". הבעיה היא פועל יוצא של בעיות קודמות שנמשכו לאורך שנים, יצרו בסיס בעייתי אך אין הדבר בלתי הפיך (בניגוד להרבה דברים אחרים בחיים, כן? פרופורציות..).
אז כאמור, זוהי בעיה, ועליך להבין (ובעיקר לאזור אומץ) כיצד אתה פותר אותה, כי אף אחד לא יפתור אותה בשבילך.

שנית, אומר כי הבעיה (ואכן, אני מודה שזו בעיה...) הזו לא נדירה כלל. אני מכיר מספר אנשים במצב דומה (ואף פחות טוב משלך) שהתמודדו עם הבעיה בגאון. למעשה, מה שאני רוצה להגיד לך כאן הוא שאתה לא לבד (בניגוד לכינוי שלך). אתה לא היחיד בעולם שמתמודד עם הבעיה הזו, ואתה לא היחיד שיצא ממנה...

לגבי העניין עצמו, ראה, כפי שאני רואה את המצב, הבעיה הגדולה כאן היא ההרגל שנוצר לאורך השנים, הבעיה הנוכחית שנערמה על הבעיה הקודמת (שנערמה על זו שלפניה..) שגרמה לך תחושת ניכור. לכן, בתור התחלה, הייתי ממליץ לך לנסות לשנות. זה לא קל, בטח לא אחרי שנים של הרגל... אבל עם זאת, המטרה כפי שאני רואה אותה היא לזנוח את הדרך בה נקטת עד עכשיו (שהובילה אותך לכתיבת ההודעה הזו) ולנסות דרך אחרת. לנסות להכיר, לנסות לצאת, לנסות לראות...
עושה רושם שאתה לא שונא את עצמך, אתה מודע ליתרונות והחסרונות שלך וזה לגיטימי לחלוטין.
גם אם אתה מסתכל במראה ואתה לא מת על מה שאתה רואה, דווקא כשיוצאים ומתערים בחברה ומקבלים פידבקים מפתיעים (חיובים, כאלה שלא קיבלת עד עכשיו ולא כי לא היית ראוי להם - אלא כי לאף אחד לא הייתה את ההזדמנות לתת לך אותם) הדיעה שלך לגבי עצמך תשתנה. מבטיח לך.
מהדברים שלך ניתן ללמוד שיש לך חוסן נפשי, כל שאתה זקוק לו זה אומץ, בטחון.
למה לא לנסות לקפוץ למים העמוקים? החוסן הנפשי שלך משמש לך כמגן. נסה לשנות את הדרך, נסה להתערות, להצטרף, להשתתף, להראות יותר נוכחות, ליצור קשרים, להנות... הדרך הזו לא סלולה עבורך (כפי שהיא לא עבור אף אחד), לכן היא לא תיהיה חלקה, אך היא תמיד תיהיה במגמה כללית של עליה.

דבר נוסף, אתה בחור עובד. מסגרות הן מקום נפלא לפתח קשרים חברתיים ורומנטיים (מנסיון).
נסה לא לברוח מהצעות שבאות, נסה ליזום ולהגדיל ראש.

אם יש לך את היכולת הכלכלית, צא מבית הורייך. לדעתי, זה לא בריא לך ולא בריא להם אני מאמין שגם לך זה קצת מפריע (הרי לא סתם דאגת לציין את זה בהודעה שלך). אני בהחלט נוטה להסכים עם הסבורים כי בגיל 29 צריך לגור לבד. יתרה מזאת, אני מכיר לא מעט בנות שאכן מרתיעה אותן העובדה שבחור גר עם הוריו... אבל אל תצא מהבית בשבילן, צא מהבית בשבילך. העצמאות הזו לא תסולא בפז ולא תרוויח כזו באף דרך אחרת.

לדידי, ולאור הדברים הנ"ל, יש לך בסיס מאוד טוב להתקדמות במישור החברתי. כל שעליך לעשות הוא לאזור אומץ, לשנות את הדרך והגישה, להיות אסרטיבי ... והעצים יניבו פרי.

בהצלחה. קטן עליך.

נערך לאחרונה ע"י Shai בתאריך 01-08-2010 בשעה 00:48.
ישן 01-08-2010, 15:53
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
ראשית, אני רוצה לחזק את דבריהם של החבר'ה שהגיבו מעליי

אתה עושה רושם של בחור עם ראש על הכתפיים, לא בן אדם טיפש.
למה שלא תעשה עם זה משהו? אני מתכוון ללימודים, משהו שאתה אוהב או שמעניין אותך.
אוניברסיטה או מכללה מהווים מקום מצוין להכיר אנשים (ומבחינתך- נשים) חדשים.
כמו שאני רואה את זה, אתה צריך לקבל החלטה ולעשות שינוי בחיים על מנת שתוכל להתפתח: לעזוב את בית ההורים בשלב הראשון, להירשם ללימודים בשלב השני. השלבים הבאים יהיו לצאת ולעשות דברים חדשים במקומות חדשים - מכון כושר, פאבים, אפילו עבודה חדשה.
אני יכול לספר לך על שתי החלטות חשובות שקיבלתי באמצע שנת 2006 ושינו לי את החיים לטובה:
הראשונה היתה לא להמשיך בטכניון אחרי שסיימתי את המכינה שם. החלטתי ללכת ללמוד משפטים.
ההחלטה השניה היתה לעזוב את בית ההורים ולעבור לחיפה, על אף שהיה מדובר בצעד לא הכי משתלם כלכלית (אצל אבא ואמא לא משלמים שכר דירה וחשבונות...).
בזכות שתי ההחלטות האלה הצלחתי (כך אני רואה את זה) בעוד שני נושאים, חשובים לא פחות:
1. הכרתי את חברה שלי. אנחנו ביחד כבר יותר משלוש שנים.
2. בסוף שנה א' ללימודים התקבלתי לעבודה במסגרת מעניינת שכוללת עוד עשרות אנשים איכותיים, כולם בסביבות הגיל שלי, ולמרות שעזבתי את המקום לפני כחצי שנה עקב סיום התואר, נשארתי בקשר טוב עם רובם.

אני מציע לך לחשוב על זה.

ישן 02-08-2010, 20:09
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BADAD שמתחילה ב "להתחיל ללמוד בגיל שלי?|שמח|..."

לפני שאתה לומד תחליט מהאתה רוצה לעשות.
יש מספיק אנשים שהתחילו את החיים שלהם בגיל 30 אתה צעיר ,אין לך ילדים ואשה לפרנס כרגע, אל תדאג יהיו לך, אבל תחשוב למשל איזה סוג דבר שאתה רוצה ללמוד ולהמשיך בו תלך על זה.למשל נדל"ן או חיפוש משקיעים.
אל תחשוב שאי אפשר.
והכי טוב יהיה לך אם תגור רחוק לארק לצאת מהבית של ההורים אלא "רחוק" מהבית שלהם לפחות מרחק נסיעה של שעה.
כן לבקר את ההורים בסוף שבוע לשעה שעתיים זה בסדר,אבל אתה צריך להיות אתה ,להיות עצמאי.
אני מאחל לך רק טוב .וממכלול העצות באשכול תחכים ותשכיל ,ובעזרת ה' וברצון שלך תצליח.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

ישן 02-08-2010, 23:21
  tinki14  
אורח

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BADAD שמתחילה ב "להתחיל ללמוד בגיל שלי?|שמח|..."

איאיאיאיאאיאי למה אתה כזה פסימי????? אתה יודע שיש אנשים שלומדים גם בגיל שמונים?סבתא שלי למשל!!!!! אם אתה רוצה אתה יכול לפתוח ברת סטארט אפ ואפילו אני מוכנה למכור לך סטארט אפים משלי כל יום אני חושבת על רעיון חדש ולא משתמשת בו....

אתה רואה הבעיה שלך היא שאתה כל הזמן אומר חבל ש..חבל ש...

יודע מה נכון שאין מה להשוות-אותי תקעו בכיתת מבר-בכיתה הזאת אומרים לך שאתה לא יכול לעושת יותר מ21 יחידות כי אתה טיפש.ואני נלחמתי ונלחמתי ובשנה האחרונהכ!!!!!!העלו אותי לחמש יחידות באנגלית-ואתה יודע למה זה קרה???כי התעקשתי. כי לאט עמדתי ואמרתי חבל ש... בחנתי את המצב והעכרתי אותו מחדש וככה הגעתי למסקנה שאם אני אעשה כך וכך תעודות הבגרות שלי לא תהיה כל כך עלובה כמו שהיא הייתה אמורה להיות.

תעצור כאן!!

ידעת שמדינת ישראל באשכרה משלמת לך על זה שאתה מתיחישב בצפון/דרום שתתיישב שם ותפתח את המקום ותפתח שמה עסקים? בארים אוכל מסעדות גלריות אומנות כל השיט הזה-כבר ארעיון אחד נתתי לך, לא ככה?

מי יקבל אותך לעבודה? איך אתה בכלל מעיז לדבר? ניסית שאתה מברבר ככה??? אני מודיעה לך מעכשיו!יש לך עתיד יותר טוב מלהיותת שומר!אתה יכול יותר!ודי לדחות את הלימודים! ר עקיבא למד את כל היסודות בגיל ארבעים. ונהיה רב גדול-ידעת את זה?

הגיע הזמן שתציב לעצמך אתגרים ומטרות בחיים, ותגשים אותם!

החלטת שאתה רוצה למצוא לך חברים?איזה מקום יותר טוב מאשר בלימודים? או שאולי בטוח יש לך איזה חבר שתמיד ניסה להיות איתך בקשר ואתה פשוט דחית אותו-הגיע הזמן שתרים טלפון ושתדברו קצת...ספר לו על עצמך מה קורה איתך..

ובקשר לעניין של זוגיות כמו שאמרתי לך-סרוגייט. זה הכל.
ישן 28-08-2010, 23:35
  admatay admatay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.10

וואו. אני קורא את מה שהבחור רושם ונתקף חרדה. המצב שלי דיי דומה לשלו - תקוע במעגל של בדידות ומתקשה לפרוץ אותו. דווקא בתחילת כיתה י', תחילת התיכון, התנתקתי מכולם. חוסר הביטחון שיתק אותי, גרם לי לסטות ממסלול החיים ולהזניח את עצמי. כולם התקדמו ורק אני נשארתי במקום. ועכשיו, לך תחזור. יש משפט מפורסם על המצב הזה, "כשאתה יכול אתה לא רוצה, וכשאתה כבר רוצה, אתה לא יכול".

אני צעיר ממנו (בתחילת ה-20), אבל למרות המצב הלא טוב, תמיד הייתה לי מן תקווה אופטימית, כנראה אופטימית מדיי, שהמצב יסתדר בסוף. איכשהו. לקרוא את מה שהוא רושם גרם לי לבהלה. אולי המצב לא יסתדר בסוף?

להכיר אנשים זו לא בעיה, גם לא להתחבב עליהם. הבעיה היא להעלות את רמת הקשר, משמע להיחשף.

אף אחד לא חושב שאני בליין גדול, אבל הם לא באמת יודעים שאין לי אפילו חבר אחד. הם לא באמת יודעים שכבר שנים ימי שישי, ימי עצמאות, סילבסטר ואפילו פאקינג ימי הולדת, הם ימים כל כך עצובים ומדכאים. והם מנסים, אומרים "יאללה לאן יוצאים ביום הולדת שלך?", ואני מתחמק באלגנטיות, כמו שעשיתי כל כך הרבה פעמים בעבר. וכשהם מתקשרים להגיד "מזל טוב", אני אפילו לא עונה להם. כדי שלא ישאלו "מה עשית אתמול?" או "מה עושים היום?". אלוהים יודע כמה פעמים שאלו אותי בשנים האחרונות "מה עשית בסופ"ש?", וכמה זה צובט לי בלב פעם אחר פעם כשאני סתם משקר "סתם לאיזה פאב".

איך אפשר להתגבר על החרדה של ההיחשפות? איך מצליחים להתגבר על הפחד מדחייה, כשאני מרגיש שאין לי בסיס להישען עליו אם אני אפול? איך מפתחים קשר עם מישהו, שאתה כל כך פוחד שהוא ירתע מכך שיגלה שאתה שנים לבד עם עצמך, לעולם לא שתית, לא הייתה לך חברה, בלי המחשבה הזאת שהוא רק ירחם עלייך. ונניח ועשיתי את זה, מה אז? לא עולה לי בראש איך אפשר להיכנס פתאום למעגל חברים של מישהו אחר, על תקן המסכן חסר החברים.

היום, בניגוד למצב המוזנח מאוד שלי בתיכון (משקל עודף מאוד, מחוצ'קן), אני בטוח שבמצב היפוטתי, בו כולם היו מתחילים from scratch, הייתי מוצא לעצמי את החבורה שלי בלי בעיות ומשתלב כרגיל. הבעיה היא להשתלב כשאני נמצא הרחק מאחור...
ישן 29-08-2010, 01:23
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto

אתה מדבר כאילו אתה זקן...
למה???
אתה חושב שמאוחר ללמוד ושתשאר בודד כל החיים וזה לא נכון...
אתה יכול לשנות המון!
זה שנפלת על אנשים חרא בילדות שלך זה לא אומר שזה ימשיך... ולא כולם ככה...
תתחיל להשתחרר לאט לאט עם אנשים, תפתח שיחה עם מישהו/י סתם ותראה שכן מדברים איתך
תתחיל לעשות ספורט ותראה שתרגיש טוב עם המראה שלך והביטחון העצמי יעלה
ככל שתהיה בסביבה של אנשים תראה שהביטחון שלך יעלה גם ותרגיש בנוח בחברה...
אני חושב שאם אתה רוצה ללמוד אז תעשה את זה! לימודים זה לא רק בשביל עבודה.. זה גם בשביל השכלה ואני רוצה לומר לך שיש המון אנשים שלומדים אחרי גיל 30...
גם אני הייתי במצב שלך ואני מבין אותך ב100%
אל תתן למה שקרה בעבר לעצור אותך בעתיד!
תתחיל בצעדים קטנים ותראה שבלי לשים לב תהיה לך חברה וחברים קרובים.. כל הקטע זה לעשות את הצעד הראשון שהוא הכי מפחיד...
המון בהצלחה

ישן 29-08-2010, 18:11
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05

אני רוצה להגיד לך את זה בגלוי, בלי כל כוונה להעליב, אבל אתה פשוט חייב סטירה שתעיר אותך מהרחמים העצמיים שלך שדופקים אותך מאז שהגעת לבגרות. מה שהבריח את הבחורה שיצאת איתה, זה לא העובדה שאתה בתול ושלא יצאת עם אף אחת לפני כן, אלא אותו דיבור על "סיפור חיים עצוב", כל מה שהיא שמעה זה רחמים עצמיים, ולאנשים היום אין כוח ואין רצון לשמוע בכיינים שרק חושבים על כמה החיים דפקו אותם וכמה הם עצובים.
תקח את עצמך בידיים, תעזוב את בית ההורים כי בגיל שלך כבר הגיע הזמן לחיות כמבוגר.
אני מכיר אנשים בגיל 40+ שבחרו פתאום במסלול האקדמאי והיום הם עובדים בתחום אותו למדו, ונהנים מכל שניה.
בנוסף, תפגין קצת יותר בטחון עצמי ואל תפחד לצאת עם בנות רק בגלל שאתה חושב שאתה פחות טוב מהן, כי זה הכל בראש שלך, אם אתה לא יכול להיפטר מהעול הזה, לפחות תלמד להדחיק אותו.

והכי הכי חשוב!! די עם הרחמים העצמיים, כי אם תמשיך לדבוק בהם, אתה באמת תשאר לבד.
ישן 01-09-2010, 14:42
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07

מחזק את אלה שמעלי - אתה התרגלת לברוח מהחלטות, מלקחת אחריות.

זה התחיל בתיכון, כשאמרת שבעתיד יהיה בסדר ולא לקחת אחריות, זה ממשיך באופציה רצינית לקריירה מכובדת שאתה לא משתמש במוח שלך (שנראה שיש לך) - אתה מתחמק מלקחת החלטות רציניות לחיים שלך! וטוב שקלטת את זה!

אתה צריך לרצות לשנות את הגישה שיש לך - לא להסס בכל דבר קטן, בדייטים, או יציאה עם מכרים - שים לך מטרה אחת מול עיניך - לצאת ולהנות עם חבר'ה! אין צורך שתגלול את סיפור חייך לפניהם - מקסימום אתה יכול להמציא משהו - העיקר- ליצור חיי חברה!

ככה תעשה בכל דבר - שים לך מטרה עליונה שהיא לסדר לך את החיים מחדש - מטרה ישירה- למצוא קבוצה חברתית בה תוכל להשתתף! כך תעבוד - ממוקד מטרות ותתחל להזיז את החיים שלך דרגה דרגה למעלה - שום דבר לא מאוחר-

תחשוב על זה כך: אם לא תעשה שינוי עכשיו - תהיה בגיל 60 כמו שאתה עכשיו
אם אתה עושה שינוי עכשיו - תהיה בגיל 60 מישהו אחר - וכאן אני ממליץ לך לשקול אופציה של לימודים אקדמיים משולבים עם עבודה.

יהיו עליות ויהיו ירידות ולכן עדיף שתמצא כתף להישען עליה- זה יכול להיות אחים או הורים או חברים - תסביר להם על השינוי שאתה רוצה לעשות בחיים שלך ואני משער שהם יתמכו בך, לא?

הכי חשוב זה שתשנה את הדמיונות בראש- תוציא את המסכן שבך, את המדוכדך, העייף - ותתחיל לדמיין שאתה אריה אמיץ - אחד שהולך עם ההחלטות שלו עד הסוף ולא מוותר - אחד שקם גם כשהוא נופל ויודע לא לוותר.

מקווה שתצליח עם או בלי העצה שלי...

*
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר