לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2010, 18:34
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
זכרונות מהיום הראשון של כתה א'

יש קטינים בקהל?
החופש הגדול מסתיים בעוד שבוע!!!!!
עכשיו שהברחנו אותם נתחיל
לרגל שנת הלימודים המתקרבת-מה הזכרונות שלכם מהיום הראשון בכיתה א'?

אני אתחיל:
אף פעם לא הייתה לי בעיה לקום בבוקר כילד.
אמא העירה אותי, עשיתי מה שצריך לעשות אבל הרגשתי ששכחתי משהו כי נראה לי שעשיתי דברים מהר מידי.
בכיתה א' גיליתי לראשונה (כי בגן שכחתי לספר להורים שיש יום גיבוש לכיתה א') שחצי מהגן איתי ואחרים שלא הכרתי שדווקא איתם התחברתי.
כבר אז עשיתי נזקים בארוחת עשר שהקשית בטרופית נתקעה במקום הלא נכון והכל נשפך על השולחן.
שהלכתי לשירותים גיליתי למה נראה לי שהקדמתי: הסתבר שלבשתי את המכנסיים מעל מכנסי הפיג'מה
אחר כך המורה החליטה שאני בקבוצת פעמון (איזה כיף...) שנחשבה הקבוצה הטובה מה שגרם לי להרים אף,להתנשא על קבוצות בית ופרח הנחותות ולקבל מהם מכות בהפסקות בימים הבאים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2010, 19:12
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זכרונות מהיום הראשון של כתה א'"

ה-1 בספטמבר 1989, תאריך שלא יישכח! יום שישי בשבוע, חולצה עם ציור של ברבי ו"שורטס" קצר, סוג של פרחוני (התאמה מגוחכת, מה חשבתי לעצמי?) שיער קצר עם סיכות, וסנדלים. אבא'לה לקח אותי בבוקר (רק אבא , איפה אמא הייתה? עסוקה מכדי לבוא גם היא?), התרגשות גדולה כמובן. מאחר וכבר אז הסתדרתי
בכללי יותר טוב עם בנים מאשר עם בנות, ומכיוון שכבר מאז הייתי חובבת גברים קטנה, מהרגע הראשון נקשרתי אל אחד הבנים בכיתה, שישב לא רחוק ממני, התאהבתי בו. מאוחר יותר באותו יום הוא יחזיק לי את היד כשנפסע כל הכיתה לסיור היכרות קצר בביה"ס עם המחנכת...ולאחר כמה חודשים, הוא גם ייתן לי את הנשיקה הראשונה שלי על הלחי. כשחזרתי הביתה באותו יום שישי, חיכתה לי בובת ברבי (לא מקורית) חדשה. בכיתה א' גם הייתה הפעם הראשונה שהברזתי מביה"ס, יום שישי אחד במהלך אותה שנה, באמצע אחד השיעורים פשוט לקחתי ת'תיק והלכתי, מול עיניה המשתאות של המחנכת...כנראה החלטתי שלא בזין שלי כל החרא הזה...אבא שלי היה במרפסת וראה אותי מרחוק באה ושאל מה פתאום, ואם אני מרגישה לא טוב...יותר מאוחר באותו יום, אחי הגדול שאל אותי למה ברחתי מביה"ס...
צפוייה בימים הקרובים תמונה שלי מאותו בוקר גורלי ובלתי נשכח! אם רק אמצא סורק...אין לי בבית...

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 25-08-2010 בשעה 19:40.
ישן 25-08-2010, 23:01
צלמית המשתמש של idkfa
  idkfa idkfa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זכרונות מהיום הראשון של כתה א'"

לא זוכר את היום הראשון,
אבל כן זוכר שעל השולחן שלי בכיתה א היה גוש קטן של משהוא שנדבק עליו, במשך כמה חודשים הייתי עסוק בלהשחיז את הגוש בעזרת העיפרון עד שהיה מבריק ובצבע עופרת.

יום אחד בעוד שאני עסוק בהשחזה הגוש התבקע וחציו האחד איבד אחיזה בשולחן, זה היה יום נורא שביסר את מה שבה בהמשך - כל הגוש ניתק מהשולחן שבוע אחרי זה ולי לא נותר דבר חוץ משולחן רגיל,נקי ומשעמם.

מאז ועד כיתה ו' פיתחתי אובססיה לגוש הקטן וניסיתי בעזרת טיפקס, דבק, לורדים, צבעי פנדה וגועש ושאר חומרי גלם להגיע לתרכובת דומה שתהיה חזקה ושתידבק לשולחן כמו הגוש.
היה לי שותף לניסוים שהיה בונה הרי געש של טיפקס (שופך הרבה טיפקס על השולחן ונותן לשכבה החיצונית להייבש ואז לוחץ על הבועה שנוצרה), הוא גם היה בדרך כלל טועם את התרכובות שיצרנו.

בסופו של דבר לא הצלחתי לשחזר את הגוש, וגם לא ממש למדתי, ועכשיו שאני חושב על זה - הסנפתי המון דבק וטיפקס כשהייתי ילד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר