לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2011, 09:51
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "חד"כ זה חדר כושר :) אגב, אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
... בחודש הראשון נהוג לעבוד על כל קבוצת השרירים בכל יום, כדי להרגיל את הגוף ...

הזכרת לי משהו
כשרק נרשמתי למכון כושר המדריך עבר איתי על המכשירים והכין לי תוכנית כמו שאתה מתאר. הוא אמר לי להגיע 3 פעמים בשבוע (יום כן - יום לא) ובגלל שזה היה כזה כיף מיד התחלתי לבוא כל יום. אחרי כמה זמן פתאום המדריך (שלא חשב שאני אקח את האימונים ברצינות) שם לב שאני בא כל יום. כשהוא הבין שאני רציני הוא פתאום התחיל להיות חביב אלי (כשהכרנו הוא היה רוסי קריר כזה) ועזר לי להתקדם עד שאחרי שנה הגעתי למצב שהייתי 90 קילו עם מסת שריר מסיבית. לא היה עלי טיפת שומן מיותרת (לאורך כל התקופה לא נגעתי בקולה, פיצה וכו').

ועכשיו לפואנטה. אני זוכר אחרי זה איזו פעם שהייתי אצל בחורה וכשהגענו לחדר השינה שלה אני התפשטתי והיא (כשראתה את הגוף החשוף שלי) שחררה את ה-"וו'או!!" הכי גדול ששמעתי בחורה אומרת מחוץ לסרט פורנו.

זה לא מעניין אותי מה אנשים אומרים על חשיבות האופי. מראה חיצוני משפיע על נשים לא פחות מעל גברים. הן פשוט לא מחצינות את זה מחוץ למסגרת אינטימית עם בן זוג או ממסגרת של שיחה עם חברות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2011, 10:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "לכל הספקנים... אני משתדל שלא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shai
לכל הספקנים...
אני משתדל שלא להרים יותר מידי משקולות. פעם בשבוע שאני עושה אימוני כוח. אני מתנפח די בקלות (אני בחור די רחב גם ככה, והרמת משקולות של 15 קילו בכל יד לא כל כך מזיזות לי... התערבתי עם המאמן כושר בחד"כ במשהו שקשור לזה, הרווחתי 100 שקל לפני שבועיים).

אני משתדל לרוץ ולעשות אופניים, בערך שעה וחצי (כמעט) כל יום, וכפיפות בטן, בערך 300 כל יום.

בכל זאת, צריך להשאיר גם זמן ללמוד..

פעם בשבוע משקולות? זה די מעט האמת.. כמה כבר גירוי אתה מספק לשריר?
אירובי זה טוב, אבל למה 300 כפיפות בטן ביום (ברצף?)? נסה לעבור לסופרסטים בבטן, מבטיח לך שעשר דקות עבודה רצופות תגרומנה לך לעבור לשני אימונים בשבוע

ישן 04-11-2011, 23:18
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתרגיל הזה.
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תקשיב, אפילו אני לא דוחק 170..."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://strongworkout.files.wordpress.com/2010/08/leg-extension.jpg]

האמת ששרירי הרגליים שלי לא מוסברים. זה משהו כמו גוש שרירים אחד גדול. לדעתי, יש לי שרירים במקומות שלאחרים בכלל אין..
השרירים מאוד בולטים. כשאני מפעיל את השריר שמתחת לברך לצורך העניין (שהוא לא טריביאלי), הוא בולט בכ-7-8 ס"מ. זה די מפלצתי ומוזר.

מצד שני, זה עובר במשפחה. ראיתי את זה גם אצל אבא וסבא...

לפני כשבועיים, אחרי שלא התאמנתי תקופה מאוד ארוכה, אמרתי לחברים שלי שאני יכול להרים 170 ק"ג עם הרגליים.
(בעבר הרמתי גם 190, אבל זה היה בצבא..).
אח"כ עליתי למעלה לרוץ.
אז הגיע איזה הר אדם אחד, ואמר לחברים שלי: "לא יכולתי שלא לשמוע את החבר השקרן שלכם. אני מתאמן פה מעל שנתיים, ואני לא חולם על להרים את את כל המשקולות במכשיר עם הרגליים".
הם סיפרו לי את זה. ירדתי למטה, התערבתי איתו ועם המאמן (שחיזק אותו).

עשיתי סט של 30 על המקסימום (שם זה 170 ק"ג). הכסף הכי קל שעשיתי בחיים שלי...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר