לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2010, 13:26
  manintank manintank אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.10
יש קטע כזה,

למה אני לא יכול להתחיל לדבר ברחוב עם מישהו בלי שזה ייראה לו מוזר, או לי מוזר בדיעבד. למה, אני מוכרח לדעת. שנייה אחרי שניהלנו אני וחבר שלי את השיחה הזאת, פנה אליי מישהו בבקשה שאעזור לו לסחוב כמה דברים. ואז חשבתי, שזה לא כזה נורא. מה אכפת היה לי לעזור לו, ולמה אני לא יכול לפנות למישהו אחר ולבקש ממנו את אותו הדבר??? מה אם אעבור ליד מישהי, ואתן לה מחמאה על איך שהיא נראית. זה יפריע לה?, היא תחשוב שאני איזה אנס?, אולי תחייך ושנייה אחרי תחשוב שאני בחור מוזר, או שאולי תחשבו שאני מנסה להתחיל איתה. למה אני לא יכול פשוט להגיד לה את זה ולהמשיך ללכת בלי שזה ייראה מוזר. המעשה. או למשל, לעמוד במעבר חצייה ולשאול בנאדם לאן הוא הולך וללכת איתו, ואז לדבר איתו, ולנסות לפתח שיחה איתו. חבל שכולם חושבים שדברים כאלה הם דבר מוזר שאין לקיימו. חבל שלא ניתן לדעת איזה אנשים חושבים כמוך ואיתם לנסות לפתח שיחה, גם אם היא מגיעה משומקום. למה לא לשאול בחורה, למשל, בזמן שאתה מחכה איתה בצומת באדום, ואתה יודע שאין לך מה לעשות ואתה משועמם נורא ויצאת החוצה להסתובב כי נמאס לך להישאר בבית ולצפות בטלוויזיה כל היום וגם כי אין לך חברה וגם כי אתה רוצה להכיר אנשים, "לאן את נוסעת?", מבלי שזה ייראה מוזר, כי מה הסיבה שתשאל את זה מלבד להתחיל איתה. ואם היא כבר עונה לך ב"לקניון", אז שלא תהיה לך בעיה בלהגיד לה ש "וואי, גם אני צריך להגיע לשם, אני אסע אחרייך", ואז להוסיף "בא לשבת על קפה?", וגם אם היא ממהרת אז להגיד לה "טוב פעם אחרת" ומקסימום לחתוך באמצע ממסלול הנסיעה לקניון כי אתה בעצם לא כזה מבואס על זה. מה למשל אם אני אבוא למישהי בחנות צעצועים או בגדים ואפנה אליה בבקשת עזרה "שלום..את עובדת פה?" או ב-"את יכולה לעזור לי בבקשה?" ואז היא תענה לי במקרה שהיא לא המוכרת שהיא לא עובדת כאן ואז אני אגיד לה "את יכולה בכל זאת לעזור לי?", מה תהיה התגובה שלה אז?, היא תתעקש לא לעזור, או שתהיה מובכת, או שתחשוב שאני בנאדם מטרידן ותסתלק מיד. ומה אם אעבוד בתור מלצר וכשאביא את החשבון לשתי בחורות צעירות אוסיף גם פתק שעליו רשום את שמי ומספר הטלפון שלי. כמה מביך או מוזר זה יכול להיות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2010, 13:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי manintank שמתחילה ב "יש קטע כזה,"

גם אני אוהבת לפעמים להשתעשע במחשבה הזו כשאני מחכה ברכבת, אולי להתיישב לאכול ליד מישהו שהוא גם בודד, כדי ששנינו לא נחכה לבד.

הבעיה היא שכמו שאמרו פה לפני כן, העולם לא כולו פרפרים ופרחים. מן הסתם אם אני אעשה את זה (בחורה נמוכה ולא מאיימת במיוחד) אז זה יהיה פחות מוזר, אבל אם אתה בתור גבר תפנה לאישה ברחוב ותשאל אותה לאן מועדות פניה, רוב הסיכויים שתסיים עם תרסיס פלפל בעיניים, או סתירה מצלצלת במקרה הטוב.

לעומת זאת, יש דברים שכן ניתן להגיד ולא יחשבו למוזרים.. אני פעם שאלתי מוכר בפלאפליה מה כדאי לקנות לאחי הגדול ליומולדת. כל עוד זה לא משהו שניתן לפרש כהטרדה, זה דווקא יכול להיות נחמד (אני אישית אוהבת סיטואציות כאלה, כשזה בטון הנכון ובצורה נאותה)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר