לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2010, 09:47
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
הילדים בסדר- מכיל ספוילרים

אתמול זוגתי ואני הלכנו לסרט שהומלץ לנו ע"י זוג חברות- "הילדים בסדר", בכיכובן של ג'וליאן מור ואנט בנינג. כעקרון אני מאוד אוהבת את שתיהן, וציפיתי ללא מעט.

עלילת הסרט מתמקדת בזוג לסביות המקיימות חיי משפחה לכל דבר- יש להן בן ספורטאי, בת שאוטוטו עוזבת לקולג', והחיים מתנהלים על מי מנוחות.
הילדים מחליטים ליצור קשר עם תורם הזרע שלהם (שניהם מאותו זרע, אך לא מאותה אם) וכאן מתחילות הבעיות.

אחת מהנשים חוטאת בבגידה עם אותו תורם, ולא מדובר בבגידה אחת כי אם במעשה שחוזר על עצמו מס' פעמים. בסופו של דבר השניה מגלה את הענין, מה שגורם למשבר משפחתי גדול שבסופו של דבר נפתר והכל בא על מקומו בשלום.

מה הבעיה שלי עם הסרט?

כמעט, כמעט שקלעו למטרה. כמעט שהצליחו לייצר סרט שעוסק בזוגיות חד מינית ולא פוזל לסטרייטיות כדי לשמור על פוליטיקלי קורקט.
למה לא יכלו לייצר סרט רומנטי שעוסק בזוגיות בריאה ושלמה? למה המשבר המרכזי בסרט היה חייב להיות בגידה עם גבר? הרי סביר הרבה יותר שבגידה כזו תהיה עם אישה. ואם כבר עם גבר, למה דווקא עם תורם הזרע? הסרט אמריקאי עד כאב וגרם לנו לשבת עצבניות ברובו.

הייתי שמחה אם מישהו היה מרים את הכפפה ויוצר סרט אמיתי, כזה שמשקף באמת מה קורה בזוגיות לסבית ולא ממצב את הסטיגמות (אחת בוצ'ה, אחת פמית/ חולצת פלאנל/ אחת רופאה ואחת גננת/ משתמשות בויברטור בהכרח) שיש גם ככה על לסביות.

לפחות אכלנו בבלאק אח"כ והיה מעולה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר