לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2010, 06:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מידע פרסום ראשון: האמריקאים בחרו במיגון האקטיבי Trophy Light של רפאל

פרסום ראשון: האמריקאים בוחרים במערכת המיגון האקטיבי Trophy Light של רפאל
בתום סידרה ארוכה של ניסויים נבחרה מערכת המיגון האקטיבי מבית רפאל להתקנה על הדור הבא של השיריוניות האמריקאיות ה-M-ATV . ה-M-ATV נכנסות לשירות נרחב בכל זרועות הביטחון של ארה"ב (הצבא, הצי, הכוחות המיוחדים, המשמר הלאומי ועוד)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://defense-update.com/images_new1/aspro_a_light.jpg]

Trophy Light - צילום defense-update
המערכות שנבחרו הן Trophy Light מבית רפאל הישראלית ו-TRAPS של Textron האמריקאית. TARDEC - Tank Automative Research Development (and) Engineering Center פרסם בשבוע שעבר שהוא בחר בשתי מערכות ההגנה האקטיבית להתקנה ניסיונית על-גבי הרכב הממוגן של צבא היבשה והנחתים M-ATV.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
קטע ממסמך ההודעה של TARDEC

הבחירה בTrophy וה-TRAPS נעשתה לאחר בחינה מדוקדקת של שמונה מערכות שונות (מתוך 10 שהוצעו).
שמונה המערכות שנבחנו הן:

1. - Alliant Techsystems Inc. (ATK-Saab): Land Electronic Defense System (LEDS)
  2. - Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA): CROSSHAIRS/Iron Curtain
  3. - Israeli Military Industries Ltd. (IMI): Iron Fist
  4. - RAFAEL Advanced Defense Systems Ltd.: TROPHY
  5. - Northrop Grumman Systems Corporation: Atlas Active Protection System
  6. - Textron Systems Corporation: Tactical RPG Airbag Protection System (TRAPS)
  7. - Textron Systems Corporation: Advanced Modular Armor Protection Active Defense System (AMAP-ADS)
  8. - Army RDECOM: Close In APS II (CIAPS 2)
אפשר לנחש אילו מערכות הוצעו נוספות אך לא נבחנו...
ה-M-ATV באפגניסטן

למעלה מ8,000 יחידות של שיריוניות M-ATV כבר נרכשו וגורמי ביטחון אמריקאים צופים שקצב הכישה שלהן רק ילך ויגדל לסדר גודל של עשרות אלפי כלים. כבר היום מחליפה ה-M-ATV את ג'יפ ההאמר הממוגן בחלק ניכר מהמשימות באזורי עימות כמו עירק ואפגניסטן.

ה-Trophy Light ע"ג זאב - צילום http://www.deagel.com

ה-Trophy Light הוצגה לראשונה ע"י רפאל בתערוכת DSEi 2007 והיא פיתוח של ה-Trophy, המכונה בישראל "מעיל רוח".
ה-Trophy הכבדה נבנתה כמערכת הגנה אקטיבית להתקנה על טנקים, ה-Trophy Light עוצבה קטנה וקלה יותר כמערכת מיגון לרק"ם קל ובינוני.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://nsa14.casimages.com/img/2010/06/20/100620120706721220.jpg]

Trophy Light מותקנת ע"ג נגמ"ש (עוד התקנות על הנגמ"ש מבית רפאל RCWS סמסון ומיגוןן ריאקטיבי) -צילום ניקולס מאתר tsahal-miniature מתוך הסקירה של תצוגת רפאל ביורוסאטורי 2010

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 12-09-2010 בשעה 06:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2010, 16:59
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
בהחלט הצלחה ומקור לגאווה לכולנו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "פרסום ראשון: האמריקאים בחרו במיגון האקטיבי Trophy Light של רפאל"

כרגע צריך לזכור שנבחרו 2 הצעות כמו שכתוב במאמר ורק אחת תזכה, ונקווה שזו תהיה המערכת של רפא"ל. אני מניח שאחת ההנחות במכרז היא שבגלל שמדובר על רכבים רכים, צריך למנוע את יזימת הרש"ק, אם היירוט נעשה בקרבת הרכב, או לפגוע בRPG רחוק מהרכב כך שגם אם הרש"ק יופעל, הפיצוץ לא יפגע ברכב עצמו. הפתרון של חברת TEXTRON הוא למעשה הקפצה של AIRBAG באיזור שאמור להפגע, והוא אמור לעצור את ה-RPG ולנטרל את הרש"ק. הרעיון עצמו מעניין והוא הוצג כבר ב-2006. מעניין מה יקרה אם במקום RPG שנע ב-200 מ/ש יגיע טיל במהירות של 400 מ/ש, האם ה-AIRBAG יעצור וינטרל גם אותו.

להל"ן קטע ממאמר על מערכת זו:
That’s where TRAPS could come in handy. It uses radar to detect an incoming RPG and then deploys airbags on the targeted side or aspect of the vehicle. Using a bit of what Textron’s Stephen Greene called “special magic,” when the RPG warhead hits the airbag, its actually neutralized and doesn’t explode. The rocket still hits the vehicle, but the warhead is essentially inert. That feature avoids another downside of the steel cages that detonate the RPG warhead, causing all sorts of potential shrapnel and blast danger to any dismounted infantry and civilians nearby

Read more: http://www.dodbuzz.com/2009/11/03/airbags-special-magic-defeating-rpgs/#ixzz0zKNFWjQt

אני מקווה שרפא"ל תפעל בשת"פ עם גי.די.האמריקאית על מנת להגדיל את סיכוייה במכרז זה. מעניין לראות (אם רפא"ל תזכה במכרז) האם המחשבה לגבי המיגון האקטיבי לנמר תשתנה. אם הייצור של הנמר יעבור בחלקו לארה"ב יהיה נחמד שגם יצור המיגון האקטיבי יעשה שם בכספי הסיוע.

ישן 12-09-2010, 19:52
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

לפי הבנתי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "..."

במקרה זה GD פעלה כקבלן של משרד ההגנה במטרה לבחון את כל ההצעות ולבחור 2 הצעות להמשך הדרך. אני בספק אם אנחנו מסוגלים לייצר כמות כזו גדולה של מערכות לבד, ואם נלך לשת"פ עם חברה אחרת, לבצע את הייצור בארה"ב, ל-GD יש יתרון מפני שהם גם משתתפים במכרז של ה-GCV, ואם הם יזכו שם אולי ניתן יהיה להתקין את ה"טרופי" גם ע"ג ה-GCV.
כמו שכתבת הכמיות של ה-M-ATV הם ענקיות והצפי לייצור בשנה הבאה הוא 1,000 רכבים לחדש.

ורציתי להוסיף עוד נקודה אחת, המוצר של TEXTRON קרוב לוודאי יעיל כנגד RPG למיניהן, אבל לא קראתי שהוא יכול לנטרל למשל טילי נ"ט מהירים, (רש"ק חלול) או טילים/רקטות עם רש"ק נפיץ או טרמובארי שקיים על ה-"קורנט" אאל"ט. יכולתו של ה"טרופי" בנושאים אלו וגם בפגזי טנקים היא עובדה קיימת.
ישן 12-09-2010, 21:02
  blancoynegro blancoynegro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "לפי הבנתי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AJ-47
ורציתי להוסיף עוד נקודה אחת, המוצר של TEXTRON קרוב לוודאי יעיל כנגד RPG למיניהן, אבל לא קראתי שהוא יכול לנטרל למשל טילי נ"ט מהירים, (רש"ק חלול) או טילים/רקטות עם רש"ק נפיץ או טרמובארי שקיים על ה-"קורנט" אאל"ט. יכולתו של ה"טרופי" בנושאים אלו וגם בפגזי טנקים היא עובדה קיימת.

עד כמה שידוע לי הטרופי לא יודעת להתמודד (בדור הנוכחי של המערכת) עם חודרנים קינטיים.

אם שתי הגרסאות של הטרופי יודעות להתמודד עם אותם האיומים, מדוע שלא יתקינו על כל הפלטפורמות את המערכת הקטנה יותר ששוקלת פחות ?

בקשר למערכת של TEXTRON, לא ניתן יהיה לעצב את הרש"ק של הנ"ט כך שהוא ינקב את כרית האוויר ויעבור דרכה, האם היא אמורה לעצור חודרנים קינטיים ?

נערך לאחרונה ע"י blancoynegro בתאריך 12-09-2010 בשעה 21:05.
ישן 13-09-2010, 12:48
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי blancoynegro שמתחילה ב "אני מאמין שאין למערכת רק כרית..."

איך בדיוק הטיל ידע מתי המערכת תפגע בו? ואיזה תמרון כבר ניתן לעשות בשלב כ"כ מאוחר של השיגור, כשהוא כ"כ קרוב למטרה שלו?
למעשה, למיטב זכרוני הרוסים כבר עובדים על איזה פיתוח נגד מערכות הגנה כאלה כמו "מעיל רוח", והפתרון שלהם - שוב, למיטב זכרוני - הוא מערכת שיורה טיל הטעיה ומיד אחריו יורה את הטיל האמיתי, כך שהמערכת תירט את טיל ההטעיה ומיד לאחר מכן הכלי יפגע מהטיל האמיתי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 13-09-2010, 14:57
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "איך בדיוק הטיל ידע מתי המערכת..."

אנא עיינו באשכולות שדנו בנושא בעבר.
אכן הוצג פיתוח רוסי של מרנ"ט כפול: ראשית משוגר מרנ"ט דמה קטן ומטעה מערכות הגנה אקטיביות ומיד אחריו משוגר המרנ"ט אמת (גם הוא בעל רש"ק טאנדם).
אולם, המעיל רוח הצליחה להתמודד עם איומים בפרקי זמן קצרים מאד.

בשונה מהמערכת של TEXTRON המעיל רוח מפעילה משגר ותתי מערכות שצמודות לנקודות ספציפיות בכלי ומגינות רק על אותה הנקודה.
המשגר/ים מגן על אזור הכלי.
(משגר בגרסה הקלה משגרים בכבדה)

בשונה ממערכות HARD KILL אחרות למשגר של המעיל רוח יש די הרבה חימושים במחסנית.
בנוסף ניתן לטעון אותו מחדש בקלות ובמהירות.
באחד האשכולות בעבר אף הועלה כאן סרט שהראה טעינה מחדש.

ישן 13-09-2010, 15:37
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי blancoynegro שמתחילה ב "מרנ"ט דמה בודד נראה כמו פתרון..."

אתה מכיר טילים שמסוגלים לבצע תמרון כזה מבלי לאבד נעילה?
לגבי הנקודה הראשונה שלך, בשביל לבצע את זה צריך - לדעת איפה יהיה השריון, לרכז כמות גדולה של מרנטי דמה, לבצע שיגור מסיבי בפרק זמן קצר מבלי להפגע, ואז לבצע ירי מוצלח בזמן הנכון. נשמע כמו אחלה תרגיל במטווח, אבל משהו לא ריאלי לחלוטין בשדה הקרב.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 12-09-2010, 22:24
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי blancoynegro שמתחילה ב "[QUOTE=AJ-47]ורציתי להוסיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי blancoynegro
עד כמה שידוע לי הטרופי לא יודעת להתמודד (בדור הנוכחי של המערכת) עם חודרנים קינטיים.
יתכן שאת צודק אני לא יודע, ברור שהמערכת יכולה לעצור פגזי טנקים אחרים. אין חשיבות ליכולת לעצור חודרנים קינטיים לגבי רכבים רכים.

אם שתי הגרסאות של הטרופי יודעות להתמודד עם אותם האיומים, מדוע שלא יתקינו על כל הפלטפורמות את המערכת הקטנה יותר ששוקלת פחות ?
אני משוכנע שיש סיבה טובה שאנחנו לא יודעים.

בקשר למערכת של TEXTRON, לא ניתן יהיה לעצב את הרש"ק של הנ"ט כך שהוא ינקב את כרית האוויר ויעבור דרכה, האם היא אמורה לעצור חודרנים קינטיים ?
לפי מה שכתוב היכולת היא רק כנגד ר.פי.גי. והוא לא עוצר את הרקטה (אולי מאיט) אלא מנטרל את הרש"ק וזו החוכמה של היחידה הזו, אבל אם זה טוב רק כנגד מטען חלול אזי יש לו חסרון שאולי יהיה לטובתנו.

ישן 30-09-2010, 15:46
צלמית המשתמש של Pashut Shiryoner
  Pashut Shiryoner Pashut Shiryoner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
זה הקצב הנוכחי...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Ya_Vol שמתחילה ב "[QUOTE=AJ-47] כמו שכתבת..."

לא יודע ממי AJ שמע את זה אבל זה הקצב הנוכחי של ייצור MRAP וההנחה הרווחת היא שבכמויות הנדרשות של M-ATV זה יהיה הקצב בעתיד הקרוב. ניתן לקרא בהרבה מקומות ברשת למשל בכתבה הזו של Inside the Army משבוע שעבר :

M-ATV Follow-On Contract, New Variants Under Discussion

Wednesday, September 22, 2010

Bottom of Form

Posted: September 21, 2010

The program manager for Mine Resistant Ambush Protected All-Terrain Vehicles said today that Pentagon officials have been discussing the possible procurement of more M-ATVs, as well as different variants.

Oshkosh Defense, the M-ATV contractor, is scheduled to finish delivering the last of its 8,108 vehicles in November. But service Lt. Col. Coll Haddon, PM M-ATV, said more could be on the way.

“There are desires by the services to increase that number,” he said today at a conference in Tysons Corner, VA, sponsored by the Institute for Defense and Government Advancement.

“As of right now, we have not received anything but we have heard that [Pentagon officials] are still looking at it,” he continued.

Haddon said his office was authorized to purchase up to 10,000 M-ATVs without triggering any source-selection activities. “Our cap on our current contract is 10,000 . . . and we can get a waiver if we have to and go above that,” he said.

Haddon said the push for more M-ATVs is due primarily to the need for spares because the current contract number does not include replacement platforms. “As the vehicle is tested and it gets damaged -- and is sometimes damaged beyond repair -- the services are looking for repair replacements,” he said.

Haddon said the potential for foreign military sales could also contribute to driving up the number of MRAPs and M-ATVs. “Foreign military sales are coming into play,” he said. “There are some countries doing actions with the joint program office through the secretary of state, to possibly procure other MRAP vehicles.”

Haddon also said there is a joint urgent operational needs statement for a “M-ATV-like ambulance” winding its way through the Pentagon, and his office has received research and development money for the project from Army Test and Evaluation Command.

“There are requests right now for a M-ATV-like ambulance system and Oshkosh has a prototype that they have shown,” he said. “They have also proposed two other variants -- a cargo variant and reconnaissance variant. But as of right now, there is no operational requirement.”

Inside the Army reported on a possible JUONS in May, when Ken Jurgens, vice president and general manager of joint programs for Oshkosh Defense, said it was "in the works."

ישן 02-10-2010, 17:07
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

בבקשה
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Ya_Vol שמתחילה ב "[QUOTE=AJ-47] כמו שכתבת..."

Oshkosh focuses on export markets

Christopher F Foss

Thursday, 17 June, 2010

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.janes.com/events/exhibitions/eurosatory2010/sections/moxiepix/t1001.jpg]
With a solid background in supplying the US Army and Marine Corps with tactical support vehicles, Oshkosh Defense (Hall 6, Stand G441) is now concentrating on export markets.

The company has already had a number of major export successes, including in the UK with its Heavy Equipment Transporter, as well as the prime mover for the fleet of new support tankers. The latter is based on the US Marine Corps Medium Tactical Vehicle Replacement (MTVR), of which more than 10,000 have now been manufactured.

Oshkosh Defense markets the widest range of tactical support vehicles in the US, if not the world. At Eurosatory, the company is showing its latest SandCat in the Light Patrol Vehicle configuration. Earlier versions of the SandCat are already in service with a number of countries and all these have a protection package developed by Plasan. This uses an advanced composite ceramic armour material and a new blast management system for the crew cabin. It has seats for four people, with an option for an additional two

Following a competition, Oshkosh Defense was awarded a sole-source contract for the MRAP All Terrain Vehicle (M-ATV) and production rapidly built up to 1,000 vehicles a month. The total requirement is for more than 10,000 vehicles, of which 8,079 have been funded, with the first vehicles already deployed to Afghanistan.

ישן 27-09-2010, 05:49
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

RPG-NET
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "בהחלט הצלחה ומקור לגאווה לכולנו."

אני לא יודע איך המערכת של TEXTRON מנטרלת את ה-RPG אבל אני מכיר מערכת אחרת של חברת QinetiQ North America
שפועלת בשיטת מיגון הכלוב, אבל במקום להשתמש במוטות מתכת היא משתמשת ברשת, וכאשר הרקטה פוגעת בה הרשת מנטרלת את המרעום. גם אם ה-RPG פוגע ברכב והרש"ק מתפוצת, לא נוצר "פלזמה גט" והרכב לא נחדר. . רשת זו עמידה בפני הפיצוץ ולא צריך להחליפה אחרי כל פגיעה. בקישור למטה ניתן לראות את המאמר על מערכת זו וגם ווידיאו שמתאר, מסביר ומראה כיצד היא פועלת.
יתכן ש-TEXTRON שיפרו מוצר זה ע"י התקנת הרשת בתוך קופסא בסגנון AIRBAG כאשר על כל רכב מותקנים מספר רב של קופסאות במטרה לכסות את כל שטח הרכב. (אולי בצורה דומה לקופסאות של הבלטנים) כאשר RPG נורה לכיוון הרכב ועלול לפגוע בו, המכ"מ/מחשב מוודאים איפה תהיה נקודת הפגיעה ומקפיצים את הקופסא/AIRBAG המתאימה. יתכן שהכח שמפעיל את ה-AIRBAG משפר את יכולתה של הרשת לפגוע ולנטרל את המרעום של ה-RPG
אולי פעם ניתן יהיה לחבר למחשב של "מעיל רוח", גם את מערכת ה-AIRBAG , כך שנוכל להתקין את שני המערכות, ואולי נקבל הגנה טובה יותר ובמחיר נמוך יחסית.
קישור למערכת:

ישן 28-09-2010, 03:50
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

תודה
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Pashut Shiryoner שמתחילה ב "לא כלוב..."

חסרונותיה העיקריות של המערכת היא יכולת הגנה חלקית בלבד (צדדים), התקנה מסורבלת מאד, רק כנגד RPG מונו, רק כנגד איום אחד בכל צד.
יתרונותיה העיקריים: פשטות ומחיר.

תודה לשיריונר על הקישורים שהיו חדשים לי, ונראה לי כאילו האמריקאים מנסים את המערכת הטובה ביותר ואולי היקרה ביותר, עם המערכת הזולה ביותר ועם יכולות מופחתות, אם כי יתכן שבהחלט מספיק לרכבים באפגאניסטן. באופן כללי המערכת שנבחרה מאד מאכזבת והיה אולי רצוי לבחור במערכת של QinetiQ North America, זו מערכת זולה יותר, לא מסובכת, יכולה להפגע מספר פעמים לפני שצריך להחליף את הרשת ועקרון הפעולה דומה למיגון כלוב. מעניין אם אפשר יהיה להתקין את המערכת של QinetiQ North America באותה שיטה כמו כריות אויר של מכונית שמוטסות קדימה לקראת האיום, ולא יורדים עליו כמו גיליוטינה.

אין כל סיבה או צורך להתקין אותה יחד עם Trophy II
מקבל
ישן 23-09-2010, 19:47
  unmanned user unmanned user אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.09
מספר סרטונים ושאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "פרסום ראשון: האמריקאים בחרו במיגון האקטיבי Trophy Light של רפאל"

סרטון חדש (מחולק ל-4 חלקים) של מעיל רוח שנתקלתי בו במהלך שיטוטי ברשת:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לא מחדש הרבה, אבל בהחלט מושקע...

דבר נוסף: נדמה לי שחסרה בהודעה הפותחת את האשכול הבחנה בין שתי גרסאות שונות של המערכת- Trophy light ו-Trophy ultra light. בעוד של-Trophy light שני משגרים וטען אוטומטי, ל-Trophy ultra light משגר אחד בלבד שנטען ידנית (כפי שמוצג בתמונה העליונה ביותר). נדמה לי שחל בלבול ועולה השאלה-איזו מבין הגרסאות נבחרה ע"י האמריקאים?

(ראו כאן למידע על הגרסאות השונות)
ישן 29-09-2010, 23:23
צלמית המשתמש של Taurus84
  משתמש זכר Taurus84 Taurus84 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.08
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Kernelosh שמתחילה ב "א. בהחלט גאווה ישראלית (ולכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kernelosh
בין מעיל רוח לחץ דורבן יש היום סאגה שלמה.

ציטוט:
IMI’s Iron Fist APS Completes a Successful Evaluation in the U.S.A.

A Mine Resistant Ambush Protected vehicle fitted with the Israeli active protection system developed by Israel Military Industries withstood numerous rocket attacks under a two month test and evaluation program.

Iron Fist, the active protection system (APS) for armored vehicles developed by Israel Military Industries (IMI), has completed an evaluation by the U.S. Office of Secretary of Defense (OSD) as part of a congressionally mandated evaluation of domestic and foreign APS. For the OSD evaluation IMI integrated the Iron Fist onto a Mine Resistant Ambush Protected, or MRAP, vehicle. The rigorous test program spanned over several months and evaluated the system under complex engagement scenarios. The Iron Fist demonstrated exceptional performance each test scenario. All tests were performed with the system installed on the MRAP vehicle.

The evaluation culminated with a VIP event attended by senior members of the OSD, which also included a presentation of other IMI APS products, including the man-portable, ‘Shock Absorber’ missile ‘soft kill’ countermeasure solution, and a light-weight, ‘Bright Arrow’ remotely controlled weapon station with Iron Fist integrated, which was installed on a HMMWV.
http://defense-update.com/wp/201009...n_fist_osd.html

ישן 03-10-2010, 03:38
  הפ.ב. הפ.ב. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.04

קשה לי מאוד להאמין שהטרופי יזכה.

המערכת סובלת מאותו כשל מובנה שממנה היא סבלה בפעם הקודמת: היא מתחרה נגד פרויקט שנדחף ע"י הפנטגון.

אם הטרופי תתקבל, מייד יעלו NBC וישאלו מה השתנה בין המכרז הנוכחי לפעם הקודמת שהטרופי הוצעה לצבא
והאם היו יכולים לחסוך הרוגים בעירק ואפגניסטן. השלב הבא הוא תביעות של משפחות שכולות כנגד הצבא
שהקריב חיילים כדי לקדם מערכת בטיעונים מסולפים.
הצבא האמריקאי לא צריך את הבלגן הזה ונראה לי שהטרופי נמצאת כאן כדי להיכשל.
בצורה כזו הפנטגון יוכל לומר שהטרופי נפסלה כבר פעמיים וזו הוכחה שההחלטה הקודמת לא היתה מוטה.

אני חייב להודות שבעיני זה מאוד מבדר שהאשכול הזה רץ במקביל לאשכול על "The Pentagon Wars "
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=524740
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר