לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2010, 05:44
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי 357 שמתחילה ב "ראיתי תמונה לא שיגרתית בMP ..."

באמת שקשה לדעת... אלה יכולים להיות חיילים מכל מקום בצבא, למרות שעצם הרכבת ידית הסתערות על מטול גורמת לי לחשוב שלא מדובר בלוחמים מיחידה מובחרת, חרף כוונת ה-EOTECH. נכון שכוונת זו נמצאת לרוב רק במספר יחידות מובחרות בצבא, אבל עדיין יש נשקים מקומבנים שמצליחים להשיג בודדות ואם אתה חבר מקומבן של הנשק המקומבן... לי למשל הייתה אפשרות להחליף ל-EOTECH לכמה חודשים בסוף השירות שלי... לא ממש רציתי.

ד"א המטול נראה לי כמו מטול רגיל על M-4... יתכן אפילו שמולבש על הקנה איזשהו אלפ"ה ולכן הוא נראה טיפה מוזר. איזה עוד ציוד לא סטנדרטי אתה רואה בתמונות? לי השאר נראה רגיל...

נערך לאחרונה ע"י assaf tolko בתאריך 19-09-2010 בשעה 05:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2010, 10:53
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מישמש מוזר למדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי 357 שמתחילה ב "ראיתי תמונה לא שיגרתית בMP ..."

הנשק צועק וואסח מכאן ועד שנה הבאה - קת לא סטנדרטית (מתנצל על חוסר הזמן לזהות אותה), כוונת שכבר זוהתה, ידית אחיזה מתקפלת על המטול, ואולי גם מכלול ניקל (יכול להיות שהוא סתם שחוק). ומצד שני - לא ניתן לקבוע אם זה מטול או לא כי הבטונדה מפריעה, ומה שעל הקנה זה בכלל מתאם אלפ"ה לטמפונים. למרות הכוונת המעניינת הכלי מצוייד בכוונת מטול מהסוג הישן (Leaf) ולא זאבון, ומתפס עליון של מקוצר רגיל.

הווסט נראה צה"לי לגמרי, ועל כיסוי המחסנית אני בכלל לא מתחיל לדבר

הניחוש שלי: פלס"ר של אחת מחטיבות החי"ר, או משהו קצת יותר רציני. לא חושב שמדובר ביחידה מיוחדת מהשורה הראשונה, מסיבה אחת פשוטה: אין להם מה לחפש בשטחים עם אלפ"ה...

ישן 19-09-2010, 11:12
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06

לגבי המתאם לאמר"ל - נפוץ ושגרתי למדי, אפילו עוד בתקופתי (4-5 שנים), אפילו בחי"ר.

הניחוש שלי - מדובר באיזשהו קשר חפ"ק סדירניק כשהחייל המבוגר יותר שעומד לידו זה כנראה המ"פ/סמ"פ/מג"ד/סמג"ד שלו.

כמו שסירפד אמר - אין אפילו זאבון למטול, ובשילוב חוסר המקצועיות המזעזע שבלשים ידית הסתערות על מטול (בטח מהסוג הזה), המתאם הדי נושן לפנס על הגשר, האיזו חבלה חום והמרופט (ולא טסה) שעל המחסנית והעובדה שמה שיש לו על הקנה זה באמת אלפ"ה - לא סביר שמדובר ביחידה מובחרת ולדעתי גם לא בפלס"ר כלשהו. הדבר היחיד באמת שחורג זה ה-EOTECH, אבל כמו שכבר כתבתי - אם החייל מקומבן (וחפ"ק מג"ד/סמג"ד בהחלט מקרב אותך לצלחת) והנשק התקמבן - זה אפשרי.
ישן 19-09-2010, 15:27
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לא מספיק שהנשק הזה כבד ברמות אחרות

להוסיף עליו עוד דברים?.כיום עם התוספת של הזאבון הוא עוד יותר כבד,נוסיף לזה את היראור והמתאם והנה קיבלת נשק של 6 ק"ג ויותר.
בעזה היה לי את הנשק הזה עם מארס וזאבון וצולבת פשוט מחריד הכובד,במיוחד עם ווסט מטול וכוננות מחסניות מלאה וקשר עם שלוקר,בתוספת קרמי בהחלט לא קל וכיפי לחשוב שה624 מוגבר היה מתחלף בשבועות מלחמה ב91 מוגבר ועוד איזה 5 ליטרים של מים.
לגבי המכלול ניקל,היו מקרים שהוא התפוצץ כי הוא בתקן אזרחי,לכל שושנה ומכלול בצה"ל יש הטבעת תקן מיוחדת שעומדת בלחץ של ירי מסיבי אם אני זוכר נכון שילוב האותיות MPC.זה נחשב עלק קימבון כי שוטפים אותו מהפיח תוך שניה,יותר מזה הוא לא בטיחותי.אם הנשק הזה היה מתפוצץ חייל בפנים מעניין איזה תחקיר היו עושים.
עזבו את העובדה שלא שמים את המע"ד בצד הירי אלא בהפוך כי איך אפשר להכנס למצב או להיות בין כוונות או לענות לקשר,וגם המפקד שלו צריך לשלוח יד ארוכה שקוטעת לו את שדה הראיה בשביל מע"ד.
את הידית הזאת זכרתי כגימיק וואסח רצחני לחפ"ק של 50 היה כזה,וכולם התלהבו עד שהרמת את הנשק וזה הרגיש כמו נגב.

ישן 19-09-2010, 16:40
  Roy35 Roy35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.10

כוונת eotech נמצאת אצל מטכ"ל, שלדג ושייטת...הנה לך התשובה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
יש מסרים סותרים בתמונה....מצד אחד מה שמנית (ובנוסף למטוליסט יש מתאם אמר"ל על הקסדה שזה די נדיר במחוזותינו)

אבל גם-
ערב רב של כיוסיי קסדה (ע"ג קסדות ישראליות-ישנות-כבדות), בדגש על הכיסוי של גומי הפעלה ירוק על רקע שחור שמזמן יצא מהאופנה (כן, הדגש פה הוא על אופנה לא יעילות או מבצעיות).
וגם הכיסוי בד למחסנית שנראה כאילו נתפר משאריות של ספה בפולניה.

מצד שלישי- עמעמם?

קת CBS16 קניתי כזאתי לחבר בירושלים, קת של CAA טאקטיקאל.
נוחה מאוד ושמה את הקת הרגילה בכיס הקטן

גם הידית הסתערות שייכת לCAA, מולבשת על פיקטני ונשלפת.

יכולל להיות שהבחור לא מיחידה מובחרת ואיכשהו בדרך נדירה כזו או אחרת התקמבן על הכוונת (שהיא מאוד יקרה 600$ ליחידה), קנה קת וידית הסתערות מתקפלת שזה לא בעיה להשיג בריקושט.

כאן אפשר לראות את הקת:

http://i.ytimg.com/vi/TRm_ufbVEDI/0.jpg

ידית הסתערות מתקפלת:

http://www.caatactical.com/viewProd...p?ID=72&catID=6

נערך לאחרונה ע"י Roy35 בתאריך 19-09-2010 בשעה 16:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר