לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2010, 22:33
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
הרשמה לאוניברסיטה + מע' שעות/בידינג דרך האינטרנט בזמן שאני בחו"ל

היי,
אני רוצה להירשם לאוניברסיטה לשנה"ל 2011, ורציתי לדעת אם זה יכול להסתדר עם זה שאני טס לדרום אמריקה החל מינואר ועד סוף ספטמבר, אם אפשר בעצם:
1. להירשם לאוניברסיטה דרך האינטרנט, או שאפשר דרך ייפוי כוח של אחד ההורים? איך זה עובד בדיוק?
2. קביעת מערכת שעות/בידינג ו/או קורסים (אני לא יודע איך הדבר הזה עובד בכלל, יש למישהו הסבר קצרצר מה זה בדיוק, רק שמעתי שצריך לעשות את הדברים הנ"ל..)
3. לרוב אין ראיונות קבלה או דברים שמכריחים אותי בעצם להיות בארץ בקבלה לאוניברסיטה? (ככל הנראה הכיוון שלי הוא עבודה סוציאלית, וככל הנראה באוניברסיטת ת"א)

אשמח לשמוע מכם, ואם יש מישהו שנרשם ועשה את כל הפרוצדורה הזאת בזמן שהוא היה בטיול הגדול, זה יהיה מעולה.

תודה מראש,
מעין

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2010, 22:49
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "הרשמה לאוניברסיטה + מע' שעות/בידינג דרך האינטרנט בזמן שאני בחו"ל"

1. בהחלט ניתן להרשם לאוניברסיטה דרך האינטרנט. יתרה מזו, ישנם מוסדות (הטכניון, לדוגמה) שניתן רק דרך האינטרנט. זוהי הדרך הזולה, המהירה והמומלצת. מן הסתם עליך להצטייד בכרטיס אשראי לצורך גביית דמי הרישום (כמה מאות שקלים). בנוסף, אם התקבלת, יהיה עליך לשלם את שכר הלימוד וכניסתך לאונ' מותנית בתשלום זה, לכן, רצוי לעמוד בתשלום הראשון במסגרת הזמן שהוקצב. בד"כ יש לשלם אותו בבנק ע"י שובר שנשלח הבייתה, ולכן, יהיה עליך או למישהו מטעמך להגיע לבנק ולשלם. אין צורך בייפוי כוח. למוסדות לא משנה אם אתה, אמא שלך או רובין הוד יגיעו לשלם - כל עוד הם משלמים. לדעתי, אגב, עדיף לשלוח את רובין הוד...

2. תלוי בלימודים ובמוסד. בגדול, במספר לא מבוטל של מוסדות ומקצועות יהיה עליך להרכיב את מערכת השעות שלך בעצמך, בהתאם לאילוצים שלך ושל המוסד. מערכת הבידינג באונ' ת"א עלולה לבלבל מעט את הסטודנט החדש. אם זכרוני אינו מטעני, האונ' נוהגת להצמיד נציגים מטעמה לכל סטודנט חדש כדי שייסייע בעת הצורך ובעת ההרשמה באופן טלפוני ו/או אינטרנטי. על כל מקרה, ממליץ לך לקרוא קצת על המערכת הזו בפורומים של אונ' ת"א, ו/או להעזר בסטודנטים משם.

3. ישנם מקצועות ומוסדות שדורשים את נוכחותך בראיונות ומבחנים מקדימים. דוגמה לכך הם מקצועות הרפואה והארכיטקטורה. עד כמה שאני יודע, אין דרישה כזו בלימודי עבודה סוציאלית באונ' ת"א.

אני, אגב, נרשמתי ללימודיי כשהייתי במזרח הרחוק...

ישן 21-09-2010, 23:53
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "הבנתי, אז בעצם פשוט כדאי לי..."

כן, כדאי שתבין איך זה עובד. זו לא תורה מסיני...
ההרשמה בד"כ נפתחת בסוף ינואר.

במהלך עונת הרישום מתפרסמים באתר האינטרנט עדכונים שוטפים בנושא החוגים הפתוחים לרישום ומועדי תום הרישום אליהם.

הרישום לסמסטר א' פתוח לכל הפקולטות ויחידות הלימוד.

רישום מועמדים חדשים לסמסטר ב' מתקיים במהלך חודש נובמבר. הרישום לסמסטר ב' מתקיים בדרך כלל במספר מצומצם של יחידות לימוד. רשימת החוגים המאפשרים הרשמה לסמסטר ב' מתפרסמת באתר האינטרנט סמוך למועד ההרשמה.

יתכן רישום גם לעונת לימודי הקיץ (למספר מצומצם ביותר של יחידות לימוד) בחודש מאי. אם יוחלט על פתיחת רישום, יפורסם המידע באתר האינטרנט.

לצורך דיון בקבלת מועמד לאוניברסיטה עליו להיות בעל תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף. הרישום לאוניברסיטה כולל, אפוא, שני תהליכים נפרדים לחלוטין:

1. ההרשמה לבחינה הפסיכומטרית

2. הרישום לאוניברסיטה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר