לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2010, 19:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
להחזיר עטרה ליושנה- אשכול הנאחס השבועי

אז אחרי שבבחירות של משב"ר שייכו את האשכולות הממורמרים שלי לרומק, השם ייקום דמו, חזרתי להתנאחס.

קודם כל- קניות. מילא זה ששכחתי שאני צריך לעשות קניות אחרי העבודה אז ירדתי בתחנה הרגילה רק כדי להיזכר שהסופר עשר דקות הליכה משם. מילא זה שהיה מפוצץ. מילא זה שהיה ילד קטן ומעצבן שטיפס על מקרר הבשר, הכי גרוע שנהייתי רעב תוך כדי, ואסור לעשות קניות כשאני רעב. אז מרוב רעב קניתי חטיף שוקולד. אחרי אלוהים יודע כמה זמן שלא נגעתי בחרא הזה.

לפחות היה שם משהו מצחיק. בעוד אני מסתובב ליד הלחם, שמעתי אישה במילים האלו "זה לא כזה גדול. פעם שלנו נשבר ולקחתי את של השכן, זה היה יותר רחב". רק חבל שהיא דיברה על מגב.

והגיע זמני לבקש סליחה לקראת כיפור. לבחורה האלמונית, סליחה שלא קלטתי את הרמזים שלך באוטובוס מוקדם יותר השבוע. סליחה שאמרת לי פעמיים "טוב, פה אני יורדת" ולא ביקשתי טלפון, או אפילו שם.
וסליחה מעצמי שלא ניסיתי לפחות להתחיל עם בחורה יפה, חכמה ומשכילה (לעזאזל, כמה בחורות אתם מכירים שיכולה לדבר על ההיסטוריה של הכלכלה באופן שגרם לערסים להסתכל עליה במבוכה באוטובוס?).
סליחה מעצמי שהעברתי רבע שעה בשיחה עם בחורה מקסימה והייתי כל כך עייף כדי להבין מה קורה שם. איזה טמבל יצאתי.

והכי מצחיק? אם היא במקרה תקרא את זה פה, זה לא יעזור לי, כי היא תקרא את שאר ההודעות שלי ותגלה איזה פסיכופת אני באמת.

אבל זה עשה לי את היום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-09-2010, 23:01
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
רונן מרכז ההוראה גם בתואר הראשון? נחמד :)
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "הכוונה לקורס הזה רומק:..."

אני לא יודע אם הוא המנחה שלכם בנוסף
אצלנו הוא היה.
אני לא יכול לתת אינדקציה כי לנו היו 6 מפגשים (בוידאו, תודה לאל) בלבד בקורס.
אם אתה לומד בהנחייה מוגברת אז אני מאמין שיהיה לך הרבה יותר נחמד.
החומר אבל הוא ענקי
לנו היו שני כרכים רשמיים ועוד 2 כרכים עבי כרס במהדורה זמנית (שלמיטב ידיעתי היום זה כבר מופיע במהדורה קבועה)+ חוברת עם חוק החברות שהוא העיקרי לקורס ועוד כמה אירועים וחוקים אחרים.
רונן בן אדם נחמד אבל כמשפטן הוא כבר משתמש בשפה אז קשה קצת להבין בהתחלה.
בקיצור תתכונן למבחן שתצטרך לכתוב בו לא מעט
אבל סביר להניח שיהיה לכם עם חומר פתוח. לפחות לנו היה

ישן 16-09-2010, 21:01
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "להחזיר עטרה ליושנה- אשכול הנאחס השבועי"

ב-02:30 בלילה התעוררתי, אחרי שינה לא שינה על ספה שהיא בגובה שלי וחתול פסיכופטי שהחליט שזה נורא נחמד להסתכל דרך החלון כשהוא סנטימטר מעל הראש שלי. לא הצלחתי להרדם עד הבוקר.. כשב-05:55 יצאתי חזרה לצפון וגיליתי שאין רכבות עד עכו, אלא רק בעוד שעתיים מהשעה בה הגעתי לתחנה, אז נאלצתי לקחת עוד שני אוטובוסים.

כשכבר הגיע הרגע המיוחל בו אני אמורה להגיע הביתה, התברר שצריך עוד לסדר דברים בעירייה. שעה חיכינו בתור רק כדי לגלות שאין לנו את האישורים המתאימים כך שאי אפשר לחסל את העניין (סתם לחכות שעה בתור)

וכל זה אחרי שבועיים מפרכים, סגירת חג, לילה ללא שינה ובלי שום דבר שנכנס לי לקיבה מליל אמש.
תוסיפו לזה עוד מקרה חירום שצץ והקפיץ אותנו למרפאה (הכל בסדר, אין צורך לדאוג).

אבל אחרי שינה של 4 שעות, קפה נהדר וניוקי עם מלללללאאאא פרמז'ן אני יכולה לישון עם חיוך

אגב, אל תרגיש רע עם עצמך, גם אני יצאתי אמה כמה פעמים בדיוק באותן סיטואציות. קורה..

ישן 16-09-2010, 21:27
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
הנה נאחס ראשון-הוא לא נקם :( אני צריך לעשות את העבודה השחורה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "להחזיר עטרה ליושנה- אשכול הנאחס השבועי"

אז מה היה לנו? חג
חשבתי לסגור את המדגם שלי אתמול וכנראה זה יתעכב רק עד לאחר סוכות.
מחר כיפור-יום שלם להתנתק מהעולם (שמצד אחד זה טוב אבל הלכה לי הסיאסטה של שישי בערב עם השירים העבריים ברדיו והתשבצים
מה שאומר שמחר צריך לקנות מעריב,ידיעות,להגיע מספיק מוקדם כדי להביא ישראל היום, לקנות גם הארץ בשביל לעטוף איתו דגים ולהנות מהחג היחיד שהמאכל המיוחד בו זה שאין כזה-לא מיוחד ולא מאכל)
ובנוסף לכל הצרות-מאורע מבאס שיחול ביום שבת (לא, לא לתת מכות לצעירי YNET שיתגרו בצמים למרות שאם אעשה זאת אז יהיה עוד יום עם משמעות-היארצייט )

ישן 18-09-2010, 06:32
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

הנאחס התחיל עוד בראש השנה כשאיבדתי את כרטיס האשראי. נאמר לי שיחכה לי כרטיס בבנק ביום רביעי.
בשלישי בערב, לא ברור בדיוק איך, נשברה לי שן בינה. קבעתי למחרת טיפול חירום.
ברביעי בבוקר אני מגיעה לבנק - אין כרטיס! בעצבים רבים חיכיתי המון זמן כדי להוציא המון מזומן שיחזיק אותי...
משם - למרפאת שיניים ואז הבשורה המרה שצריך לעקור את השן. עקירה, הליכה לסופר כדי לקנות דברים שמותר
לאכול אחרי עקירה (מסתכם בגלידה ומעדני חלב - דברים רכים וקרים) והביתה.
חמישי - אמא שלי בבנק, מנסה לבדוק לגבי הכרטיס שלי, ובבירור עם חברת האשראי מסתבר שבכלל לא הונפק
לי כרטיס!!! אחרי עוד עצבים וצעקות על נציג החברה בטלפון, הובטח כרטיס בבנק ביום שני - נחכה ונראה!
אחרי כל זה - לקחתי אוטובוס לירושלים - ומאותו רגע הכל היה דבש!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר