לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2010, 00:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "כרגע יצאתי מבוחן 3 שעות..."

אתה כזה בכיין.

בבחינה חיצונית בשפת תיכנות כל שהיא נתנו לי תרגיל שאף אחד לא רוצה לקבל בבחינה חיצונית. אף אחד לא פתר אותו בצורה מלאה והרוב בכלל עזב אותו ורצה רק לעבור את הבחינה.
ישבתי עליו שעתיים וחצי ובסוף אמרתי חלאס ורשמתי מה עושים בטקסט במבנה של קוד וקיבלתי את חלק מהניקוד בלבד, כי לא נשאר לי זמן לגמור לרשום את הקוד.
שאר החומר לקח לי שעה כולל שאלות אחרות, אבל נורמליות לבחינה ולא שאלה שנותנים לעבודה של סוף שבוע או בחינה עם יותר זמן. הוסיפו בסוף ציון נוסף לכולם בגלל התרגיל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 10-12-2010 בשעה 00:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2010, 20:49
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מישר אבירם לוי ז"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לאלי ישי שקיבל יותר מידי חיצים"

אני מניח שלפחות כמה מחברי הפורום מכירים בצורה כזו או אחרת מי מההרוגים בשריפה.
אבי הכיר את תנ"צ ליאור בוקר ז"ל.
אני הכרתי את סנ"צ יצחק מלינה ז"ל, אם כי באופן די שטחי.
את תנ"צ אהובה תומר ז"ל, שבעברה היתה מפקדת משטרת נהריה - אין אחד באזור שלא הכיר.

אבל אבירם היה שונה.
את אבירם הכרתי כשעבדתי עד לא מזמן במשמר בתי המשפט, בהיכל המשפט חיפה.
אבירם היה לוחם בפלגת אגוז של יחידת נחשון, בצוות שהיה אחראי על ההיכל.
נכון, אי אפשר היה להכיר את כולם - מדובר בהיכל ענק, יחידה גדולה, מספר רב של אנשי משמר ולוחמי נחשון, אבל בכל מסגרת יש את הגרעין הקשה, החבר'ה הותיקים והבולטים. אבירם היה אחד מאותם אנשים.
אבירם היה לוחם מצטיין ושאפתן, שלא היה מי שלא הכיר אותו.
לא סתם הוחלט להוציא אותו לקורס קצינים.
כנראה שהאימרה שאלוהים לוקח את הטובים באמת נכונה.

דף הפייסבוק שלו

יהי זכרו ברוך.

* את אותם הדברים רשמתי גם בפורום צבא וביטחון.

היו השבוע גם שלוש מיגרנות בשלושה ימים, האחרונה היום בבוקר.
אבל הדברים הרעים האישיים מתגמדים לעומת מה שקרה בסופ"ש האחרון בכרמל. פשוט עצוב - האבידות בנפש, הנזק ברכוש, החיות שנפגעו, והטבע עצמו שנפגע.
לחבר שלי, שגר בבית אורן, נשרף הבית. גם להורים שלו.
כמי שגדל, גר, עבד ולמד בחיפה וסביבתה, אני מרגיש שחלק ממני נפגע.
כל השבוע הסתובבתי עם הראש באדמה ולא היה לי מצב רוח לשום דבר.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 09-12-2010 בשעה 20:55. סיבה: תוספת
ישן 10-12-2010, 02:15

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לאלי ישי שקיבל יותר מידי חיצים"

הלכתי לברר כמה מנוי עולה בקאנטרי בנשר (חדר כושר, בריכה, ספא, גקוזי עם הכל) כתושב נשר ולא כתושב נשר.
חשבתי וואלה מגיע לי מנוי בהנחה וקיבלתי הלם מוחלט.
כתושב נשר עולה לי 3150 לשנה אחת!!! לא תושב נשר? תעלו ב 25% את המחיר.
סטודנטים עוד עולה להם מחיר "סביר" 2500 ש"ח בערך והמנויים כולם לשנה בלבד עם כמה חודשיים כאילו בחינם, למי שעכשיו נרשם.

בקיצור קיבלתי הלם מהמחיר, שניסיתי להסתיר די בהצלחה, אבל הולמס פלייס בגרנט קניון, או להרשם בטכניון כבר עדיפים מזה ואפשר שם (הולמס פלייס לקבל מנוי להרבה יותר זמן במחיר כמעט זהה למחיר שקיבלתי בנשר.

בקיצור נברר בהולמס פלייס, אם אני נמצא במרכז הארץ וחיפה, אם אני יכול להתאמן בשני חדרי הכושר שלהם, כי אני אוהב להתעמל ולעשות ספורט וזאת רשת אחרי הכל, כי גם עם הדלק של ה bx זה עדיין יהיה יותר זול מהמכון כושר ומועדון הבריאות בנשר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 10-12-2010 בשעה 02:17.
ישן 12-12-2010, 19:00

בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אני לא בקיא מספיק במבנה של אל..."

יש לי שלושה אלפסקים אינטרקטיביים ולא שווה לתקן אותם, אחרי שבודקים כמה עולה סוללה חדשה ותיקון של רכיבים, שהלכו להם וצריך להחליף אותם ואתה מקבל פחות זמן אחריות על התיקון וסוללה חלופית חדשה מאשר רכישה של ups חדש כבר ואם אתה לא גר באיזור של המעבדה והוא לא באחריות ההובלה הלוך וחזור, היא על חשבון הכיס של הלקוח וזה הופך את העניין לעוד יותר לא שווה.

תקנה ups חדש ותקבל יותר אחריות, אם יש לך הרבה מוצרים לתקן אז כן זה שווה, כי המחיר יורד, אבל למי יש 100 מכשירים כאלה לתיקון? אבל שורה תחתונה אל פסק, שאינו און-ליין זה כסף, שהולך לפח לדעתי.

ישן 12-12-2010, 18:08

גשמים בחיפה וחלק מחיפה הכבישים הפכו לנהר כמו שזה נכתב בגלל מערכת ביוב גרועה.
למזלי הייתי עם הסיטרואן והרמתי אותו למעלה אז הצלחתי לצאת מהפקקים יותר בקלות עם שעה בפקק זה לא הרבה יחסית אנשים שהיו עם כלי רכב נמוכים ויש אנשים עם כלי רכב נמוכים, שחלקם היו תקועים על הכביש בלי אופציה לחלץ אותם מרוב הגובה של המים.

בו נגד ככה הגיפים, הטנדרים והסיטרואנים,שעולים ויורדים הם היחידים, שנסעו שם בלי להתקע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר