לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2010, 19:48
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
שאלה צבא, בית, לימודים, עבודה, ילדים?

אשכול רציני ahead
אז ככה: לאחר תהיות בשבועות האחרונים החלטתי לשתף אתכם בדילמה:
מה בא קודם? לימודים ועבודה? חתונה ומשפחה? או שפשוט לחיות אצל ההורים עד גיל 40?
כמו כל אחד שגודל בבית עם אמא פולניה שכל היום חוזרת על המשפט "רק אל תחזרי על הטעויות שלי", אני שואלת, מהו לדעתכם הנתיב הכי נכון ומשתלם בחיים?
הרי, אם אחרי הצבא אתם אזרחים פשוטים שצריכים להתחיל את חייכם ולהחליט את החלטותיכם אשר ישפיעו על העתיד, על מה מוותרים בכל החלטה, אם בכלל?
אם אחליט שאחרי הצבא אני מתחתנת, מולידה ילדים, מקימה משפחה, ועם עבודה בינונית וכמה משכנתאות קונה בית משלי אחרי כמה שנים, אני בעצם מוותרת על קריירה, פוטנציאל ועל הגשמה עצמית.
אם אחרי הצבא אני עובדת במשך שנה, חוסכת כסף לאונ' טובה, ומשיגה עבודה טובה, האם זה אפשרי לנהל באותו הזמן משפחה, לדאוג למשק הבית ובאותו הזמן לוודא שהילדים יצאו איכשהו בסדר?
מהי הנוסחא המנצחת לחיים טובים, הכוללים משפחה מאושרת, בית חם, ילדים מאושרים, ובאותו הזמן לנהל קריירה שתגרום לכם להיות מרוצים מעצמכם?
אני יודעת שלא צריך למהר, שלכל דבר יש את הזמן שלו, אך (לדעתי לפחות) זה נראה לא הגיוני להתחיל ללמוד בגיל 30 רק כשהתא המשפחתי מבוסס, או להתחיל לחשוב על ילדים כשמתחילים להתקרב לשנות ה40.
אניווי, לאחר אוסף החפירות למעלה, פה אתם נכנסים:
איך הייתם מנהלים את החיים, שלב אחרי שלב?
(קצת מה שבלב, אך פה הקהל יותר גדול)

נערך לאחרונה ע"י צ'יבורשקה בתאריך 27-09-2010 בשעה 19:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2010, 19:54
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "צבא, בית, לימודים, עבודה, ילדים?"

מבלי להעליב, את צעירה מדי בשביל לדאוג לדברים הללו או לדעת מה המסלול שלך.

יש שיסתדרו מצוין עם תואר אחרי הצבא ונישואים ומשפחה תוך כדי. יש שחייבים את ההפרדה הזאת, ולכן ילמדו ויתקדמו בקריירה ורק אז יקימו בית, יש שיקימו בית ואז יילכו ללמוד ולעבוד. כל אחד בוחר בדרך אחרת, חלקם נופלים חלקם מצליחים. אל תסתמכי על נסיון של אחרים כי השונות של בני האדם גדולה מדי. את כל ההמלצות, גם את אלו שלי, קחי בעירבון מוגבל. כשתגיעי לגשר תדעי איך את רוצה לחצות אותו.

ישן 28-09-2010, 10:32
  משתמשת נקבה ESTERKOSINSKI ESTERKOSINSKI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.09.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "צבא, בית, לימודים, עבודה, ילדים?"

לדעתי את יותר מדי דאגנית , יש לך פול זמן לחשוב על זה .
לדעתי את לא צריכה לחיות לפי מה שנראה נכון לאחרים .. את צריכה לחיות לפי מה שנראה לך נכון , את יכולה אפילו בגיל 50 להתחיל לחשוב על עבודה ואפילו על ילדים , העניין הוא שלא משנה באיזה גיל את חושבת על מה שאת רוצה את חושבת על זה והעיקר שאת מנסה . את יכולה לנהל את חייך כפי שבא לך , כי זאת הכוונה ... אלו החיים שלך לא של האחרים , ולאחרים אין זכות להגיד לך איך לחיות יש להם את הזכות לייעץ ולעזור לך . תחשבי על דברים שהיית רוצה ליישם במהלך החיים ותתחילי מקטן .
עבודה , בית , ילדים , יהיו לך אל תדאגי אבל זה רק לפי רצונך האישי .

שיהיה לך יום טוב (:
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר