לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2013, 22:14
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מידע מפעל Izmash משנה רשמית שמו ל"קלאצ'ניקוב", מציג כלים חדשים לגמרי

מפעל הנשק והמכונות איז'בסק, ובשמו המוכר Izhmash (או Ижевский Mашиностроительный Заво&#1076 שהיה עד לא מזמן על סף פשיטת רגל והשבתת פעילות, נכנס לפני שבועיים לשלב חדש בחייו. המפעל שהחל את דרכו עוד בשנת 1807 התאחד עם המפעל המכני של איז'בסק (Izhmekh) וכיום התאגיד החדש נקרא בפשטות "קונצרן קלאצ'ניקוב" (דף ויקי של הקונצרן). כחלק מתהליך ההבראה וההתחדשות, הציגה החברה צמד רובי סער בולפאפ חדשים - כך מדווח האתר הרוסי military-informant.com בידיעה לפני שלושה ימים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הכלים החדשים מסומנים בפשטות AS-1 וAS-2 בקוטרים 5.45 ו-7.62 בהתאמה, והם אמורים להתחרות בפרוייקט "החייל העתידי" של צבא רוסיה. הכלים אינם מוסבים אלא מתוכננים ומיוצרים כרובי בולפאפ מלכתחילה, וניתן לראות שהם יוצרו מחומרים פולימריים מודרניים ומסילות פיקטיני שולבו בהם בנדיבות. כן נראה כי שמורת ההדק המוגדלת ניתנת לפתיחה - לפחות חלקית - לשימוש בכפפות עבות הדרושות בחורף הרוסי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2013, 17:33
  Roei hazan Roei hazan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "מפעל Izmash משנה רשמית שמו ל"קלאצ'ניקוב", מציג כלים חדשים לגמרי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
הכלים החדשים מסומנים בפשטות AS-1 וAS-2 בקוטרים 5.45 ו-7.62 בהתאמה, והם אמורים להתחרות בפרוייקט "החייל העתידי" של צבא רוסיה. הכלים אינם מוסבים אלא מתוכננים ומיוצרים כרובי בולפאפ מלכתחילה, וניתן לראות שהם יוצרו מחומרים פולימריים מודרניים ומסילות פיקטיני שולבו בהם בנדיבות. כן נראה כי שמורת ההדק המוגדלת ניתנת לפתיחה - לפחות חלקית - לשימוש בכפפות עבות הדרושות בחורף הרוסי...

לדעתי כל הנשקים בעיצוב בולפופ פשוט לא יצלחו בין אם זה תבור, הרובים הנ"ל וכו'.
נראה לי שדובר מספיק על הסיבות למה? כמה? יתרונות? חסרונות? וכו' כנראה שרק הזמן יגיד את שלו.
מבחינתי מלבד הנקודה של קנה יותר ארוך בנשק יותר קצר אין שום ייתרונות רק חסרונות.

נערך לאחרונה ע"י Roei hazan בתאריך 28-08-2013 בשעה 17:42.
ישן 28-08-2013, 19:55
  Roei hazan Roei hazan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.11
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "תגיד, ירית בתבור? אמנם, כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_last_Apachi
תגיד, ירית בתבור? אמנם, כבר שאלו אותך באשכול אחר, אך אני לא זוכר אם ענית.
אני בתור חסיד של M4 ומוסב לתבור במיל' יכול להגיד מה אהבתי, מה לא אהבתי, מה לא אהבתי אבל אוכל להתרגל. אתה יכול לפרט, מנסיונך עם הנשק (ירי, תפעול), מה מפריע לך?

כדי לדעת על נשק אתה לא באמת חייב לירות, לזחול איתו ולהשתתף במלחמות אפשר לעבור על כל הנתונים הטכניים שלו להבין כיצד הוא בנוי פנימה והחוצה לקרוא ביקורות ומחקרים ועל ידי כך להעריך המון דברים לגביו. חוץ מלהחזיק ולתפעל אותו על יבש לא יצא לי להתעסק איתו קראתי הרבה על נשקים המבוססים על אותה התצורה "בולפופ" ולדעתי כמו שאמרתי לא מהווה ייתרון על הM4, אותה הגברת בשינוי הדרת רק מכוערת
מה מפריע לי? או מה חשוב לי? חשוב לי שלחיילנו יהיה את הנשק הכי טוב שאפשר להציע היום כי החיים שלהם תלויים בזה והתבור לא יותר טוב אלא אם כן תוכיחו לי אחרת.

נערך לאחרונה ע"י Roei hazan בתאריך 28-08-2013 בשעה 20:02.
ישן 28-08-2013, 22:07
  The_last_Apachi The_last_Apachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Roei hazan שמתחילה ב "[QUOTE=The_last_Apachi]תגיד,..."

כלומר, אין לך מושג. אתה מתעלם מחוות דעת חיוביות, ואת דעתך שהנשק הוא "מכוער" אתה מחזק באמצעות חוות דעת שליליות (לא מנסיונך), כמו שיש על כל נשק בעולם, כולל על M4.

לדעתי, הנשק מאוד ארגונומי, כוונת MARS מובנת עם ציין עם כפתור אינטגרלי מאוד נוח. ירי בכריעה ובשכיבה פשוט תענוג. ירי אינסטנקטיבי, אני צריך להתרגל למרכז כובד, אחרי שלוש שנים עם M4, אבל במילואים הבאים מקווה לכמה שיותר מטווחים שיעזרו לי להתרגל. קיבלנו CTAR לא מניילונים, פירקתי באימון הסבה בערך שלוש מחסניות מלאות ללא מעצורים. יש כמובן גם חסרונות לדעתי, כן אני מעדיף M4 כי אני רגיל אליו, אבל אני בספק שאתה אי פעם ירית אפילו ב- M4, כך שהעדפה שלך אליו בנויה ככל הנראה על CS או משהו בסגנון. בקיצור, תתבגר קצת.

ישן 28-08-2013, 18:30
  משתמש זכר nabato nabato אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.11
ההתנגדות לשינוי ,היא היסטוריה ארוכה.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Roei hazan שמתחילה ב "[QUOTE=סירפד] הכלים החדשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Roei hazan
לדעתי כל הנשקים בעיצוב בולפופ פשוט לא יצלחו בין אם זה תבור, הרובים הנ"ל וכו'.
נראה לי שדובר מספיק על הסיבות למה? כמה? יתרונות? חסרונות? וכו' כנראה שרק הזמן יגיד את שלו.
מבחינתי מלבד הנקודה של קנה יותר ארוך בנשק יותר קצר אין שום ייתרונות רק חסרונות.

כל קבוצת לוחמים ואנשים מיומנים שפוגשים חידוש בדרכי הפעולה ,המלחמה וכליה מביעים הסתייגות
זלזול ואי אמון.לאדם המיומן החידוש נראה תמיד מוזר ולא טבעי.
כך הגיבו הפרשים למראה הטנקים הראשונים..
כך הגיבו הגרמנים לאבטיפוס של רובה-הסער...
כך הגבנו גם אנחנו למראה אקדחי הפלסטיק הראשונים...
וכך גם אנחנו מגיבים לשיטת פריקת הנשק החדשה....

ובכול זאת נוע ינועו הטנקים,הרוס"ר שולט וגם הוא וגם האקדחים עשויים פלסטיק ,אנחנו מתרגלים לשיטת הפריקה החדשה ונתרגל גם לבולפופ.

ופרשים ורובים קלאסים שייכים להיסטוריה.

גם אם באופן אישי אני רוצה אחרת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר