לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2010, 16:42
  winter_forever winter_forever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
מגעיל גיס חמישי מתוצרת הארץ: "ישראל תקים בנגב מחנות ריכוז"

מהדורת החדשות של הטלוויזיה החברתית, הנתמכת ע"י הקרן החדשה לישראל, מציינת כי דיווחים שונים מלמדים שישראל עומדת להקים מחנות ריכוז למסתננים מאפריקה במהדורה קודמת המליץ עו"ד לפעילי שמאל, שלא להודות בדבר גם אם צולמו רוצחים לוחם שייטת אנשי תקשורת בכירים מסייעים לטלוויזיה החברתית שמרחיבה בימים אלה שידוריה

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-52444-00.html

ועוד מעט מהכתבה
ציטוט:
תמלול הרצאתו של עו"ד וולפסון בפני פעילי השמאל שאורגנה ע"י "קואליצית נשים לשלום", הנתמכת אף היא ע,ח הקרן החדשה לישראל:

ג "מראים לכם סרטון וידיאו. בסרטון הוידיאו רואים אתכם עם גרזן מנפצים את הגולגולת של איש שייטת ורואים את הפנים שלכם והזיכרון שלכם תואם במאה אחוזים את מה שרואים בתמונה ואומרים: זה אתם בתמונה? אתם אומרים: איזה טעם יש לי להכחיש? לא רק אתם אומרים גם החוקר אומר: אין לך מה להכחיש, אתה רואה - יש לנו וידיאו. אז תחשבו שניה אם אין שום חשיבות אם אני מודה או לא מודה, אז למה הוא מתעקש שאני אודה? כנראה שיש לו משהו להוציא מזה אם הוא רוצה את זה. כנראה שלי לא כדאי. אבל קשה לנו להגיד לא וקשה לנו להגיד רגע, אולי הם לא רוצים להגיש את הוידיאו הזה, כי מי שצילם את הוידיאו הזה זה מישהו שהם לא רוצים לחשוף אותו, הם לא רוצים לחשוף את היכולת שלו, הם לא רוצים לחשוף את האופן שבו הוא צילם את הוידיאו, בעצם הודיאו הזה שמולי אין לו שום שימוש בו. יש להם שימוש בהודאה שלי אבל אין להם שימוש בוידיאו".

נערך לאחרונה ע"י winter_forever בתאריך 03-10-2010 בשעה 16:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2010, 00:37
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "המפלגה של הרב מלכיאור(ברח לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
המפלגה של הרב מלכיאור(ברח לי השם שלה)?

מימד, אם אני לא טועה. לא.

ציטוט:
ישראל חזקה(המפלגה של אפרים סנה)?

ממש לא.

ציטוט:
ותקרא תגובות של אנשים פה למה שהם מגיבים לך

אני קורא ואני רואה בדיוק מי מדבר בזכות החלשה של הדמוקרטיה ומי לא.

ציטוט:
ונ.ב,אני לא חושב שתמכו בהיטלר בגלל הדעות שהיו לו בנוגע ליהודים. היו עוד הרבה דברים.

אני גם לא חושב שאף אחד יתמוך בהחלשה של הדמוקרטיה מתוך תקווה שנהפוך להיות כמו עיראק של סאדאם.. אז מה? לדברים כאלה יש כוח משל עצמם... והיטלר, עד כמה שאפשר לקבוע, היה עדיין פופולרי גם כשהכניס את גרמניה למלחה"ע II...

לא זוכר איפה שמעתי את הממרה הזו (נדמה לי שקראתי אותה איפשהו) אבל: הזורע לאומנות יקצור רודנות

ישן 03-10-2010, 21:22
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה יעזור לך הסקר הזה? כמו..."

אולי נתפסת בהגדרות שלו יותר מדי ולא ניסית לעצור ולהקשיב לו?

צמצום סמכויות בג"צ אינו דווקא נושא של שמאל ימין, ראה את מיכאל איתן ודן מרידור המתנגדים לנושא, בעוד אמנון רובינשטיין, הרוח מאחורי החוקים שאיפשרו לבג"צ לרומם את עצמו, לא אוהב מאד, בלשון המעטה, את "הבוקניר המשפטי" ברק ודרכו. אני גם לא חושב שדניאל פרידמן ימני.

לגבי עניין חופש הביטוי- אם תחת חופש הביטוי בא שופט בישראל ואומר שמותר לשדר את הפרוטוקולים של בכרי על הקרב בג'נין, למרות שהוא יודע שהם שקריים, משהו פה לא עובד.
על אותו משקל- בארה"ב תוכל לצעוד בגאון עם צלב קרס ולהצדיע במועל יד. באירופה לא. האם מישהו הזדעק באירופה נגד הפגיעה בחופש הביטוי (פרט ככל הנראה לאלו שמבקשים לצעוד כך)?

ישן 03-10-2010, 21:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אולי נתפסת בהגדרות שלו יותר..."

גם כאן אסור לצעוד עם צלבי קרס ולהצדיע במועל יד, דרך אגב....

הגבלת חופש הביטוי לא תפגע בארגונים כמו בצלם או עדאללה - אחרי הכל, הם לא צריכים להיות בארץ או לפרסם את השקרים שלהם בארץ כדי לגרום לנזק לישראל - הם צריכים ממילא לעשות את הנזק כלפי חו"ל ואותו הם יעשו עם או בלי יכולת לפעול פה. אני יודע מה הוא רוצה.. אבל הגבלת חופש הביטוי היא כלי בידיהם של מי שמעוניינים לעוור את העם... מה שיופעל כלפי בצלם או עדאללה היום, יופעל כלפי התנועה לאיכות השלטון או התקשורת מחר וזו הנקודה.תמיד יהיו מי שיאיימו על השלטון וללא מעצורים שימנעו זאת ממנו, השלטון ידרוס אותם כליל.

הגבלת סמכויותיו של בג"ץ יכולה להיעשות רק על ידי המערכת שתיהנה מחופש פעולה גדול יותר אם סמכויותיו של בג"ץ יוגבלו. ניגוד האינטרסים אמור להיות ברור ומובן. הם צריך לעשות שינוי מבני בבג"ץ - בטח. אבל צריך לעשות זאת בדרך שלא תגביל את יכולתה של הרשות השופטת להצר את צעדיה של הממשלה אם זו מנסה לתקוף את הדמוקרטיה...

מדינה דמוקרטית אחת באזורינו עשתה לאחרונה שינוי תחיקתי שמגביל קשות את הרשות השופטת... אתה יודע איזו מדינה? טורקיה... ועכשיו מי יעצור את ארדואניסימו מלהפוך לסולטן ארדואן הראשון?

ישן 03-10-2010, 22:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "גם כאן אסור לצעוד עם צלבי קרס..."

מצטער, אבל אתה חוזר על מנטרות שחוקות, ומשתמש שוב בתירוץ המורד החלקלק.

הגבלת חופש הביטוי תוכל למשל לקבוע שבכרי למיניהם לא יוציאו סרטים כאלו. תקבע למשל שיהיה מותר לתבוע אותו על הוצאת דיבה ולרושש אותו מכל נכסיו. סתם בשלוף.

הגבלת חופש הפעולה של בג"צ תמנע למשל התערבות בשיקולים בטחוניים טהורים. התערבות בנושאים כלכליים. לבג"צ עדיין יהיה את אותו התפקיד, במידה ותיווצר סתירה בין חוק יסוד לחוק רגיל, זה קרה שנים רבות לפני המהפכה החוקתית של ברק, וזה ימשיך לקרות. אבל לא בנושאים בהם אין לבית המשפט סמכות מוסרית (בעיני) להתערב.

אני לא ממש מתכוון להתעכב על הדוגמא הטורקית. דמגוגיה נואלת וחסרת כל לוגיקה מאחוריה, שעושה שוב שימוש בקמפיין ההפחדה של "המורד החלקלק".

ישן 03-10-2010, 20:50
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איך שאני לא אוהב את טיעון "המורד החלקלק"
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ואת הפיות... ואז, בוא נקים..."

לפי טיעון זה, המדינה צריכה להמנע מביצוע פעולות שיגנו עליה מפני אויביה מתוך חשש שכל פעולה שתבוצע , תוקצן בעתיד.

בואו נבחן איך טיעון זה נראה כשאנו מחילים אותו על אלמנטים אחרים של המדינה.
אם נטיל עונש מאסר על גנב, הרי למחרת נטיל עליו עונש מאסר כבד עם עבודות פרך ואחרי יומיים כבר נרצה להטיל עליו עונש מוות ומכאן שאין להטיל עליו מאסר כלל שהרי אנחנו לא אנשים חושבים אלא חבורה של מטומטמים שלא תדע לעצור בזמן וכל סיגריה בוערת על הרצפה אנחנו רוצים לכבות באמצעות הסטת מי המוביל הארצי.

בקיצור, סגירת ברזים כן, ענישה בעת ביצוע מעשים לא חוקיים כן, ענישה על הסתה לביצוע מעשים בלתי חוקיים גם כן וסתימת פיות לא. מאוד פשוט.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר