לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2010, 01:16
צלמית המשתמש של Eran089
  Eran089 Eran089 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
שוב חוזר לכאן..

שוב אני חוזר לפורום הזה, כמו שעשיתי במשך שנים, כאילו אין מקום אחר בעולם להיות כנה בו,
אין מקום אחר שמישהו רוצה לעזור בו ואף אחד לא מבין כמו שפה.

אולי גם הפעם מישהו יכול לעזור לי...

אני בן 25 ורק לאחרונה אחרי שנים שהתפללתי שזה יקרה לי יש לי חברה רצינית
ואני החבר הרציני הראשון שלה - אז מה הבעיה?
אני לא בטוח אם היא האחת ואני לא בטוח שהיא חושבת שאני האחד.
האם יש טעם להשאר עם מישהי שאת חושב שהיא לא אחת? או שאתה לא האחד בשבילה?
היא ממלאת לי חלל ענק שהיה חסר לי בחיים וזה גורם לי להרגיש ממש טוב ומי יודע אם זה יקרה לי עוד פעם ומתי,אבל יכול להיות שבסוף שני הצדדים יפגעו ואני מרגיש ממש רע אם אני ידע שניצלתי אותה.
אשמח לכל עזרה אפשרית בנושא.

נערך לאחרונה ע"י Eran089 בתאריך 27-09-2010 בשעה 01:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2010, 11:41
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eran089 שמתחילה ב "שוב חוזר לכאן.."

לפי מה שתיארת כאן,לדעתי אתה צריך להמשיך לזרום עם הבחורה ולהנות מהרגעים הטובים שלכם ביחד.
זה לא שאתה לא נהנה איתה ואתה סתם מחזיק את הקשר כי זה קשר ראשון ואתה מבסוט מזה שיש לך חברה, אלא היא באמת גורמת לך להרגיש טוב! לדעתי זה לא סוג של ניצול -כי כן טוב לך.
זה שאתה לא בטוח אם היא האחת שלך להמשיך את החיים וכו' ... זה לא אומר שאי אפשר להנות בכלל!!!
תהנו ביחד אחד מהשניה, תהיו כנים , תנצלו את הזמן שלכם יחד ומי יודע אולי תתאהב בה??? או היא בך... -או שלא!!!! ואז תיפרדו כשתדע שמיצית את הקשר ואתה סגור על זה שאתה לא רוצה -או היא לא רוצה ...
אתה לא יכול לדעת בחיים מה יצמח מזה אם לא תיתן לזה צ'אנס!!
אז לך על זה... תדע לך שגם למצוא מישהי שסתם כייף איתה -זה לא קל...
אז תעשה חיים ,תהיה מאושר... אתה צעיר

ישן 01-10-2010, 10:35
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
היי (:

קודם כל אני חושבת שזה נהדר שיש לך מקום לבוא ולפרוק בו את שעל ליבך!
זה תמיד משפר את ההרגשה..

בנוגע לבעיה - לפעמים ולדעתי גם לרוב כשנכסנים לקשר לא יודעים ישר אם הוא\היא ה"אחד" בשבילך.. קשר צריך לבנות.. אתם צריכים להכיר אחד את השנייה בשביל לדעת אם אתה יכול ורוצה לחיות עם הבן אדם את שארית חייך.. זה לא משהו שרואים איך שפוגשים את הבן אדם או אפילו לא בחודשים הראשונים.. תיקח את הזמן, תראה לאן זה מתפתח.. אם אתה באמת מבין שהקשר הזה לא הולך לשום מקום הבחירה בידיך, לחתוך - או במידה וטוב לך פשוט להמשיך להנות ממנו.. סה"כ אתה רק בן 25 כל החיים עוד לפניך.. ואני תמיד ממליצה לנסות.. מאשר לא לנסות ולתהות מה היה יכול לקרות.

יכול להיות שייצא מזה בסוף קשר רציני ואפילו חתונה.. ויכול להיות שלא.. אבל נהנת חווית התנסת ולמדת מעוד קשר בחיים שלך, דבר שיכול רק להואיל לך ולקשרים הבאים שאולי יהיו לך.

בהצלחה!

ישן 07-10-2010, 18:44
  anonymda anonymda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.10
טלוויזיה לא רואה בזה שום בעיה. . !

אני בן 25 ורק לאחרונה אחרי שנים שהתפללתי שזה יקרה לי יש לי חברה רצינית
ואני החבר הרציני הראשון שלה - אז מה הבעיה? - מצויין, אפשר להניח שאתם בעמדה דומה זה כלפי זה מבחינת הניסיון, מה שמקל על שניכם בהתנסות (החשובה) בקשר זוגי.

אני לא בטוח אם היא האחת ואני לא בטוח שהיא חושבת שאני האחד. - זה לא רלוונטי אתם לא מתחתנים עכשיו, אתם מבלים אחד עם השני.

האם יש טעם להשאר עם מישהי שאתה חושב שהיא לא האחת? או שאתה לא האחד בשבילה? - אם יש טעם לקשר ביניכם, אז יש טעם לקשר ביניכם.. שוב..! זה לא רלוונטי! וגם אי אפשר לדעת אם היא האחת או לא ולהיפך. זהו טבעם של קשרים, מכירים אחד את השני לא בבת אחת, מתנסים, ומגבשים עמדה אם זה טוב לי או לא..

היא ממלאת לי חלל ענק שהיה חסר לי בחיים וזה גורם לי להרגיש ממש טוב ומי יודע אם זה יקרה לי עוד פעם ומתי,אבל יכול להיות שבסוף שני הצדדים יפגעו ואני מרגיש ממש רע אם אני ידע שניצלתי אותה.
אשמח לכל עזרה אפשרית בנושא.

אין סיבה שתרגיש רע, אתה לא מנצל שום דבר, ואם אתה לא משתכנע, כמו שאתה חושב שאתה מנצל אותה, אפשר לחשוב שהיא מנצלת אותך... אל תחשוב את זה, אין בזה הגיון.
הקשר עוזר לה באותה מידה שעוזר לך
תהנה מהקשר ותראה לאן תגיע איתו וזהו.

תשמור על הקשר איתה, תראה לאן הוא יתפתח, תהנה ממנו, ומקסימום תפרדו אם לא יהיה לכם טוב ביחד.
גם אם אתה תופס אותה לחלוטין כידידה ולא כבת זוג, עדיין אני חושב שטוב לשניכם לשמר את הקשר הזה לרווחתכם ולבילויים ודיבורים, זה יעזור לך ויעזור לה! ואני בטוח שהיא תשמח בשתי המקרים וזה יעזור לשניכם להתפתח.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י anonymda בתאריך 07-10-2010 בשעה 18:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר