לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2010, 13:39
  hhh111 hhh111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.09
לא יודע אפילו איך להתחיל..

היי אני בחור בן 21, בדיוק השתחררתי, והבעיה הכי גדולה שלי היא שאין לי בכלל ניסיון עם בחורות, אני בתול אף פעם לא נישקתי אפילו מישהי..

זה מצב שמעציב אותי אבל אני לא כל הזמן חושב על זה, עד שקרה משהו שפשוט שיגע אותי..

יצאתי עם כמה חברים לאיזה פאב, ובאו איתנו ידידות של אחד החברים. אחת מהן שתתה המון ובתחילה להימרח עליי, היא הייתה במצב פשוט גרוע, הלכה להקיא כמה פעמים ונשכבה במקום..
בסוף הערב הקפצתי אותה הביתה והיא פשוט התעקשה לבוא לישון אצלי, אני לא ידעתי מה לעשות עם עצמי ושכנעתי את עצמי שזה לא יפה לעשות תמשהו בגלל שהיא במצב שהיא לא שולטת על עצמה, אבל אני יודע שזה בגלל החשש הזה שאני לא יודע מה לעשות במצבים כאלה..

מאז היא פשוט לא יוצא לי מהראש ואני לא יודע מה לעשות, דיברתי איתה והיא בכלל לא זוכרת כלום (ככה היא טוענת, לא יודע אם זה נכון או לא), באמת שאני כבר לא יודע מה לעשות, אני חייב שינוי, אבל גם כשבחורה פשוט זרקה את עצמה עליי בלי שאני צריך לעשות משהו, פחדתי..

אשמח לתגובות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2010, 13:56
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "לא יודע אפילו איך להתחיל.."

תשמע, בשלב כזה או אחר כולם היו במצב שלך (ומי שאומר שלא - פשוט משקר)
זה לא משנה אם זה היה בגיל 13 או בגיל 23, העובדה היא - שאין מישהו שפשוט יודע מה לעשות ברגעים של אינטימיות, או סתם איך להתחיל עם מישהי.

במקרה שתיארת - אין שום דבר רע במה שעשית, לא כל גבר בהגדרה בגלל שהוא גבר ינצל הזדמנות כמו שנפלה עליך (להיפך, יש מצב שהיא פשוט הייתה מקיאה לך על המיטה וריח שכזה לא יוצא גם אחרי שבועיים - אז רק הצלת את עצמך ).
אבל אם נחשוב רציני רגע - תתעלם ממה שקרה, בין אם היא זוכרת או לא - זה לא משנה, גם אם זו הייתה הזדמנות או לא - זה לא משנה, למה? כי זה עבר!
ראית שזה מפריע לך, אתה רוצה לעשות שינוי? מעולה - תעבוד על זה, תתחיל על מישהי, ואז עם עוד אחת, ועוד אחת (לא במקביל!), רק ככה צוברים ניסיון במקום לשבת בצד ולהגיד לעצמך כל הזמן "אויש, החיים שלי חרא - למה לא התחלתי קודם", למה? כי זה עבר!
חייה את ההווה ותשקיע כדי שיהיה לך עתיד.

ישן 03-10-2010, 14:06
  hhh111 hhh111 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "תשמע, בשלב כזה או אחר כולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קוביבי
תשמע, בשלב כזה או אחר כולם היו במצב שלך (ומי שאומר שלא - פשוט משקר)
זה לא משנה אם זה היה בגיל 13 או בגיל 23, העובדה היא - שאין מישהו שפשוט יודע מה לעשות ברגעים של אינטימיות, או סתם איך להתחיל עם מישהי.

במקרה שתיארת - אין שום דבר רע במה שעשית, לא כל גבר בהגדרה בגלל שהוא גבר ינצל הזדמנות כמו שנפלה עליך (להיפך, יש מצב שהיא פשוט הייתה מקיאה לך על המיטה וריח שכזה לא יוצא גם אחרי שבועיים - אז רק הצלת את עצמך ).
אבל אם נחשוב רציני רגע - תתעלם ממה שקרה, בין אם היא זוכרת או לא - זה לא משנה, גם אם זו הייתה הזדמנות או לא - זה לא משנה, למה? כי זה עבר!
ראית שזה מפריע לך, אתה רוצה לעשות שינוי? מעולה - תעבוד על זה, תתחיל על מישהי, ואז עם עוד אחת, ועוד אחת (לא במקביל!), רק ככה צוברים ניסיון במקום לשבת בצד ולהגיד לעצמך כל הזמן "אויש, החיים שלי חרא - למה לא התחלתי קודם", למה? כי זה עבר!
חייה את ההווה ותשקיע כדי שיהיה לך עתיד.

אבל אני לא יודע איך, אני מאוד מאוד רוצה, אני ממש ממש ביישן, ועד שבא מישהי ופשוט "זרקה" את עצמה עליי, גם לא ידעתי מה לעשות אז תירצתי את זה שהיא במצב על בפנים..
ישן 04-10-2010, 06:09
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hhh111 שמתחילה ב "..."

דווקא באתר הזה יש עיצה בול בשבילך - אל תחשוב לפני שאתה עושה מהלך, ככול שתחשוב יותר ככה הסיכוי שתעצור את עצמך גדול יותר.
לך למישהי ותציג את עצמך (כל דבר שיגרור שיחה החל מ "היי, איך קוראים לך", "שירתת במקרה בשלישות?" וכו' יתאים) במקרה הכי גרוע - מישהי שלא הכרת עד אותו רגע לא תרצה להכיר אותך, שסה"כ זה לא שונה בהרבה ממה שהיה קורה אם לא היית מנסה, נכון? אז במקום לחשוב "וואו, אם הייתי אומר לה ככה - איך היא הייתה מגיבה?" פשוט לך ותגיד לה - ככה תדע איך היא מגיבה ותשנה את משפט הפתיחה/צורת ההצגה שלך בהתאם עד שתמצא משהו שמתאים לך.

אלכס - לא הרבה אנשים יכולים להתחיל עם 2 נשים במקביל (אותו יום, אותה שעה ואותו מקום), זו באמת אומנות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר