לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2010, 05:51
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני בשוק שבגילאים שלכם עוד..."

לא לגמרי מדוייק. לא לגבי העדר הבריאות של הדגנים ולא לגבי בריאות השייקים.

הדגנים, זה ממש תלוי איזה מהם.
כריות לדוגמה זה זבל טהור. משום מה אנשים יאכלו כריות לארוחת בוקר, אבל אם תגיד להם שארוחת הבוקר שלך היא חפיסה של שוקלד פרה, בתוספת פסק זמן וכוס קולה. הם יחשבו שאתה אוכל ממש לא בריא.
אין שום הבדל בין כריות לממתק.

בקצה השני של הסקאלה יש את הגרנולה. אבל עם נלך לדברים שהם יותר דגנים אז שלווה, בעיקר ללא סוכר, פיצפוצי אורז ללא סוכר ואפילו קורנפלקס ללא סוכר. הם כולם פחממות לא פשוטות. אולי לא מורכבות כמו אורז מלא, אבל אחרי הצום של הלילה הם בהחלט ראויות.

השייקים זה שאלה טובה. אני יודע שלספורטאים מקצועיים ממליצים. וזה בהחלט נותן מענה לאנשים שעושים 4 שעות אימון ויותר. (אין להם שום יכולת לענות על דרישות האנרגיה של הגוף) אבל להיות ספורטאי מקצועי זה לא בריא.
אם אתה מתאמן כדי לשמור/לבנות כושר סביר. מתוך הנחה שאתה לא body builder (ואתה נשמע מספיק אינטילגנט כדי לא להיות כזה) אלא מנסה לשמור על הבריאות שלך. אז תכנון נכון של היום אמור לאפשר לך לקבל את כמות האנרגיה שאתה צריך ממזון ולא משייקים.
אומנם לא ראיתי אף עבודה שמסבירה על הנזקים של שייקים. אבל יותר מרופא אחד (רגיל, לא אלו העוסקים ברפואה משלימה שכבודם במקומם מונח) הסתייג מהשייקים. המסתייגים מניחים שכמו עם הסלולרי עוד 20 שנה יראו שזה מעלה את האירעות של סוכרת ושאר מחלות מטאבוליות.

זהו, הביצים הקשות מוכנות, מאחת מהן אני אוכל גם את החלמון. מהשאר רק את החלבון. על פרוסה עם קוטג' יחד עם כוס קפה.

וזאת הייתה חפירת הבוקר שלי.
צפרא טבא ויום נעים לכולכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2010, 19:26
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "לא לגמרי מדוייק. לא לגבי העדר..."

זאת נקרית חפירת בוקר? בשעה כזאת אני כבר על האוטובוס.

"דגני בוקר" פה, פרט למעטים, מיוחס לזבל של הזבל. וגם גרנולה היא פצצה של קלוריות, בגלל תכולת הפחמימות הגבוהה שלה. מנת גרנולה אחת לא תשביע אפילו ילד. כדי לשבוע ממנה צריך לא מעט- ופה מתחילים הצמיגים.

אני לא יודע מה אתה יודע ומה לא על שייקים, אבל אם תקרא ותחפש ממה הם מורכבים, אולי תופתע. חלבון ביצה, חלבון חלב, והפחמימות פשוטות או מורכבות, תלוי באבקה וביחס. כמות שומן מועטת, כ-3%.

ערך תזונתי של מנת הגשה עם מים - 300-1000 קלוריות, תלוי ביחס הפחמימות/חלבונים- תלוי במטרת האימון.

אתה לא מדייק- השייקים הללו לא נועדו רק לבודי בילדרים ואין קשר לאימון של 4 שעות או לא. היתרון הוא בספיגה מהירה של החלבון בגוף , מהירות וקלות ההכנה.

מה עוד- אמרת שניתן לקבל את הדרוש לי ממזון. האמת- אפשר. אבל מי יכול להכין כל יום 7 ארוחות, וגם לדחוף אותן זה לא כל כך קל. ולהכניס 30 גר' חלבון כל ארוחה זה די קשה- כמה כבר טונה אפשר לאכול ביום? וכמה מוצרי חלב? וכמה עוף? (אני לא מכניס חלבון צמחי כי הוא יעיל כמו גלגל מרובע). אם אדם שמתאמן בצורה סבירה זקוק ל-2 גר' חלבון לכל ק"ג, אני צריך כ-190-200 גר' ביום. זה יותר מדי בשביל לקבל מהאוכל.

זאת ארוחת בוקר בשבילי, כל יום, ואחרי אימון עוד מנה.

אגב, אתה וכל חבריך הם השלישיים ברשימת האנשים שאני לא מחבב. אחרי הצמחונים ואחרי אנשים שהיו בתנועות נוער, יש אנשים שזורקים את הצהוב של הביצה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר