לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2005, 22:15
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה חברות וריקנות...

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 16 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

אני לא יודעת אפילו למה באמת אני רושמת את זה.... אני פשוט מרגישה ריקנות עצומה....כן כן, ממש ככה, ריקנות. כבר לא מרגישה עצב וכאב,פשוט ריקנות, וזה ממש מעצבן. מה שיותר מעצבן שאני לא יודעת למה...
דברים שפעם הייתי נהנת מהם היום נראים לי משעממים בטירוף...אני צוחקת והכול כרגיל כלפי חוץ...אבל אני לא באמת נהנת....
אני מנסה כמה שפחות להתקל באנשים, מעדיפה להיות לבד...זה משו שפעם אפילו לא חשבתי עליו....
והכי חשוב זה שאני מפסיקה לסמוך על הבן אדם היחיד שסמכתי עליו.
אני לא יודעת אפילו להסביר לעצמי למה, אבל אני מפסיקה לבטוח בחברה הכי טובה שלי...פתאום היא ושה דברים שבחים לא חשבתי שהיא תעשה, וחשבתי שאני מכירה אותה טוב....אני כועסת על עצמי שאני כועסת עליה ואני בתיסבוך עצמי...
אוווווווווף, לא יודעת מה עובר עלי...
אני לא מצפה שתענו לי משהו, פשוט רציתי לרשום את זה..זה ממש העיק עלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2005, 16:30
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "חברות וריקנות..."

קודם כל והכי חשוב - אל תכעסי על עצמך ועל התחושות שלך כי זה חלק ממך .
והמצב שנקלעת אליו עכשיו יכול להיות בהחלט זמני כי קורה שבמהלך החיים נכנסים לתקופות קשות שאי אפשר להסבירן אך יש להן תכלית מסויימת . ואם דברים שפעם עניינו אותך לא מעניינים אותך היום כנראה שהתבגרת והשתנית ושאיפותיך שונות משל חבריך, זה בסדר גמור והגיוני ביותר .
תראי, את נמצאת בגיל שבו חברויות נהפכות לערך מוסף ולא למשהו מובן מאליו ואין שום דבר רע בלהיות לפעמים לבד, להפך - זמן לבד מאפשר לך לחשוב ולהבין את עצמך וזו פינה שכל אדם צריך ואם את מרגישה צורך לעשות כן אז אדרבא . ואני בטוחה שאם תשקיעי קצת יותר בעצמך יהיו לך יותר כוחות להשקיע בחברים .

לגבי חברתך המאכזבת - ניסית לדבר איתה ולשאול אותה מה השתנה ? -במקרה של חבר טוב אני לא חושבת שריחוק הוא בהכרח הפתרון אלא לדבר על הדברים שמפריעים, חבל שתאבדו אחת את השניה רק כי לא דיברתן על מה שמעיק .
ואני אייעץ לך לעשות את זה שחבר שלי עשה עם חבר טוב שלו - הוא שוחח איתו על מה שהפריע לו ועל הריחוק שנוצר ביניהם, מאותו רגע הוא זרק את הכדור אליו ולקח צעד אחורה . החבר הבין את המצב שנוצר ואת חשיבות חבר שלי בעיניו, התגעגע אליו ולא רק שהמצב השתנה, אלא ברמות עצומות - הוא מתקשר אליו הרבה ובא אליו בכל הזדמנות .
חברות טובה היא דבר נדיר, וכמו בכל קשר ישנן עליות ומורדות (החיים הם רכס הרים ) ולכן שווה להילחם בשביל משהו טוב .

לסיכום - אל תכעסי על עצמך רק כי את משתנה, כל אדם בשלב מסויים בחייו מתבגר ודברים רגילים מקבלים משמעות חדשה .
עשי מעט חשבון נפש והקדישי זמן לעצמך ושוחחי עם חברתך, אולי מצפה לך הפתעה טובה

בהצלחה !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-04-2005, 17:02
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
תודה לך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי !"

תגובה בשם מחברת האשכול האנונימי :

בקשר לזה שהתבגרתי והשתנתי, אני לא חושבת..אולי אני טועה, אבל לא נראה לי שזו הסיבה שאני לא נהנת מדברים שהייתי נהנת מהם...אני פשוט עושה מה שהייתי עושה, אבל אני מרגישה ריקנות תמידית..לא יודעת איך להסביר את זה אפילו. ריקנות כזו, שלא משנה מה אני עושה, איפה או עם מי היא תמיד שם..
אני מסכימה אתך שלהיות לבד נותן לי אפשרות לחשוב ולהבין את עצמי, אבל גם פעם הייתי עם עצמי וחשבתי, אבל עכשיו אני רוצה רק להיות לבד..יוצאת כמעט כל יום סתם להסתובב בעיר, ובכלל אין לי חשק להיות עם החברים שלי...וזה לא שהתרחקתי מהם..
לגבי החברה שלי, לא ניסיתי לדבר איתה, וזה גם לא שהתרחקתי ממנה. אבל יש דברים שהיא יודעת שמפריעים לי ולכן משקרת לי, שאני לא אדע שהיא עושה את אותם דברים...לא עדיף שהיא פשוט תבוא ותדבר איתי? ת'אמת אם לחשוב על זה אני כן דברתי איתה על זה, מזמן..אני ממש לא רוצה לאבד אותה ואני מנסה לעשות הכול כדי שזה לא יקרה! שלרוב זה פשוט לעצום עיניים, כאילו לא קרה כלום ולהמשיך...
ואני לא יכולה שלא לכעוס על עצמי..על הרבה סיבות ובמיוחד כאן. כי אני מרגישה אשמה בריחוק הקטנטן שנוצר ביני לבין חברה שלי, אני כועסת על עצמי כי אני שמה לב לכל דבר קטן, גם אם אני לא אומרת לה את זה ואני כועסת על זה בתוכי...
ישן 28-04-2005, 16:33
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
אין לך מה להתעצבן... זה גם לא בריא :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "חברות וריקנות..."

את עוברת תהליך מסוים, כנראה התבגרות הנפש- את מתפכחת ומבינה מה עומד סביבך, עם איזה עולם יש לך עסק, אני מבין אותך - זה לא דבר קל.
בקשר לחברה שלך - היא חברה שלך והיא סומכת עלייך ואוהבת אותך, את צריכה לתמוך בה בכל מה שתעשה ולהעיר לה עם לדעתך משהו פסול והיא יכולה לקבל את זה או לא להסכים לקבל מה שאת אומרת, אם היא לא מסכימה את צריכה לחבק אותה ולחיות עם מה שהיא בחרה, אם היא באמת חברה טובה שלך.

את צריכה לתת לעצמך זמן, לפקוח עיניים, להסתכל סביב ולהבין מה באמת את רוצה מעצמך ומאחרים ואני מתאר לעצמי שאז כל התמונה תתבהר לך, כמו לכולנו.

שלך, ניר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר