לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2010, 20:35
  משתמש זכר Asafgold16 Asafgold16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.08
התלבטות רגשית לא פשוטה

שלום לכולם...
אני צריך את העזרה והעצות שלכם במקרה שעובר עליי כרגע...

בערך כשהייתי בן 17 התחלתי לצאת עם מישהי למשך תקופה של כמעט 3 שנים. היא הייתה ממש אהבת חיי, מושלמת ומלאכית שנפלה אליי מהשמיים. היא אהבה אותי הכי שבעולם וכך גם אני, עד שלפני חצי שנה נפרדתי ממנה בגלל כמה סיבות: הסיבה הראשונה היא שהרגשתי חנוק איתה, כלומר כל הזמן היינו מתראים ולא היה לי זמן לעצמי/לחברים/למשפחה והרגשתי לא טוב עם זה, הסיבה השנייה היא שהיא לא הבינה את מה שעברתי באותה תקופה קשה בחיים שלי (קורס קצינים), והסיבה השלישית היא שהכרתי מישהי במהלך ההשלמה שבסופו של דבר נפרדתי מחברה שלי והתחלתי לצאת איתה.

כרגע אני יוצא איתה כבר במשך חודשיים, והכל טוב ונחמד אבל זה עדיין מרגיש לי חסר ממה שהיה לי עם חברה שלי לשעבר. היא גם אוהבת אותי וגם נותנת לי את הדברים שלא קיבלתי אצל חברה שלי אבל אני מרגיש שהאופי שלה הוא לא מה שאהבתי ורציתי כל כך באקסית שלי.

דיברתי היום עם האקסית שלי והיא אמרה לי שאם אני אלחם ואשקיע בשבילה ואראה שבאמת אני רוצה אותה היא תחשוב על מה שיהיה איתנו ולקחת את כל הדברים בערבון מוגבל כי יש לה מישהו שאולי היא רוצה.

עכשיו ההתלבטות שלי היא כזאת: האם להישאר עם החברה הנוכחית שלי, שהיא גם מדהימה וחמודה ואוהבת אותי והכל אבל היא עדיין לא משתווה באופי ובאהבה שהייתה לי לחברה הקודמת שלי, או להיפרד ממנה ולנסות להילחם ולהשיג את האקסית שלי בחזרה?

מצד אחד אני יכל להישאר איתה ולא להיות עם האקסית שלי ולהתפשר על פחות, ומצד שני אני יכל לצאת קירח מכאן ומכאן כיוון שגם נפרדתי ממנה וגם לא השגתי את האקסית שלי.

מה דעתכם? אשמח לשמוע דעות של עוד אנשים בנושא זה בגלל שממש אין לי מושג מה לעשות...

תודה לכולם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2010, 21:22
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Asafgold16 שמתחילה ב "התלבטות רגשית לא פשוטה"

אני במקומך הייתי שוכח משתיהן.

בכל מקרה, אל תחזור לאקסית שלך. לפי מה שאתה אומר, ואופי ההתלבטות שלך מצביעים לדעתי על זה שאתה יודע שהיא לא "האחת". הייתה לכם תקופה מדהימה, אבל בסופו של דבר העדפת מישהי אחרת. תסגר על עצמך ואל תמשוך אותה. אם אתה יודע שזה לא יחזיק אל תכנס לזה אפילו ותן לה להמשיך הלאה.

לגבי הבחורה השנייה, נחמד לך איתה אבל זה "פשוט לא זה". אם אתה בקטע של להעביר את הזמן ביחד כי נחמד, תשאר איתה כל עוד אתה לא משלה אותה שזה מתקדם לכיוון רציני.

לדעתי אתה פשוט אוהב שיש לך חברה ופוחד לוותר על זה.
מניסיון, אין מה לפחד, עם כל הצער שבא עם זה בהתחלה (וחשוב לציין שבד"כ זה בהתחלה).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר