לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2010, 22:04
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=Vani]בשירות חובה כמעט..."

לפי ההנחה שלך כל אחד בפורום הזה צריך להכיר את כל התפקידים בחובה בשביל להביע דעה? אם כן, צר לי להודיע לך שאני רוצה להביע דעה על תפקידי חובה גם בלי להכיר את כולם. מספיק לי לקחת מדגם של תפקידים, שהוצגו בפני כמתאגרים וכאלה שמפעילים בהם את הראש, ולראות לאחר הגיוס כיצד עובדים בהם בפועל כדי להחליט שהמוח לא עובד בהם שעות נוספות.

שים לב שלא טענתי שאין בכלל תפקידי חובה כאלה. בסך הכל אמרתי שכמעט ואין. ברור שיש תפקידים בחובה, שמחייבים את החייל להפעיל הרבה את הראש, אבל התפקידים האלה מעטים יחסית. רוב התפקידים שמוצגים למלש"בים בתור מאתגרים יכולים להתבצע, ובדרך כלל מתבצעים, תוך הקטנת ראש מוחלטת כאשר הקצין שלהם מכתיב לחיילים כמו לטמבלים מה לעשות.

מה גם שאני לא אוהב שמתעסקים בהגדרות בדברים מהסוג הזה ומקטלגים תפקידים בצורה כזאת. כבר יצא לי לראות מש"קיות-שקר-כלשהו (פקידות במילים אחרות), שהמוח שלהן עובד הרבה יותר קשה משל אלו שעברו קורס "איכותי" של 8 חודשים בבה"ד-משהו. רמת העשיה, המעורבות, הפעלת הראש וכדומה תלויה הרבה יותר בגישה של החייל מאשר בתפקיד שהוא משובץ בו.

זאת הסיבה שבגללה הגבתי למלש"בית הזאת בצורה כזאת. לא רציתי להתפלסף יותר מידי, כי אני יודע שהיא במילא לא תבין על מה אני מדבר ותעבור על זה הלאה, אבל אתה סחטת מימני בסופו של דבר את כל הדברים האלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2010, 23:00
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Vani שמתחילה ב "לפי ההנחה שלך כל אחד בפורום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vani
לפי ההנחה שלך כל אחד בפורום הזה צריך להכיר את כל התפקידים בחובה בשביל להביע דעה?

בשביל להגיד שאין (או כמעט אין) תפקידים בחובה שמפעילים בהם את הראש, צריך להכיר את כל התפקידים בחובה. זה לא שאלה של הנחה שלי, זה הגיון אוניברסלי. מלמדים את זה בשיעור הראשון של כל קורס פסיכומטרי.

לכל אחד יוצא לראות בשירות שלו משהו אחר, כך שאתה ממש לא יכול לקרוא למה שיצא לך לראות מדגם מייצג. אני אישית ראיתי בשירות שלי עד כה יותר חיילים בחובה שנדרשו להפעיל את הראש מכאלה שלא - פשוט כי רובם היו אנשי מודיעין, ובמודיעין הרבה פעמים נאלצים להפעיל את הראש. (ואני יודע שגם זה לא מדגם מייצג).

אגב, אני מסכים איתך לגבי זה שהכותרת של התפקיד זה לא בהכרח מה שישפיע, אלא האדם שממלא אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר