לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2010, 17:13
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "[QUOTE]שכחתם להוסיף "ומקווים..."

תנוח, אני לא מהמטקבקים ביוטיוב, אני לא חושב שאני אפילו זוכר את הסיסמא לחשבון שלי שם...

ומה פה שטויות בדיוק? במה מועיל הסרטון הזה חוץ מלחשיפה ולקידום העצמי של יוצריו?
כן, כמו החבר'ה מלאטמה, גם הם יודעים היטב לאיזו דיעה לכוון, ואיפה לדגדג לישראלים באוזן
הם יודעים איזה מסר להגיד כדי לתפוס גל של פופולאריות, אבל לשבת על המחשב
ולעשות סרטונים במה זה שונה מאידיוט שפותח קבוצה בפייסבוק? אולי זה אפילו יותר גרוע,
אידיוט שפותח קבוצה בפייסבוק לא מקווה בסתר ליבו להרוויח מזה משהו אישי.

לי אישית נשבר הזין מזה שגלעד שליט הפך להיות איזה כלי זמין ונוח לכל מיני אופורטוניסטים שמחפשים לקדם את עצמם על הגב שלו,
היחידים בעידן הגלובאליזציה הדיסוסיאטיבית של ימינו שבאמת אכפת להם ממנו הם המשפחה שלו, וכל מי שחושב אחרת הוא דביל שמשלה את עצמו.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 04-10-2010 בשעה 17:34. סיבה: ככה בא לי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2010, 19:48
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sifrut שמתחילה ב "גלעד שליט, זאת האמת (הכואבת), אבל ברירה..."

סרטון צבוע - מנסים לאחוז בשני קצוות המקל.
הדעה שאומרת שלא צריך לשחרר אסירים בתמורה לחייל חטוף היא דעה לגיטימית, ומי שמאמין בה זכותו להציג אותה, אבל אל תבלבלו את השכל עם כל מיני אמירות של "אם תשבו בשקט, ולא תפגינו המחיר ירד" כי זה קשקוש. אם כולם ישתיקו את הנושא, הממשלה פשוט תוותר על כל העניין (הרי אפילו כשיש לחץ ציבורי מטורף אין עדיין עסקה, אז בטח שלא תהיה עסקה אם תומכי העסקה ישבו בשקט).
ולגבי האמירה שצריך להפעיל לחץ על חמאס ולא על ממשלת ישראל - אתם מכירים דרך יעילה שבה אזרח פשוט יכול להפעיל לחץ ציבורי על ארגון טרור, אני אשמח לשמוע. בינתיים הדרך היעילה ביותר שאנשים מכירים היא להפעיל לחץ על נבחרי הציבור שלהם. אגב, כשעפו קסאמים למה אנשים הפגינו נגד הממשלה על כך שהיא לא עושה כלום... הרי הרבה יותר הגיוני להפגין נגד החמאס כדי שיפסיק לירות, לא?*

ביננו, אני לא בטוח האם אני בעצמי תומך בשחרור אסירים, כמה ואילו, אבל אני רוצה שהאנשים שמתנגדים לעסקה יקומו ויגידו את זה בגלוי, ולא ישחקו אותה כאילו הם עושים את הדבר הטוב ביותר עבור גלעד שליט.

ישן 04-10-2010, 22:52
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "תסכים איתי שגם אם זה לא עוזר..."

המטרה של הפועלים למען שחרור גלעד שליט אינה להוריד את המחיר, המטרה שלהם היא להעביר מסר לממשלה שאומר - אתם שלחתם אותו להילחם למען המדינה, עכשיו אחריותכם לדאוג לשחרורו, ותפקידכם לחשוב איך אתם עושים את זה.

האמירה האמיתית של הצד השני היא שגלעד הוא חייל, וחיילים נהרגים לפעמים, ולפעמים הם גם נחטפים, ועם כל הצער שבדבר, המדינה לא יכולה להרשות לעצמה לשחרר אלף אסירים רק למענו, ולסכן את בטחון אזרחיה. כמו שאמרתי - זו אמירה לגיטימית. מה שמפריע לי זה כל הניסיון ההזוי הזה שלהם לצייר את עצמם כאילו הם רוצים בטובתו של שליט, והטענה שאם כולם יהיו בשקט וישכחו מכל העניין, חמאס פתאום ישים אותו על מונית וישלח אותו הביתה.

אתם חושבים שהמחיר יקר מדי? בסדר. אבל תהיו גברים, ותגידו שהחופש של גלעד הוא הקרבה שהמדינה חייבת לעשות! אל תרקדו על שתי חתונות, ותשחקו אותה כאילו אתם רק חושבים על טובתו של גלעד. זה סתם פוגעני כלפי אלו שפועלים לשחרורו, עם דגש על המשפחה שלו.

ישן 05-10-2010, 01:05
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "נראה לי שכן, אבל אני לא מכיר..."

שליט בכל מחיר

ח"כ שאול מופז (קדימה) אמר: "צריך לשחרר את גלעד שליט בכל מחיר. מהיום אנחנו, כשדולה למען שחרורו של גלעד, קוראים לרה"מ לקבל החלטה ואחריות באופן שבו נשלם את המחיר ונראה את גלעד בתוכנו".
http://www.israelhayom.co.il/site/n...cle.php?id=7055

ח"כ מירי רגב:

דפים בפייסבורג:
גלעד שליט עדיין חיי!!! חייבים להחזיר אותו בכל מחיר - 4,963 אוהדים נכון לעכשיו
רוצים את גלעד שליט בכל מחיר נא להפיץ לכווולללם!!!!!!! - 342 אוהדים נכון לעכשיו
חייבים להחזיר את גלעד שליט בכל מחיר ! - 247 אוהדים נכון לעכשיו

קבוצות:
גלעד שליט חוזר בכל מחיר !!!!!!!! - 481 חברים נכון לעכשיו
גלעד שליט בכל מחיר - 395 חברים נכון לעכשיו
הקבוצה למען החזרת גלעד שליט הביתה בכל מחיר עכשיו! ! - 178 חברים נכון לעכשיו
גלעד שליט בכל מחיר יגיע הביתה - 176 חברים נכון לעכשיו
גמאני רוצה להחזיר את גלעד שליט בכל מחיר!!!!!!!!!!!! - 113 חברים נכון לעכשיו

אז מעניין באיזה עולם אתה חי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר