לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2010, 12:37
  בעין הסערה בעין הסערה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.10
האם לספר שאני בתול

שלום וחתימה טובה!
אני בן 20 ועדיין בתול , אני בעל ניסיון מיני מועט מאד (קצת נשיקות ומזמוזים).
לאחרונה הכרתי בחורה ואנו מתכננים להפגש בקרוב , בעקבות שיחותינו הרבות יש לומר , הפגישה הראשונה (!!) תגלוש בוודאות לסקס (אני לא אפרט אבל פשוט קחו זאת כעובדה).
הבחורה היא מנוסה מאד ופעילה מבחינה מינית ולא פעם ציינה את חשיבותו של סקס טוב בעיניה ען הבן זוג אם רוצים להמשיך לקשר רציני מעבר לסטוץ.
השאלה שלי היא האם לספר לה שאני בתול וחסר ניסיון ?!?! עד כמה המידע הזה נחוץ ?
משום שאצל גברים לא מרגישים זאת כמו אצל נשים ... ולבצע חדירה זהו לא דבר מסובך במיוחד למרות שהיא מנוסה ולכן יש סיכוי שהיא תרגיש זאת גם אם אני לא אספר לה .
בכל מקרה אני מתכוון להתאמן פעם אחת בבית על לשים קונדום כדי לא לעשות זאת לראשונה בשיא הלחץ לפני החדירה.
אני רוצה לציין שלמרות שבד''כ שכשעושים סקס בפגישה הראשונה זה נשמע כמו התחלתו של קשר לא רציני יש בינינו כימיה מעולה ואני יכול להגיד בבטחון שמשני הצדדים כרגע יש עניין של קשר רציני ולא רק קשר מיני ולכן חשוב לי מאד לא לפשל !! אחרת זה היה פחות קריטי מבחינתי אם לספר או לא !!!.

דבר נוסף הוא שאני מפחד מאד מעניין " ההשוואה" שהיא ישר תעשה אל מול חבריה בעבר וזה לא שאני יכול להרשים אותה בביצועים על הפעם הראשונה שלי ( או שכן ? אני כמובן מכיר ועם רעיונות לתנוחות מעניינות אך אני בספק אם בפעם הראשונה אני אצליח אותם) .

מצד אחד אם אני אגיד שאני בתול זה תירוץ טוב אם הסקס יהיה רע וכך זה יכול להיות " נסלח " מצד שני אם אני אגיד זאת לפני יכול להיות מאד שזה " יוריד לה " ממני ופסיכולוגית היא תתבאס מה שיגרום לה לא להנות גם אם יהיה מוצלח חוץ מזה שאני יודע שיש בנות רבות שלא רוצות להיות הראשון של הגבר אלה רק להפך כי בד''כ דווקא הגבר הוא בעל הניסיון .

חשוב לי להגיד שעניין הסקס כנראה יהיה בלתי נמנע ואין לי בעיה עם כך ולכן אנא השתדלו פשוט לענות לי על שאלתי המרכזית האם לספר שאני בתול ובכך להסתכן ב"להוריד לה " ממני או לנסות לזרום ומה שיהיה ? ( בכל מקרה חשוב לי לתת לדוגמא את הנשיקה הראשונה שלי לא אמרתי שזוהי הנשיקה הראשונה שלי ואני יודע שהיא הייתה מאד מוצלחת משום מהנשיקה הזאת התפתח קשר יזיזות מיני אך ללא מין עם חדירה )

תודה רבה לעוזרים וסליחה על החפירה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2010, 11:01
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
צ'נדלר בינג אתה גאון!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "פתאום אני קולט שאת שפקסית"

ובנוגע לבחורצ'יק, בתור בחורה, זה אינדיווידואלי מאוד! יש כאלה שהיו רוצות לשמוע את זה מראש וכאלה שלא.. אני תומכת בבינג, פשוט תזרום עם זה.. אם היא תשאל תהיה כן, אם לא אז לא..
תשדר ביטחון ותסמוך על עצמך! מי יודע אולי תפתיע גם את עצמך בביצועים שלך (:
אל תייחס לזה חשיבות גדולה מדיי.. כי אתה סתם תהפוך את זה לאישו! וזה באמת לא..
יכול להיות שהכימיה שיש בניכם תבוא לידי ביטוי גם במיטה.. פשוט תזרום עם זה..

שיהיה לך המון בהצלחה!

ישן 18-09-2010, 18:43
  בעין הסערה בעין הסערה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.10
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "לא יודעת על איזה ויכוח אתם..."

תודה פאקטשלי , אני אשמח אם את גם תתני עצה כי אני זוכר שהיתי בכינוי אחר בפורום והיית ממש עוזרת

ובקשר לחצי מהתגובות פה .... תפסיקו עם הריב המזוין הזה ועל כל מלחמות האגו המטומטמות האלה לא כל אחד צריך להגיד את המילה האחרונה ... ואם כן כנראה שאתה ילד קטן ... החוכמה היא לוותר לא ללכת עם הראש בקיר ולהיות עקשן .

ובעניין האשכול שלי ולתגובות אני די השתכנעתי שלא לספר ועצה כמו אל תשכב איתה כי זאת פגישה ראשונה ותעשה את זה מתוך אהבה ובלה בלה בלה אלה בדיוק סוג העצות המתחסדות שקיבלתי עד היום והובילו אותי להיות בתול ...

ודבר נוסף הלפורס ... אני חייב להגיד שברור שאני יודע שזה לא סקסי כל כך אבל על הזין שלי ... אפשר לחשוב שאני בן 50 ובתול ... להיות בתול זה לא סוג של נכות או פיגור שכלי או לא יודע מה ...אני לא בן אדם פחות טוב בגלל שאני בתול יותר נכון יש הרבה יותר סיכויים שאני הרבה יותר טוב מכל הערסים המפגרים ושאר המתרוממים שהיא הכירה
ישן 18-09-2010, 19:17
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי בעין הסערה שמתחילה ב "[b]תודה פאקטשלי , אני אשמח אם..."

למען האמת איני יודעת מה לייעץ.

האופי שלי הוא תמיד להיות גלויה בהכל. בנשיקה הראשונה שלי, יידעתי את הבחור (אם זה היה נכון או לא נכון בזמנו, איני יודעת, אבל היינו בקשר במשך חצי שנה, אז כנראה שמשהו בכל זאת היה בסדר). הכי טוב זה באמת לזרום וכשהעניינים יתחיל להתפתח, אם זה נראה לך נכון, תספר. באיזשהו שלב, אם הקשר יהיה רציני, היא כבר תדע אם היא הייתה הראשונה שלך או לא (ואני מניחה שהיא תבין זאת גם תוך כדי). אבל כך או כך, בעיני זה לא כ"כ נורא, וניתן לצאת מהמבוכה באמצעות הומור. אם זה יהיה קשר רציני, אני מניחה שזה רק יהווה יתרון עניין הבתולין.

יהיה בסדר, רק תהיו זהירים..

דייט מוצלח שיהיה!

ישן 19-09-2010, 21:04
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אני חושב שהרבה פה עושים עניין מדבר סתמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בעין הסערה שמתחילה ב "האם לספר שאני בתול"

קודם כל אענה לשאלתך!
לא! אל תגיד לה שאתה בתול! זה מטומטם, לפני שתספר לה אתה תהיה נבוך ואחרי שתספר לה תהיה עוד יותר נבוך! זה לא יתרום לך לכלום. זה רק יזיק. כמו שאמרת יכול להיות שהיא תקבע פסיכולוגית שהז**ן היה גרוע.

ועכשיו בתכל'ס-
בתול בן 20, קצת לא רגיל, לפחות מהאיזור שאני בא ממנו. אבל זה לא סוף העולם. אתה לא הבתול היחיד בעולם. כולם היו ככה וכולם עברו את זה. נראה לי שאתה קצת מפחד כ אתה מוגדר כ"בתול"! יש לי הרגשה שאם כבר היית שוכב עם מישהי פעם אחת רק (ואפילו אם היית גרוע ואתה עדיין גרוע) היית ניגש לכל העניין בצורה אחרת. פשוט הידיעה שאתה "בתול" מלחיצה אותך כנראה.
אני לא מבין מה אתה מכניס לאשכול תנוחות ושטויות כאלה. אף אחד לא מצפה ממך לבצע "חדירה" כמו שקראת לזה תוך כדי שאתה במצב גשר והיא בישיבת לוטוס וכל זה בזווית טנגנס 38.5 מעלות. סקס זה רק סקס. בשביל הסקס הראשון שלכם גם לדבוק בסמוראי הישן והטוב יספיק.

ודרך אגב, זה שיש לה ניסיון מיני רב לא אומר שהיא תהיה טובה שם בחדר המיטות. לך תדע, אולי היא תשכב עמו גופה ותחכה שאתה תעשה הכל. לטנגט צריך שניים.

וטיפ קטן-
אם אתה רוצה למנוע אכזבה אחת לפחות אני מציע לך להפעיל את יד ימין קצת לפני המפגש כדי שלפחות יהיה לך צ'אנס להוכיח את עצמך יותר מ-2 דקות...

בהצלחה דוד!
איציק!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר