לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2010, 12:05
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "חחחחחחח מזכיר לי את הפרק באיך..."

בשבל מה היית חייב לבוא עם היציאה המפגרת הזאת עלי? לא מספיק כל מה שהיה אז אתם עוד ממשיכים? חלאס, לא נמאס? ומתי בפעם האחרונה הבאתי קטע מיוטיוב? אז מה אתה רוצה מהחיים שלי עכשיו גם אתה? סתם לנסות להיות משעשע ושנון על חשבון אחרים (עם אפס הצלחה, אגב)?
וגם אם הבאתי קטעים מיוטיוב, מה לעזאזל זה צריך להפריע לך, איש קטן? תתעסק בעניניים שלך, עדיף.

כאילו לא מספיק מה שהיה, וגם ככה קמתי היום ממש בדיכאון ואני במצב רוח ברצפה ובכיתי המון לפני הצהריים,ואפילו לא היה לי מצב רוח לדבר עם אחותי שהייתה על הסקייפ מאוסטרליה, אז עכשיו לבוא ולקרוא שוב איזה ילד, איש קטן באינטרנט שמשמיץ אותי, כאילו לא מספיק כל מה שהיה?

אם זכרוני אינו מטעני, איש קטן שכמוך, אתה נורא נעלבת כשמישהו דיבר רע על "חברים", נכון? אז באיזו זכות אתה מתלכלך כאן על אחרים, הא?
ואני מבקשת: אל תענה לי דיברתם מספיק כולכם. פגעתם בי מספיק.
ברכותיי, את כל העצבים הוצאתי עליך עכשיו. באת לי הכי לא בטוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2010, 12:28
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "בשבל מה היית חייב לבוא עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי s27
בשבל מה היית חייב לבוא עם היציאה המפגרת הזאת עלי? לא מספיק כל מה שהיה אז אתם עוד ממשיכים? חלאס, לא נמאס? ומתי בפעם האחרונה הבאתי קטע מיוטיוב? אז מה אתה רוצה מהחיים שלי עכשיו גם אתה? סתם לנסות להיות משעשע ושנון על חשבון אחרים (עם אפס הצלחה, אגב)?
וגם אם הבאתי קטעים מיוטיוב, מה לעזאזל זה צריך להפריע לך, איש קטן? תתעסק בעניניים שלך, עדיף.

כאילו לא מספיק מה שהיה, וגם ככה קמתי היום ממש בדיכאון ואני במצב רוח ברצפה ובכיתי המון לפני הצהריים,ואפילו לא היה לי מצב רוח לדבר עם אחותי שהייתה על הסקייפ מאוסטרליה, אז עכשיו לבוא ולקרוא שוב איזה ילד, איש קטן באינטרנט שמשמיץ אותי, כאילו לא מספיק כל מה שהיה?

אם זכרוני אינו מטעני, איש קטן שכמוך, אתה נורא נעלבת כשמישהו דיבר רע על "חברים", נכון? אז באיזו זכות אתה מתלכלך כאן על אחרים, הא?
ואני מבקשת: אל תענה לי דיברתם מספיק כולכם. פגעתם בי מספיק.
ברכותיי, את כל העצבים הוצאתי עליך עכשיו. באת לי הכי לא בטוב.

מה?!
איך גרמת לזה להפוך להיות משהו רע עלייך????
סך הכל הצגתי קטע מסדרה והשלכתי אותה על הפורום, כדי להסביר את הנקודה שצ'נדלר אמר - "אתה צריך יועץ תדמית וירטואלית".
אני לא יודע איך הפכת את זה למשהו רע. עכשיו כל דבר שנעלה בשיחות שאת עשית בחודשיים האחרונים את תעלבי? כי זה ממש לא הנקודה וממש לא הכוונה.
אין לי שמץ של מושג איך להקרא ה "youtube guy" פוגע בך באיזשהי צורה, אבל כנראה שזה סוג של מצב רוח שכל פעם שאזכיר את השם שלך את תפגעי?

תשתחררי קצת, כי אני אולי היחיד שלא מחפש סתם לפגוע...
ישן 17-10-2010, 00:04
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אכפת לי מהרבה דברים ועל חלק..."

ברווZי, אני לא רוצה להכנס לויכוח שיש בניכם, אני רק רוצה להוסיף הערת שוליים (:
אם אתה רושם הודעות בפורום, וגולש אחד, שני גולשים, שלושה, ארבעה פתאום אומרים לך שאתה רושם יותר מדיי וממש חופר ושהציניות שלך פשוט לא מתאימה.
אתה תגיד "על הזין שלי, לא מקשיב"? (וסליחה על הבוטות)

אני לדוגמה כן הייתי מנסה לנסות לבחון את התגובות האחרונות שלי בשביל לראות מה הפריע, ובמידה ואני רואה שכן יש משהו בדבריהם- אני אנסה לשנות.
כמובן שאני לא אקדיש לזה יותר מדקות בודדות, ובטח ובטח שלא אעלב או אתחיל לבכות (עיינו ערך גולשים קדומים, בעיקר במשב"ר)
אבל כן אתייחס לזה במובן כלשהו, גם אם בסוף אני לא אראה צורך לשנות משהו.

אגב, פה מדובר לדוגמה בהתנהגות, אבל אפשר להקביל את זה גם לדעה על משהו מסויים.

09.07.00-16.07.12

ישן 17-10-2010, 05:30
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "ברווZי, אני לא רוצה להכנס..."

את צודקת לגמרי ואני חושב שכל מי שכותב שלא אכפת לו מה חושבות עליו הדמויות הוירטואליות לא באמת מדבר אמת.
במקרה יצא שרק גברים כתבו שלא אכפת להם והנשים כן מייחסות חשיבות לדברים.
זו הפגנת קשיחות שכזאת, גם כן וירטואלית, אבל לדעתי לא אמיתית.
גולש שפתאום מרגיש בודד באשכול מסוים כי כולם נגדו, ולא יעשה עם עצמו חושבים וישאל למה זה קורה, ומה כתבתי שכולם ככה נגדי מנותק מהרגשות האמיתיים שלו (לא הוירטואלים) וזה לא המצב. לא כולם פה מנותקים מהרגשות שלהם, הם סתם עושים את עצמם ומשחקים אותה קשוחים.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 17-10-2010, 02:38
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "צודק לגבי האשכול הזה, אבל..."

לא יודע מה זה אוסף של פיסקלים (אני לא איש מחשבים מי-יודע-מה) אבל דמויות וירטואליות ממש לא
צריכות להשפיע על אף אחד מאיתנו. בוא נאמר ש"האני" שלי בפורום הוא ממש לא "האני" שלי בעולם
האמיתי. באינטרנט יש מגמה כמעט אוטומטית להקצין הכל וגם יש כאלה שבמכוון יוצרים לעצמם דמות
שהם רוצים לקדם - מה שממש לא מסתדר עם המציאות.

לכן, גם כל מה שכותבים לך ואתה כותב זה בערבון מוגבל כי אתה אמנם כתבת לפני שנייה "צריך להרוג
את כל הערבים", אבל זה לא אומר שאתה תעשה את זה. וזה שמישהו כתב לך שאתה אידיוט באינטרנט,
הוא לא היה אומר לך את זה פנים מול פנים אילו היה פוגש אותך. זה העניין.

נכון שיש כאלה שמגיעים לשלב שבו הם מכירים את האדם מאחורי הדמות וירטואלית מעבר להיותה "פצצה
צהובה22" או "כוסון מזרחי" - אבל פה זה כבר הופך למשהו אחר, ולא לדמות וירטואלית. ובכלל, בפרש
למשל מקיימים מפגשים וזה כבר הופך להיות יותר אישי לחלק מהאנשים (כשכמובן שיש את אלה שלעולם
לא יגיעו למפגש כי זה חלק מהעניין של "עולם וירטואלי" והם לא רוצים להיחשף מסיבותיהם שלהם).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 17-10-2010 בשעה 03:06.
ישן 17-10-2010, 05:10
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "צודק לגבי האשכול הזה, אבל..."

תמיד אומרים את זה, כבר לא לוקח את זה יותר מדי ברצינות (בלי לפגוע בך, חלילה. אני לא מנסה להכליל או משהו בסגנון).
דווקא בגלל שכולנו אסופת פיקסלים אחת גדולה, כל אחד יכול להרשות לעצמו לומר ולהתנהג איך שהוא רוצה (כולל youurs truelly), ולכן אני לא רואה טעם להתייחס יותר מדי ברצינות ל-"חברים וירטואליים".

סתם דוגמא- NVJ ואנוכי "משרתים" (אני בעיקר מעביר את הזמן) באותו בסיס. לפני כן לא ממש דיברנו, הוא הכיר אותי, אני אותו, ופה זה נגמר. אם הוא היה מנסה לשנות אותי בכל צורה שהיא, הייתי מנפנף אותו.
אבל, בגלל שיוצא לנו להיפגש עכשיו די הרבה, אני לוקח את הדעה שלו, ואותו כבנאדם, הרבה יותר ברצינות.
וזה לא שאנחנו מכירים ממש טוב או שניהלנו שיחות נפש עמוקות (חוץ מאחת ממש זריזה ליד החדר אוכל שכללה בעיקר "אין יותר קטנה " חח...). פשוט גם קל יותר להאמין למישהו כשהוא נמצא מולך ולא מסתתר איכנשהו.
ישן 17-10-2010, 14:19
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "תמיד אומרים את זה, כבר לא..."

דיייי, איזה כיף לכם שאתם נפגשים הרבה. |מקנא|

כן, אני יודעת שכתבתי משפט קלישאתי, אבל לא השתמשתי בו בהקשר הקלישאתי. בד"כ אומרים "האנשים מעבר למסך הם אמיתיים ויש להם רגשות בלה בלה בלה לא להעליב בלה בלה בלה" (לא שזה שטויות, אבל זו בדיוק הקלישאה).
אני התכוונתי לכך שבתור אנשים אמיתיים - יש להם התרשמות עלי ששווה יותר ממה שרובוט (או, לצורך העניין, אוסף פיקסלים) עשוי "לחשוב" עלי.

עריכה:
באופן אישי השתניתי המון בעקבות האינטרנט. בכל אתר שגלשתי בו יצרתי איזושהי דמות שהיא אני, ולאט לאט נכנסתי אליה, והיא יצרה בי פן חדש שהוא ממש אני, גם בעולם האמיתי.
למשל (דוגמא על דרך החיוב...) אם באתר מסויים העריכו אותי כבחורה קופצנית, שמחה ו"מחבקת" כזו (למרות שעד אז לא ממש הייתי כזו) - באיזשהו שלב זה הפך להיות חלק ממני. התחלתי לקפצץ () יותר גם במציאות, לחבק יותר את החברות שלי וכדו'.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 17-10-2010 בשעה 14:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:52

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר