לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2010, 11:06
  winter_forever winter_forever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
מגעיל אפליה - המינהל ימכור מגרשים ללא-יהודים בלבד, כלומר לערבים

יוציא מכרז למכירת מגרשים ל-100 דירות בנצרת בחוברת המכרז יותנה שהמגרשים מיועדים לבניית דירות ללא-יהודים בלבד, כלומר לערבים

מינהל מקרקעי ישראל החל להפלות לרעה יהודים לעומת ערבים. המינהל עומד להוציא בשבוע הבא מכרז למכירת מגרש או מגרשים בנצרת, כאשר בחוברת המכרז ייאמר במפורש, שהמגרשים מיועדים למכירה "ללא יהודים בלבד". המגרשים מיועדים לבניית 100 דירות.נראה, שחברת בנייה יהודית שתגיש הצעה תיפסל - אלא אם כן תתחייב למכור את הדירות לערבים בלבד.יש להניח, שהמגרשים נמצאים בתוך נצרת הערבית, כך שההיגיון אומר שהדירות מיועדות לערבים בלבד. אולם כדי למנוע כל ניסיון של יהודי לקנות מגרש בתוך שכונה ערבית - ייאסר הדבר במפורט בחוברת המכרז

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-251689-00.html.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2010, 16:33
  ybd123 ybd123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[font=Verdana]תנסה לעבור..."

מצטער, אבל זו דמגוגיה.

הרי המצב ההפוך, בו יהודי עובר לגור בשכונה/כפר/עיר ערביים-בעיקרם, הרבה פחות נפוץ. אני מקווה שלא תנסה לטעון שזה בגלל שהיהודים לא מעוניינים בכך (כי זה קשקוש). מדובר בפועל יוצא של המצב הבטחוני - אותו מצב בטחוני שמטריד את מנוחתם של חברי ועדת הקבלה הנ"ל כשהם שומעים על מעבר ערבים לשטחם.

כנ"ל לגבי הטענה שלך למעלה, שערבים במזרח ירושלים מתקשים להשיג אישורי בנייה - מהי המשמעות של אישורי בנייה עבור חברה שבה בנייה בלתי-חוקית היא הנורמה? אני בטוח שאני לא צריך לפרט גם על ההבדלים המגזריים באכיפה או יחס תקשורתי - קיפוח ודאי אין כאן, לפחות לא של הצד הערבי. על כל פנים, לא ברור לי מדוע מגזר המתעקש עקרונית שלא לפעול על פי חוקי המדינה אמור לקבל עדיפות כלשהי, כאשר מגיע הזמן לחלק את קרקעותיה.

ואפילו לא הזכרתי את
- הסטנדרט הכפול כלפי "שימור ציוויון האזור", שהוא ערך עליון כאשר מדובר באזור ערבי ונעלם כלא היה כאשר מדובר על אזור יהודי (הרי אז המתנגדים הם גזענים המעוניינים "למנוע את המצב החמור של שכן ערבי", ולא, חלילה, למנוע את המצבים החמורים של גניבת מכוניות ותשלומי כופר)
- מגמת ההשתלטות הערבית על אדמות הצפון שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, לעיתים קרובות ע"י כסף זר. גם היא לא בדיוק מעוררת רגשות אחווה כשמדובר על מעבר ערבים לישובים ישראליים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר