לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2010, 16:07
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "גדנע"

הו, אני זוכרת את הגדנ"ע שלי (|רגע נוסטלגיה|), שנת 2001 אאל"ט, כיתה י"ב, בסיס "שערי אברהם" (ליד צומת מסמייה), פברואר, חורף, גשם וקר, שיעורי מור"ק בערב שתמיד ניקרתי בהם, תורנויות מטבח שלא סבלתי, אחלה אוכל (קוסקוס, עוף, מי אמר שאין אחלה אוכל בצה"ל?). שנאתי להתקלח ליד בנות אחרות, שנאתי את המגורים המגעילים והמסריחים ולנקות שירותים ... אממה?: הגדנ"ע הזה רק חישל אותי לקראת הצבא האמיתי: ולמעשה הטירונות+קורס שלי היו הרבה יותר קלים (חוץ מהחום הנורא של יולי אוגוסט בצריפין), וגם בשיעורים שם "ניקרתי" קצת והבנות צחקו על זה אבל המדריכות לא עשו לי כלום ולא העירו לי בכלל (תמיד זכיתי לפרוטקציות ופריבילגיות כי אני חמודה ) ויותר מכך - שם גם לא דרשו מאיתנו לעשות תורנויות מטבח! (אבל אל דאגה, כשהגעתי לבסיס הקבע שלי טחנתי מטבחים עד גועל נפש ...)

הוספה לאחר עריכה: אני זוכרת את ההרגשה בפעם הראשונה בחיי (בגדנ"ע) שהחזקתי נשק ובפעם הראשונה שיריתי, וזוכרת שלקחו אותנו למין יום שדה כזה ודרשו מאיתנו למרוח בוץ על הפנים לשם הסוואה אבל אנחנו המפונקות לא רצינו וכל אחת אמרה: "לא רוצה לא רוצה", אבל ספציפית עלי המדריכה פשוט כיסתה לי את הפנים בבוץ בלי לשאול אותי

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 21-10-2010 בשעה 16:35. סיבה: תיקון והוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר