לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2010, 06:47
צלמית המשתמש של idanmos
  משתמש זכר idanmos idanmos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
מתי בפעם האחרונה...

הסתבר לכם שבחורה כ"כ כוסית וכ"כ יפה שהיתם בעיניין שלה כבר הרבה זמן, התברר לכם שגם היא היתה בעניין שלכם הרבה מאוד זמן ולא ידעתם על זה בכלל?
פעם 2 שלא למדתי מטעויות ולא ידעתי שבחורה כ"כ שווה היתה בעניין שלי כמו שאני היתי כ"כ בעניין שלה.
רק אני ככה? או שישנם עוד גברים במצב כמו שלי? כאילו, מה, אני לא מבקש סימני עשן, דואר יונים או כתובות גרפיטי, אבל קצת מידע ורמז מהצד שלכן בנות באמת יועיל ויתן לנו אפשרות לדעת מי כן או לא בעניין שלנו.
ואם זה לא הכל, אז אתמול היא החליטה לבוא ולדפוק הופעה, והיא היתה כ"כ שווה וכ"כ יפה יותר מכל הפעמים, לוק אשכנזי-סובייטי כזה, פשוט החליטה להוציא לי את העיניים מהמקום ובסוף היא קינחה "פיספסת את הרכבת"... למה? כי פאקינג לא ידעתי ולא אזרתי אומץ לגשת אליה.

מסקנות לפעם הבאה (כי השבוע שיבוא עלינו לטובה, אני פאקינג הולך לתפוס אומץ ולהתחיל עם בחורה כמוהה בלימודים, נשים יפות לא נושכות, מסתבר): יופי זה חשוב, אבל בטחון עצמי זה דבר חשוב הרבה יותר.

אבל זה לא מה שיבאס אותי וידכא אותי, כי אתמול היה ערב כ"כ שווה ומצחיק ברמות מטורפות, מסתבר שאחרי 2 כוסות כשאני בראש טוב, אני מה זה מצחיק.

שבת בכייף לכולם איי שם מהעבודה.

נערך לאחרונה ע"י idanmos בתאריך 23-10-2010 בשעה 06:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר