לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2010, 06:45
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "לפני כמה שנים הם דחו את..."

כבר עניתי/הערתי לך על כך קודם

כמו שהראתי לך שם ואפשר לקרוא באשכול ההוא, כבר ב2006 היה בצבא ובציבור האמריקאי כעס על חוסר הנכונות לרכוש מערכת ישראלית שכבר עובדת ובמקום זה להמשיך להתעסק בפיתוח של מערכות שרחוקות ממבצעיות.
אותן מערכות נכשלו בניסויים ועדיין לא מראות יכולות כנגד RPG בזמן שהמעיל רוח כבר מתמודדדת בהצלחה עם ATGM's והראתה יכולות כנגד חודרנים קינטיים.
את כל זה כבר יכולת לקרוא באותו אשכול שבקישור.
זו לא בהפעם הראשונה, וגם לא השניה, ואפילו לא השלישית שאתה "מתעלם" מהמידע שהאמריקאים פירסמו ומופיע באשכול הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2010, 13:22
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי נחום תקום שמתחילה ב "חץ דורבן"

אם הצלחתי לפענח את תגובתך, אתה טוען כי החץ דורבן מוכנה/תהיה מוכנה להרכבה על הנמר עפ"י דרישת הלו"ז של משהב"ט.
לטענתך, המעיל רוח, בניגוד לחץ דורבן דורשת עוד זמן רב והשקעה כדי להתאים אותה ל... (כאן לא הצלחתי לפענח אם אתה מתכוון להתקנה על נמר או התקנה על רק"ם קל, רכב ממוגן שאינו רק"ם).

למיטב ידיעתי, תעש לא הוכיחה יכולת לעמוד בדרישות הלו"ז עם החץ דורבן.
כדי להתקין את המעיל רוח על נמר לא נדרש זמן רב ולא השקעה רבה. נדרשים זמן והשקעה (גם כדי להחליף את הרדיו-דיסק ברכב נדרשים זמן והשקעה...).
בניגוד לשמועות שהופצו, התקנת מעיל רוח על הנמר לא מצריכה שינויי "תובה" , חיתוכים, ובטח שלא שינויי בתבנית היציקה.

לא הצלחתי להבין את הקשר בין התקנה על נמר להתקנה על רכב קל.
ידעותיי בנושא אינן מלאות ולכן לא אכנס לכך.
כן אוכל לשלוח אותך לקרוא את המסמך של TARDEC בנושא שקישור אליו כבר נתתי כאן למעלה.

חשוב לי לציין כי מקורות המידע שלי אינם סברות כרס או אהדה למערכת מסויימת ואהבה למפעל מסויים.
המידע עליו אני מתבסס בכתיבת הדברים מגיע מגורמים ברי סמכא הקרובים לנושא מכיוונים שונים.
ייתכן שאני טועה (ואפילו יכול להיות שמטעים אותי), אך אני נזהר מאד בפרסומים כאלו ומוציא אותם רק לאחר ביסוס והצלבות רבות עם כמה שיותר מקורות.
במקרה הספציפי של ביטול הזמנת החץ דורבן לנמר יצאתי בפרסום אחרי יותר משבועיים בהם כבר היו לי מספיק הצלבות לנכונות הסיפור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר