לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2010, 06:14
  הרודן מלייפציג הרודן מלייפציג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.10
כשמטיחים בפני גולשים ואנשים אחרים

ואומרים דיעותיך כדיעות החמאס לעולם אין אני אומר לא נכון.
נהפוך הוא! אני אומר נכון.
כשאומרים לי אתה והחמאס חושבים אותו הדבר לעולם אין אני מנסה להתגונן ולומר מה פתאום?
נהפוך הוא! תמיד אני אומר נכון,אבל אני חושב על טובת האינטרסים של ארץ ישראל והחמאס חושב על טובת האינטרסים שלו עצמו.
למעשה אם מדינת ישראל הייתה זורקת את כנופיית השקרנים כנופיית הטרור הפת"ח שמשום מה מכנים אותה בישראל הרשות הפלשתינית ומעמידה את כוונותיה אל מול טענות החמאס מצבה הבינלאומי היום היה הרבה יותר טוב מאשר מצבה כיום כשהיא נכנעת לתכתיבים אמריקאים ואירופאים ומשחקת משחק שיקרי כאילו ועם הפת"ח ניתן להגיע לשלום.
מדינת ישראל הכניסה את עצמה למצב שבו אירגוני הטרור החמאס והפת"ח וכל אוייבי מדינת ישראל מבית ומחוץ נהנים ממצב שיש טרור טוב ויש טרור רע כלומר שיטת המקל והגזר.
מדינת ישראל הרישמית אומרת לאזרחי ישראל היהודים מה אתם רוצים שנעשה? אם נזרוק את הפת"ח נעמוד מול החמאס.זה מה שאתם אזרחי ישראל רוצים?
כאילו והאופציה הזאת היא אופציה גרועה מאוד.
התקשורת מחנכת ומתעמלנת את הציבור הישראלי המטומטם אוי ואבוי מה יקרה אם הרשות הפלשתינית תיעלם וזה לא נכון.
הנכון הוא שהרשות הפלשתינית חייבת להיעלם ומדינת ישראל היא זאת שצריכה לחסל אותה ודווקא לעמוד מול החמאס.
אז המאבק יהייה הרבה יותר קל מהבחינה המדינית ושיטת המקל והגזר שישראל הכניסה את עצמה אליה תיעלם.
הרבה יותר קל להילחם נגד מישהו שמצהיר שהוא רוצה לחסל את הישות הציונית מאשר להילחם נגד אירגון שמשקר ומתנהל כמו חבורת השקרנים של הפת"ח.
העולם מאמין לרשות הפלשתינית כשהם אומרים אנחנו רוצים שלום רק שהשלום שלהם זה חיסול מדינת ישראל כמדינת העם היהודי.\זה גורם למדינות העולם לתמוך בפת"ח וגורם לבלבלה אמיתית בציבור הישראלי שניזון מהשקרים של ההנהגה הבוגנית שלו והתקשורת השמאלנית.
הגיע הזמן שאתם אזרחי מדינת ישראל המטומטמים תצאו מהדיסונס הקוגנטיבי העלוב התבוסתני להחריד שלכם תעיפו את השמאל הבוגדני ותשנו את שיטת המשטר שלכם לדמוקרטיה נשיאותית או פרלמנטרית כמו בריטניה ללא קואליציות ללא סחטנות ןתעמדו על זכותכם להיות מדינה ריבונית שמקבלת החלטות הנשענות רק על טובת האינטרס היהודי בלבד ולא על אינטרסים של יבשות כמו אמריקה ואירופה.
לעמוד מול החמאס בלבד ולנצח אותו.
זה יהייה הרבה יותר קל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר