לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2010, 22:50
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
כמה בעיות ושאלות בפלאפון

בנוקיה 6720.

1. למה לא עובד לי הצגת המיקום שבו צולמה התמונה? זה מראה לי סימן של לויין ליד התמונות ויש גם את הנ"צ של התמונה אבל כשאני בוחר שזה יציג את המיקום על המפה זה לא מראה..
יכול להיות שזה בגלל שאין לי אינטרנט בפלאפון?
2. כמה עולה חבילת אינטרנט באורנג'? לפי האתר שלהם חבילה של 5 MB שזה לא מספיק לכלום עולה 48 ש"ח!! ולכל החברים שלי יש חבילות מטורפות במחירים שפויים הרבה יותר.. איך זה?
3.מה זה מצב זימונית?
4. למה לא פועל לי ביטול שיחה ממתינה? אני ביטלתי את זה בהגדרות ועדיין כשמתקשרים אלי כשאני בשיחה אז זה מראה שאני תפוס..
5. כשקניתי את הפלאפון ועוד לא קיבלתי הודעה אחת אז היה סימן מהבהב של הודעה..כזה שמופיע כשיש הודעה חדשה שעוד לא נקראה. עברתי על כל ההודעות וכל תיקיות ההודעות ("נשלחו","דואר יוצא","תבניות","דואר נכנס" וכו') ולא מצאתי הודעה שלא נפתחה אז מה הקטע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2010, 17:05
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "1. יכול מאוד להיות שזה קשור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stomer
1. יכול מאוד להיות שזה קשור לאינטרנט, מה המכשיר מראה לך בדיוק שאתה לוחץ על זה?
2. פירוט מלא באתר אורנג
3. כמו כל פרופיל במכשיר, זה פרופיל שאתה יכול להגדיר אותו, בדרך כלל מוגדר על רטט בלבד.
4. אם ביטלת את השיחה ממתינה, אז זה אמור להראות שאתה תפוס כאשר אתה בשיחה....
מה אתה מנסה לעשות? להעביר לתא קולי? אם כן, חפש הפניות שיחה.
5. תבדוק אם אין לך הודעות על הSIM:
תפריט>הודעות>אפשרויות>הודעות SIM

1. פשוט רקע לבן עם סימן של כוכב באמצע. כנראה שאיפה שיש רקע לבן אמורה להיות המפה..
2. אני ראיתי באתר אורנג' את המחירים ולכן שאלתי פה. כי זה נראה לי לא הגיוני 38 ש"ח על 5 MB ובכלל כל המחירים שם..
3.אבל לאיזה מצב הוא מיועד? ואם הוא רק רטט אז זה בדיוק כמו פרופיל שקט אז מה ההבדל ביניהם?
אני הבנתי שפרופיל זימונית אמור לעשות שכשמתקשרים אליך אז זה עושה צליל כמו שהפלאפון מכובה אפילו שהוא לא באמת מכובה.
4.נכנסתי ל"הפניית שיחה">"שיחות קוליות">"אם תפוס">"אפשרויות"> "הפעלה" >"לתיבה קולית" וזה רשם שלי: "הבקשה נדחתה". מה לעשות?
5. מחקתי את כל ההודעות סים שהיו שם וזה עזר,תודה.

נערך לאחרונה ע"י jc1010 בתאריך 26-10-2010 בשעה 17:09.
ישן 26-10-2010, 19:30
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "[QUOTE=stomer]1. יכול מאוד..."

1. התכוונתי לפני שאתה עובר למסך של המפה, מה אתה בוחר? ושוב, יתכן שצריך חיבור לאינטרנט.
2. המחירים שנתונים שם מתייחסים גם לנפח גלישה לאתר אורנג, ואם תשים לב ניתן לך גם שירות GPS ופאנטון במסגרת המחיר.
3. פרופילים מיועדים למה שמגדירים אותם, אתה יכול גם לשנות את פורפיל שקט שיהיה הכי רועש שאפשר, זה לא ממש משנה, העיקרון הוא שהוא דומה לזימונית (ביפר) שלא עושה הרבה רעש, אבל גם לא שקט לגמרי.
4. יתכן שאין לך שירות תא קולי, בכל מקרה מומלץ לדבר עם המפעיל שלך, הוא יכול לשנות זאת גם אצלו.
כי שאתה מבצע את הפעולה, המכשיר בעצם יוצר קשר עם המתג (המפעיל) ומעדכן את הבקשה.
5. שמח לשמוע שזה עזר, בכיף.

ישן 26-10-2010, 22:22
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "1. התכוונתי לפני שאתה עובר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stomer
1. התכוונתי לפני שאתה עובר למסך של המפה, מה אתה בוחר? ושוב, יתכן שצריך חיבור לאינטרנט.
2. המחירים שנתונים שם מתייחסים גם לנפח גלישה לאתר אורנג, ואם תשים לב ניתן לך גם שירות GPS ופאנטון במסגרת המחיר.
3. פרופילים מיועדים למה שמגדירים אותם, אתה יכול גם לשנות את פורפיל שקט שיהיה הכי רועש שאפשר, זה לא ממש משנה, העיקרון הוא שהוא דומה לזימונית (ביפר) שלא עושה הרבה רעש, אבל גם לא שקט לגמרי.
4. יתכן שאין לך שירות תא קולי, בכל מקרה מומלץ לדבר עם המפעיל שלך, הוא יכול לשנות זאת גם אצלו.
כי שאתה מבצע את הפעולה, המכשיר בעצם יוצר קשר עם המתג (המפעיל) ומעדכן את הבקשה.
5. שמח לשמוע שזה עזר, בכיף.

1.אני פשוט עושה על התמונה "אפשרויות">"הצגה על מפה"
2. לא, הנפח גלישה לאתר אורנג' הוא 5 GB והוא בנפרד מנפח הגלישה לשאר האתרים שזה 5MB .
ואני לא רוצה פאנטון וGPS . אני רק רוצה חבילת גלישה סבירה במחיר סביר. זה הכל. לכל החברים שלי יש את זה.
3. סבבה
4. טוב הצלחתי. מה שעשיתי זה בעצם 2 דברים:
א. ביטול שיחה ממתינה
ב. הפניית כל השיחות הקוליות למספר 151 שזה כאילו התא קולי.. כי להפנות לתא קולי לא עבד לי.

באמת אין לי תא קולי כמו שאמרת אז במקום שזה יגיד "השיחה מועברת לתא הקולי" זה פשוט עושה צלצול כזה כמו ששומעים אחרי שמתקשרים אלי ואני לא עונה ומחכים עד הסוף...משהו כמו טו טו טו בקצב מהיר חח לא יודע להסביר את זה.
ישן 26-10-2010, 22:34
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "[QUOTE=stomer]1. התכוונתי..."

1. כמו שזה נראה, אם היה אינטרנט היית רואה את זה. בכל מקרה, תנסה להעביר את התמונות למחשב,
ולפתוח אותן בתוכנה שתומכת בזה כמו פיקאסה למשל.
2. מה שהתכוונתי הוא שהנפח גלישה באתר אורנג נכלל במחיר, והמחיר לא רק על 5 מגה אלא גם על 5 ג'יגה באתר.
חבילות גלישה זה נושא כאוב בימנו, אשמח לשמוע מה יש לחברים שלך, ואולי נמצא את הסיבה ואולי הדרך שתהיה לך גם חבילה כזו.
לפעמים ללקוחות עסקיים או חברים בועד כלשהו יש הנחות כאלה ואחרות, שכמובן שיותר משתלמות מהחבילות הבסיסיות.
4. שווה לבצע שיחה למפעיל שלך ולברר זאת, יכול להיות שאתה יכול להוסיף את התא קולי בלי תשלום נוסף.
בדרך כלל מחייבים רק על הזמן אויר שלוקח לך לשמוע את ההודעות...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר