לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2010, 20:51
  KV1 KV1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.09
אז מה בעצם מחפשים בגיבושים?

לא מזמן הייתי בגיבוש שייטת מטעם גדנ"צ, הפרישו אותי ביום השני במסע 12, לא עמדתי בקצב של המסע, אספו את כל החבר'ה שפרשו\הופרשו ועשינו קצת עבודות רס"ר, שזה אומר לאסוף זבל ולהחזיר את הנשק של המתגבשים לנשקיה ולנקות אותו. בשלב הזה רואים בעצם את כל הצבועים (ולא חסר) שמזלזלים וזורקים ז*ן על כולם שרק שיחקו אותה עוזרים לכולם כי הם לא באמת כאלה באופי.
באשכול הזה בהודעה 25, מוזכר בחור שלא עזר במסעות, אבל בסוף התקבל לשייטת.
מקובל לחשוב שבגיבוש בודקים עד כמה אתה מתנדב ועוזר גם כשקשה, אבל מצד שני אנשים יכולים להיות צבועים ולשחק אותה, אז מה בעצם באמת מחפשים שם? לעזור? התנדבות? דומיננטיות?
אם אני אגואיסט אז אני יכול לשחק אותה עוזר ולעבור בסוף?

נערך לאחרונה ע"י KV1 בתאריך 29-10-2010 בשעה 20:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2010, 21:53
  KV1 KV1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ססתתםם מישהו שמתחילה ב "זה פשוט אי צדק, אולי המפקד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ססתתםם מישהו
זה פשוט אי צדק, אולי המפקד שהעביר אותו הוא בדיוק כמוהו...
אני רוצה להאמין שמחפשים פייטרים לא סוציומטים ושמחפשים חברה ישרים אמינים ואיכותיים לא כמו הבררה שהגיב שם...
אשמח אם תספר על הגיבוש מה חווית, איך היה ומה שאתה יכול לספר על מבחנים וסדר היום שיכול לעזור... (אני ניגש לגיבוש החודש...)

אז איך בדיוק אותו מפקד התקבל?
תתאמן על ריצות בחול עם משקל, מאוד יעזור, תעבוד הרבה על סיבולת (אומרים ששחיה עוזר).
במבט לאחור אני יכול לומר לך שיכולתי לסיים את המסע הזה אם הייתי בכושר טיפה יותר טוב ,לא רצתי משהו כמו שלושה חודשים לפני הגיבוש בגלל כאבים בברכיים והייתי בין החלשים בריצת 2000.
עוד דבר תזהר שלא יגנבו לך את התד"ל*\אפוד מה שקרה לי, המזל שלי שלא בדקו באפסנאות מי החזיר מה.

*תיק ששמים בתוכו שק עם חול.
ישן 30-10-2010, 05:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי KV1 שמתחילה ב "ומה אם הם שחקנים טובים?"

הם יעופו במסלול מהר מאוד. אפשר להיות שחקן לשבוע, אולי. לא לחודש חודשיים.
הגיבוש הוא לא החלק הקשה ביותר למעבר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-10-2010, 10:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KV1 שמתחילה ב "הודעה #25..."

דעתי על זה היא שאין מה ללמוד מהעדות הזו כלום (חוץ מזה שאותו אדם מעוצבן על זה לא בחרו אותו).

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 30-10-2010, 09:50
  יקירר יקירר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KV1 שמתחילה ב "אז מה בעצם מחפשים בגיבושים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KV1
לא מזמן הייתי בגיבוש שייטת מטעם גדנ"צ, הפרישו אותי ביום השני במסע 12, לא עמדתי בקצב של המסע, אספו את כל החבר'ה שפרשו\הופרשו ועשינו קצת עבודות רס"ר, שזה אומר לאסוף זבל ולהחזיר את הנשק של המתגבשים לנשקיה ולנקות אותו. בשלב הזה רואים בעצם את כל הצבועים (ולא חסר) שמזלזלים וזורקים ז*ן על כולם שרק שיחקו אותה עוזרים לכולם כי הם לא באמת כאלה באופי.
באשכול הזה בהודעה 25, מוזכר בחור שלא עזר במסעות, אבל בסוף התקבל לשייטת.
מקובל לחשוב שבגיבוש בודקים עד כמה אתה מתנדב ועוזר גם כשקשה, אבל מצד שני אנשים יכולים להיות צבועים ולשחק אותה, אז מה בעצם באמת מחפשים שם? לעזור? התנדבות? דומיננטיות?
אם אני אגואיסט אז אני יכול לשחק אותה עוזר ולעבור בסוף?

אני מכיר מישהו שהתקבל לסיירת מטכ"ל בשיטה הזאת. :\ אבל-(כמה אירוני) הוא נפל מהמסלול בסופו של דבר.

ישן 30-10-2010, 11:45
  Eagle1 Eagle1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
מה מחפשים בגיבושים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KV1 שמתחילה ב "אז מה בעצם מחפשים בגיבושים?"

כדאי שתפסיקו לנסות לנחש מה מחפשים בגיבושים, ותפסיקו להתייחס לעדויות של אנשים שמושפעות הרבה מרגשות, לחץ פיזי ומנטלי, ולא מכירים את המערכת והדרישות שלה.
לכל יחידה של סקלה של תכונות (ואני מדגיש תכונות ולא תכונה) שמחפשים, ולכל יחידה של שיטת מיון משלה שכבר שנים רבות מוכיחה את עצמה כיעילה ומנבאת בצורה טובה את סיכויי ההצלחה למסלול. צריך לזכור שמעבר גיבוש לא מבטיח סיום מסלול, אלא מנסה לחפש את האנשים שבאופי שלהם מתאימים ליחידה ויצליחו גם לסיים מסלול.
אי אפשר לשפוט בן אדם על מקרה אחד או מתוך עדות כזאת או אחרת. צריך לסמוך על הממיינים שהם יודעים ומכירים את המערכת והדרישות שלה.
אני אוסיף ואומר שאי אפשר לשקר ולעשות את עצמך מישהו אחר במשך זמן רב. גם אם אותו אדם שיחק את עצמו והתנהג בצורה שונה בגיבוש מאשר בחיים האמיתיים, כנראה שבעתיד ולאורך זמן זה לא יצליח לו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר