לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2010, 16:51
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מגעיל הפגין נגד "עופרת יצוקה" בזמן המבצע, נעצר - ועכשיו יפוצה ב-12 אלף ש"ח

12 אלף שקל פיצוי למפגין שנעצר ב'עופרת יצוקה'

רן צורף, שהואשם כי השתתף בהפגנה לא חוקית נגד מבצע "עופרת יצוקה", זוכה ויפוצה ביותר מ-12 אלף
שקלים. השופטת קבעה פיצוי על "נזקים שאינם נראים לעין": הפגיעה בחירות, התקופה בה שהה בתנאים
מגבילים ועינוי הדין שנגרם לו

12,838 שקלים - זה סכום הפיצוי שיקבל מהמדינה הסטודנט רן צורף, שהואשם לאחר שהפגין נגד מבצע
"עופרת יצוקה". בית המשפט השלום בבאר-שבע זיכה אותו בתחילת החודש והיום (א') הוא קבע כי יקבל
גם פיצוי, בעיקר על "נזקים שאינם נראים לעין".

על-פי כתב האישום, צורף וחמישה נאשמים נוספים לקחו חלק במחאה לא חוקית ולא עזבו את המקום,
לאחר שניתנה להם הוראה על-ידי קצין משטרה. לשכת התביעות במרחב נגב של המשטרה הגישה כתב
אישום נגד שישה מפגינים, אך בטרם ניתן מענה לכתב האישום הודיעה המשטרה על מחיקת כתבי האישום
נגד חמישה מהנאשמים - פרט לזה של צורף.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3977448,00.html

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 31-10-2010 בשעה 16:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2010, 21:37
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
במקרה שרתת בצבא עם האביר בעל שלושת הראשים מאבירי הגביע הקדוש של מונטי פייתון?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חבל שר הפנים היה צריך לקחת לו..."

קודם נשרוף אותו!!

לא! קודם נקח לא את האזרחות!

נסרס אותו ואז נשרוף אותו ואז נשלח אותו לכלא לכל חייו!

מה פתאום? קודם נשליך אותו לבריכת תנינים ואז לכלא לכל חייו ואז נסרס את התנינים ואותו!!

ומה עם האזרחות?

נשרוף אותה!!

טוב אז סיכמנו שקודם נעקור לו את הציפורניים, אחר כך נסרס אותו בכלא לכל חייו ואז נלקה אותו בשוטים ועקרבים!

בסדר, אבל עקרבים גדולים!

ואם נטביע אותו זה לא עלול להפריע לשריפה שלו?

אולי קודם נשרוף ואז נטביע?

אז סגרנו על עקירת צפורניו, כליאה עם תנינים לכל חייו, שריפה במים, סירוס והאזנה בלופ לאטילה שומפלבי מראיין את ציפי לבני??

רגע, מה הוא בעצם עשה?

מי, אטילה?

לא, הנאשם!

אני חושב שהוא חנה באדום לבן.

חמור מאוד!

חמור מאוד!!

חמור מאוד!!!
ישן 01-11-2010, 13:55
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כשלוחמי צה"ל נלחמים (והדגש על נלחמים) - כל גילויי אנטישמיות ושלומיזם בוגדניים,
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "בוגדים? זכותו המלאה להפגין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
בוגדים? זכותו המלאה להפגין נגד מבצע עופרת יצוקה ואני לא מבין איזה אלמנט של בגידה יש בו כשאתה מפגין נגד המבצע, כל עוד זה חוקי זה לגיטימי.

הם פגיעה במוראל הלאומי ובגידה בלוחמים שמסכנים את חייהם (גם) למען שוכני בתי הקפה ואוכלי השרצים באימפריה התל אביבית..

ואם זה נעשה באופן לא חוקי אז בכלל אין מה לדבר.. זה לדעתי

לא ברור עם זאת מדוע ביטלו כתבי אישום לארבעה והשאירו על כנו אחד.. מדוע האיפה ואיפה הזו?

ישן 01-11-2010, 15:57
צלמית המשתמש של רועי AZ

תקשיב מוקיון... אתה כבר יותר פאתטי משולה אלוני ואורי אבנרי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב ""אנטישמיות" אומר מי שמקשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
"אנטישמיות" אומר מי שמקשר עצמו עם הקו-קלקס-קלאן וקורא לרצח של יהודים....

שמאמינים בכל ליבם בהחזרת שטחים תמורת פיסות נייר שלא שוות כלום.. אתה הולך מדחי אל דחי..

ישן 01-11-2010, 21:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא הבנתי? את מי הגדרת בצד הישראלי ציוני של המתרס?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "הלוחמים האלה נלחמו נגד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
הלוחמים האלה נלחמו נגד ארגונים פנאטיים ואנטי דמוקרטיים, הדעות שלך לא ממש שונות משלהם אלא שהם פשוט בצד הישראלי-ציוני של המתרס.

ישן 02-11-2010, 23:55
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני שונה לעומתם בכך שלא אזרוק מבני עמי מהגג (רק את מי שבאמת ראוי לכך)
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "אני התכוונתי שאתה נמצא בצד..."

אני דווקא די דומה להם, בכך שאני חושב שצריך ליישר קו להביע תמיכה גורפת בהחלטות ההנהגה ובלוחמים בחזית ושאין להתנגד למהלכי המלחמה הצודקים (כמובן כל צד בטוח בצדקתו)

אצלהם לא תמצא מנותקים מעם, שחושבים שצריך להפסיק לירות רקטות לעבר ישובים ישראליים חפים מפשע.. וגם אם כן הם לא יפגינו בראש חוצות. לכולם שם יש נאמנות לדרך ולהשקפה ולהם יש רצון להקריב..(כמובן בעינהם)

רק אצלנו תמצא כאלה שחושבים שהם מצפוניים ומובילי דרך אחרת ומהפכניים כי זה נאור וכי זה יפה וכי זה דמוקרטי.. הבעיה היא שהם חיים בבועה שיום אחד תתפוצץ להם בפרצוף

ישן 03-11-2010, 17:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מתכוון שזה עונשם הראוי של עבריינים כמו אנסים רוצחי ילדים ותוקפי קשישים..
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "אתה שונה מהם בכך שלא תזרוק את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
אתה שונה מהם בכך שלא תזרוק את בני עמך מהגג, אלא רק מי שמגיע לו? מה ההבדל אז בינך לביניהם?

אצל שלטון חמאס יש אנשים שלא רוצים לירות לכיוון שדרות, הבעיה היא שהם יודעים שהם יקבלו כדור לראש אם יעזו להפגין וזה ההבדל הפעוט, הבדל פעוט שאתה רוצה שייעלם.

----------

מה זה בידיוק "נאמנות לדרך" ו"רצון להקריב"? למה האיש הזה בתור אחד שמשלם מיסים והולך לצבא ומבצע את חובותיו לא יכול להפגין?

נאמנות לדרך - לזכור שאנחנו עדיין תחת מלחמה על קיומינו ושאנחנו פה לא ככובשים אלא כי זה הבית שלנו שפלשו לתוכו זרים ועושקים ומתוקף זכותינו להיות פה ושאף אחד אחר לא יגן עלינו מפני אויבינו..

זה שמפגין נגד מבצע עופרת יצוקה לא מפגין נגד מלחמה שמעבר לים שייתכן ואינה קשורה ישירות לבטחוננו (זה עוד טיעון שאפשר "לקבל") אלא הוא מפגין נגד מלחמה על ביתנו ועל כל מה שציינתי לעיל..

ואם יש חיילים מבני עמי שמחרפים את נפשם ושמוכנים להקריב את חייהם למען אותם ערכים נעלים אז אני לא אפנה להם עורף ואצא להפגין נגדם (כן! נגדם!)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר