לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי         אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה



  #2  
ישן 28-10-2010, 17:37
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 21.01.06
הודעות: 22,521
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "איך עובד החוק בנוגע להתייצבות לאחר פיטורים?"

[סעיף 3(1) לחוק הודעה מוקדמת לפיטורים ולהתפטרות, התשס"א - 2001]
http://www.moital.gov.il/NR/exeres/...m?wbc_purpose=B

החוק מדבר על זה שעל כל חודש עבודה, צריך לתת יום התראה מראש לפני פיטורין,
בין אם מדובר בזה שמפטרים אותך, או שאתה מתפטר.
לגבי פחות מחודש לא נקבע, ולכן כל עוד אין הלכה פסוקה בנושא, אין לי תשובה חד משמעית מה הדין.

לפני ארבעה חודשים, בפסק דין ס"ע (חיפה) 7021-03-09 השופטת פסקה בנוגע לאדם שלא נתנו לו כמה ימים של התרעה לפני הפיטורין, שלא היה צריך לתת לו כמה ימים, כי הוא עבד פחות מחודש, והסתמכה על אותו סעיף.

אני לא חושב שהייתי עוזב מקום עבודה מהיום להיום.
_____________________________________
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
יהיה משהו, כי יש משהו


נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 28-10-2010 בשעה 17:49. סיבה: אי דיוק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום



כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:31

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר