לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2010, 01:59
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
כונן לקבצים זמניים לצריבה - Windoes 7

[חיפשתי קצת את השאלה בפורום ולא מצאתי. מתנצלת אם היא כבר נשאלה.]

הכונן הקשיח שלי מחולק לשלוש מחיצות: C (תוכנות) עם 3.5 ג'יגה פנויים, D (מידע. מקום פנוי משתנה. הגעתי כבר למצב של פחות ממגה פנוי! ) ו-E (מכיל את הגוסט) עם 7.5 ג'יגה פנויים.
נתקלתי בבעיה בצריבות, כשמהמחשב הודיע שאי אפשר לצרוב כי אין מספיק מקום, למרות שניסיתי לצרוב רק 4 ג'יגה (על DVD, שמכיל יותר).

בצעד רב תושיה החלטתי לקרוא את הודעת השגיאה עד הסוף, והבנתי שהבעיה היא בכונן שמכיל את הקבצים הזמניים (C, במקרה שלי), ובצעד עוד יותר רב תושיה החלטתי להעביר את מיקום תיקיית הקבצים הזמניים ל-E, שהמקום הפנוי שלו נשאר תמיד פנוי.
הבעיה היא שזה לא משתנה. הוא נדבק ל-C.
לחצתי לחצן ימני ב-F (כונן ה-DVD) ואז customize this folder ושם Recording ובחרתי שם בכונן E לאיחסון הקבצים הזמניים. זה היה כבר די מזמן וכבר כיביתי והדלקתי מאז את המחשב.
היום ראיתי שזה עדיין לא עובד אז ניסיתי שוב, ואיכשהו הגעתי למקום אחר (התפריטים נראו אחרת. לא מוצאת את זה עכשיו, קטע משונה) והיה כתוב בו שזה מאחסן את הזמניים ב-C, אז שיניתי גם שם ל-E (הפעם הוא פתח לי חלון סייר בו בחרתי ב-E, והפעם הוא גם שאל אותי אם להעתיק את הקבצים שהיו שם קודם אל היעד החדש, ואישרתי).
כרגע יש ב-E תיקיה שנקראת "Windows Burn Temp Files" (לא זוכרת אם היא נוצרה היום, או אחרי הפעם הקודמת שהזזתי ל-E, דרך customize this folder) והיא מוסתרת וריקה, ואכן כשאני נכנסת ל-customize this folder כתוב שם ש-E הוא הכונן שבשימוש.

אבל כשאני מנסה להעתיק לכונן הצריבה הוא עדיין מנסה להשתמש ב-C, וכשאני לוחצת לחצן ימני ומאפיינים הוא כותב לי תחת לוקיישן את אותו המיקום ב-C. אווווף, כבר שיניתי לו בשני תפריטים שונים ל-E והוא עדיין מסרב להשתמש בו.

מה עושים?
[אין לי נרו נורמלי, כי לא מצאתי לווינדוז 7.]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר