לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2010, 23:10
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
התייעצות מכשירי Qwerty

היי,

יש לי סוני אריקסון k800i משהו כמו 3 שנים ואני מאוד מרוצה מהמכשיר. יש לו איכות שמיעה מצויינת, הוא נוח ויש לו מצלמה טובה עד כדי כך שאני יכול לוותר על לקיחת מצלמה בטיולים מסויימים. אבל מה לעשות, המגעים של ההטענה נפגעו וגם התנאים בשטח השתנו והגיע הזמן להתקדם.

למזלי הרב, האייפון הגיע וגרם לירידת מחירים מכובדת מאוד לכמה וכמה מכשירים שפקחתי עליהם עין בעבר. אני לא מתכוון לרכוש מכשיר דרך החברות - אני מעדיף לקנות בחנות ולשלם ב3 תשלומים וזהו. השאיפה שלי הוא מכשיר עם מקלדת Qwerty, אבל אז באו ההתלבטויות.

מצד אחד, אני נורא אוהב את סוני אריקסון, אבל מהצד השני מה שיש לסוני אריקסון להציע יקר יחסית לרף שאני מעוניין בו (Vivaz) וגם כולל סליידר ומסך מגע שלא מלהיבים אותי במיוחד.

מהצד השני, יש את E72 של נוקיה, שהוא מצא חן בעיני, מתאים גם לתקציב שחשבתי, אבל אני מוטרד קצת מהדיון על הבאגים של המערכת שלו ועל הבעיה שיש לו עם הסימנים במקלדת.

הE71 נחמד, יותר אפשרויות תשלום ועולה בערך 400 ש"ח פחות מהE72, אבל יש בו מצלמה פחות טובה ובכלל הE72 יותר חדיש ממנו.

ואז צצו לי פתאום שני מכשירים שאין לי כל מידע עליהם ואין לי מושג אם הם תחרותיים לכל אלו:
1. HTC Snap
2. BlackBerry Cruve 8520

עכשיו נשאלת השאלה מה כדאי כשהדרישות שלי הן מכשיר נוח, איכותי, בעל קרינה נמוכה יחסית, איכות שמע מוזיקה טובה, מצלמה סבירה פלוס, GPS ו- WiFi ובאופן כללי, עם הכי פחות באגים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר