לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2010, 19:24
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אין דבר כזה הגנה הרמטית. יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אין דבר כזה הגנה הרמטית.

יש הגנה עם יעילות גבוהה וברור שזה מה שמכוונים אליו כאן. מאה אחוז יירוט? זה קורה באגדות
מסכים,
השאלה היא מה ההצרה הזו אומרת... מנהל פרויקט המדבר כך. לא לעצמו, לא באספה פנימית, אף לא במסיבת עתונאים, אלה מעל במת כנס מקצועי ופומבי...
לטובת כולו, אני מקווה שהוא לא מאמין בכך. אז מה הסיבה\המטרה בהצהרה (מטעה עד מגוככת) זו?

אפילו העתונאי מביא את המילה הרמטית במרכאות כפולות ובנפרד (המרכאות הכפולות רק על המילה ולא כל המשפט):
ציטוט:
Interceptors reach into space for "hermetic" defence

אם הוא היה דובר אירני... הייתי נהנה לגחך

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 15-11-2010 בשעה 19:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2010, 20:17
צלמית המשתמש של yairbe5
  משתמש זכר yairbe5 yairbe5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.09
גם הגנה כזאת טובה זה לא מספיק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "Eyeing Iran, Israel slates missile shield for 2015"

צריך לפרוס עוד סוללות ולקנות עוד מיירטים כדי לקבל יכולת להתמודד עם מתחים גדולים של טילים אבל על זה כבר דיברו מספיק בפורום.
בסופו של דבר יש הרבה גורמים שיכולים להוביל או למנוע נפגעים בעורף:
כמות מספיקה של ממ"דים ומקלטים,אין לנו.
יכולת של הציבור לעקוב אחרי הוראות הרשויות ופיקוד העורף,יש במידה חלקית אבל טעון שיפור נרחב.
ריבוי בתרגילים ואימונים כדי לוודא שהרשויות והגורמים בצבא יודעים להתמודד עם תרחישים נרחבים יש לנו,אם כי קיימת תופעה מדאיגה בה העורף מסרב לשתף פעולה עם התרגילים.
יכולת של הרשויות להתמודד עם אירוע רב נפגעים,לא ידוע(בשנים האחרונות ליתר דיוק בשנים שלאחר האינתיפדה אין ברוך השם הרבה אירועים מהסוג הזה לכן אנחנו יכולים לסתמך אך ורק על התרגילים בהם נראה שהרשויות מצליחות.
היכולת של הצבא להשמיד כמה שיותר רקטות בזמן שהם באיחסון,יש.
היכולת של הצבא לזהות שיגורים ולהשמיד את מקור הירי,יש.
הפעלת מערכת הזעקה\צבע אדום או כל מערכת אחרת לאזהרת הציבור מפני שיגור,יש ברוב המקרים.
כל הגורמים הנ"ל (אני בטוח שיש עוד) משפיעים במידה רבה על כמות הנפגעים בעורף ברוב הגורמים קיימים כשלים ועד שאלה לא יתוקנו גם עם המערכת הכי מתוחכמת בעולם,נמשיך לסבול מאבדות שהיה ניתן למנוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר