לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2010, 10:55
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מיכאל בן-ארי ממשיך לתקוף את ידידי ישראל: הפעם גרמניה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
תקרית מילולית חריפה במליאת הכנסת: ח"כ מיכאל בן-ארי (האיחוד הלאומי) הטיח אמש לעבר פטרה פאו, סגנית יו"ר הבונדסטאג, שהגיעה לביקור בישראל: "הגרמנים האלה, אנשי הדמים, אין להם מחילה".
לפני התפרצותו של בן-ארי הספיקה פאו לשמוע את דבריו של יו"ר הישיבה, יצחק וקנין (ש"ס), שבירך אותה על בואה לישראל. פאו, חברת המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית, ידועה בארצה כלוחמת נגד האנטישמיות.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=2&tmp=6925

אז, אחרי שתקף את ארה"ב הא עכשיו פונה על אישה שפועלת נגד אנטישמיות?

מישהו עשה לו בדיקת כלבת לאחרונה? הוא מתנהג כמו כלב מוכה כלבת - נושך כל יד שמוגשת.

נדמה שהוא מחפש כותרות
לא חשוב איזה
העקר ששמו יוזכר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2010, 23:59
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
לא שאני מזלזל באתנן חלילה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מה הקשר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
אף אחד לא מבקש ממך לסלוח או למחול אבל שמור את זה לעצמך ואל תלעג כמו חיה ללא רסן על נציגה דיפלומטית שבאה לבקר בארצך. נציגה ממדינה ידידותית, בין בעלות הברית הטובות של ישראל, אולי השניה אחרי ארה"ב.
תרצה או לא תרצה אנחנו צריכים את גרמניה. ובכלל, ישראל מדינה קטנה עם הרבה הליהום עולמי ותיקשורתי שצריכה לשמר ולדאוג לכל נציג דיפלומטי שבא לעזור לה במלחמה על דעת הקהל העולמית ואני מקווה שהיום לא הפסדנו אחד.

אבל תפקידו של עם ישראל בעולם הוא לא לעשות לעצמו יחסי ציבור אלא להוכיח את אומות העולם על העיוותים המוסריים שלהם.
גרמניה מנסה להתמודד עם עברה ע"י תשלומים כספיים.
לאחר שראינו את הלחץ שהמדינה הידידותית הזו ארגנה על ישראל זה לא רע שמידי פעם מישהו יזכיר להם באמת מאיפה הם באים גם אם זה לא כל כך נעים להם לשמוע.

ישן 17-11-2010, 00:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "לא שאני מזלזל באתנן חלילה"

אני מקווה מאוד שבפעם הבאה שתיפגש עם נוצרים הם יחזיקו ממך אשם בהסגרתו של ישוע לרומאים (מכיוון שיהודה איש-קריות היה הבוגד, והוא עשה זאת מטעם הסנהדרין)....

או בוא נלך קצת יותר קרוב בזמן... אני מקווה שיחזיקו ממך אחראי לפשעיו של ברוך גולדשטיין.... אחרי הכל, הוא מרצח ובין העם שלך...

די, חלאס. השואה הייתה. הגרמנים לוקחים עליה אחריות מוסרית שהיא הרבה מעבר למה שאתה מכנה בלעג הנובע מבורות "אתנן".... הנצחת השואה בגרמניה שנייה רק לזו שבישראל. החוקים נגד נאציזם ברורים ונאכפים בחומרה...

אבל היי... מה זה משנה... להתלהם זה כל כך הרבה יותר כיף

ישן 17-11-2010, 00:48
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
ההשוואות שלך מטופשות מסיבה אחת
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אני מקווה מאוד שבפעם הבאה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אני מקווה מאוד שבפעם הבאה שתיפגש עם נוצרים הם יחזיקו ממך אשם בהסגרתו של ישוע לרומאים (מכיוון שיהודה איש-קריות היה הבוגד, והוא עשה זאת מטעם הסנהדרין)....

או בוא נלך קצת יותר קרוב בזמן... אני מקווה שיחזיקו ממך אחראי לפשעיו של ברוך גולדשטיין.... אחרי הכל, הוא מרצח ובין העם שלך...

די, חלאס. השואה הייתה. הגרמנים לוקחים עליה אחריות מוסרית שהיא הרבה מעבר למה שאתה מכנה בלעג הנובע מבורות "אתנן".... הנצחת השואה בגרמניה שנייה רק לזו שבישראל. החוקים נגד נאציזם ברורים ונאכפים בחומרה...

אבל היי... מה זה משנה... להתלהם זה כל כך הרבה יותר כיף

אם יהודי אחד עושה משהו לא בסדר - מבחינת הגויים (לאורך ההיסטוריה ) כל היהודים אשמים.
אם עם שלם רצח שליש מעמנו אך בכל זאת יש כמה גויים טובים (באמת טובים) בתוכו בעלי חוש מוסרי בסיסי אזי מייד היהודים תופסים את כל העם של המרצחים הזה כיידישע מאמא.

מבחינתי אולי בעוד כמה אלפי שנים יתחיל להתכפר לגרמנים ימ"ש על מה שהם עשו.
כל מה שאתה מתאר יכול להתהפך אצלם ברגע ואתה יודע זאת (היה מי שהגדיר שני עמים בעולם כמוסריים ביותר (נדמה לי שהיה זה היינה) העם היהודי והעם הגרמני, לאחר מכן ראינו את המוסר הגרמני בפעולה יעילה).

מה אומר לך - כדי להבין איך השואה קרתה מספיק להסתובב יומיים במינכן ולקלוט קצת את התרבות שלהם.
ואולי זה מה שמדאיג את מי שמתנגד לאמירותיו של בן ארי - שמא זה יחזיר את הגרמנים דיי מהר לאנטישמיות הפראית הבוערת בתוך נפשם.

ישן 17-11-2010, 07:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "ההשוואות שלך מטופשות מסיבה אחת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
אם יהודי אחד עושה משהו לא בסדר - מבחינת הגויים (לאורך ההיסטוריה ) כל היהודים אשמים.
אם עם שלם רצח שליש מעמנו אך בכל זאת יש כמה גויים טובים (באמת טובים) בתוכו בעלי חוש מוסרי בסיסי אזי מייד היהודים תופסים את כל העם של המרצחים הזה כיידישע מאמא.

עם שלם? לא היו מתנגדים להיטלר? לא היו מורדים? לא היו חסידי אומות עולם? את אוסקר שינדלר אתה זוכר? או שאתה מעדיף לשנוא בהכללה? למה את ההולנדים אתה לא שונא? הם היו אלו שהכי התלהבו מלהצטרף לנאצים ובניגוד לעם הגרמני הם אפילו לא יכולים לתרץ זאת ב/שמונה שנים של שטיפת מוח (32-40)?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
מבחינתי אולי בעוד כמה אלפי שנים יתחיל להתכפר לגרמנים ימ"ש על מה שהם עשו.
כל מה שאתה מתאר יכול להתהפך אצלם ברגע ואתה יודע זאת (היה מי שהגדיר שני עמים בעולם כמוסריים ביותר (נדמה לי שהיה זה היינה) העם היהודי והעם הגרמני, לאחר מכן ראינו את המוסר הגרמני בפעולה יעילה).

יופי. תתקע בעבר. איך אנשים שלא נולדו אז אשמים במה שקרה?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
מה אומר לך - כדי להבין איך השואה קרתה מספיק להסתובב יומיים במינכן ולקלוט קצת את התרבות שלהם.

גם במאה שערים קל למצוא שנאה...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ck5760
ואולי זה מה שמדאיג את מי שמתנגד לאמירותיו של בן ארי - שמא זה יחזיר את הגרמנים דיי מהר לאנטישמיות הפראית הבוערת בתוך נפשם.

אולי מה שמדאיג אותי זה שבן-ארי תוקפני, נושך את הידיים המאכילות אותו, מנסה לערער עוד יותר את מעמדה (הגרוע מספיק) של המדינה בעולם...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר