לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2010, 19:05
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
ניחוש אחד...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "כדורגל | הקבוצה שלכם"

איזה קבוצה אהודה עליכם בארץ? מכבי חיפה

כמה שנים אתם כבר אוהדים? 20 שנה - העונה הראשונה שבה התחלתי לעקוב אחרי כדורגל היתה 1990/91. הייתי אז בכיתה ב' או ג', מכבי חיפה לקחה דאבל, ואז גם גיליתי שאייל ברקוביץ' הוא קרוב משפחה (רחוק) שלי.

אוהדי כורסא או אוהדי יציע? לפי תקופות. היו תקופות יותר שרופות והיו פחות. בשנה שעברה ולפני שנתיים היה לי מנוי ב-ג', השנה לא עשיתי מנוי כי עברתי לגור בירושלים. אם אחזור לצפון בשנה הבאה רוב הסיכויים שאעשה מנוי.

מאיפה הכול התחיל? אפשר לפרט. כל המשפחה של אמא שלי אוהדת מכבי חיפה - אחים שלה ואפילו היא. אבא שלה (סבא שלי) היה שוער בקבוצה בשנות ה- 50. אבא שלי היה שחקן כדורגל בצעירותו ואפילו היה שייך לסגל נבחרת הנוער בשנות ה- 70 (שמואל פרלמן ז"ל היה אז המאמן).

חזרה לפורום
ישן 16-11-2010, 09:01
צלמית המשתמש של שלום חן
  משתמש זכר שלום חן שלום חן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.08
שלח הודעה דרך MSN אל שלום חן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "כדורגל | הקבוצה שלכם"

איזה קבוצה אהודה עליכם בארץ? ביתר ירושלים בארץ, אברטון באנגליה

כמה שנים אתם כבר אוהדים? מאז שאני זוכר את עצמי מגיל 6 בערך ואני בן 35 היום

אוהדי כורסא או אוהדי יציע? על אברטון אין מה לדבר, על ביתר בתור תושב אשדוד אשקלון היו הרבה גיחות לעיר הבירה ומשחקים באזור, עכשיו שאני נשוי פלוס, גיחות לבלומפליד, ר"ג למשחקים אטרקטיביים ואין מה לדבר על משחקים באשדוד ואשקלון.

מאיפה הכול התחיל? אפשר לפרט. אברטון התחיל ממשחקי הגביע ששודרו בערוץ הראשון בשנות ה- 80, בד"כ הם היו מפסידים בגביע לליברפול, רחמנא לצלן, מאז אני עם האנדרדוג.
ביתר, משכה אותי משום מה בלי סיבה, מן קבוצה של עמחה בשנות ה- 80, מלמיליאן, אוחנה, מזרחי בשער, אודי אשש ועוד, ימקא המיתולוגית, משחק הגביע נגד מכבי חיפה 3:3, כן הגול ההוא של יוסי מזרחי, חתמה סופית שביתר באש ובמים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר