לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2010, 21:28
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
גפני מפרגן לקיבוצניקים, הבימאי הפלסטיני מפרגן לחיילים ישראלים...העולם השתגע?

ונתחיל בגפני-
גפני נאם בכנסת ופירגן לתנועה הקיבוצית בכלל ולחינוך הקיבוצי בפרט. החמיא לחברי הכנסת יוצאי הקיבוץ על התנהלות של כבוד הדדי ושיתוף פעולה עם הח"כים החרדים, וכך אמר בין השאר-
"אני מעדיף קיבוצניק עם השקפת עולם ברורה, בעל אידיאולוגיה, ערכים ועקרונות, אל מול ישראלי אחר, נטול ערכים ופופוליסטי, רדוד וחסר עקרונות...". "אני מופיע הרבה בבתי ספר אשר אינם דתיים. רמת החינוך בארץ איננה גבוהה, זה ידוע לכולם. המשמעת בבתי הספר איננה בדיוק זו שאני מורגל לה בבתי הספר החרדיים. אך לאחרונה הופעתי בבית ספר ´צפית´ שלומדים שם שבע מאות תלמידים מהקיבוצים בסביבה. היה זה אירוע מבחינתי לא קל, היו שאלות קשות ונוקבות אבל אירוע עם סדר ומשמעת. בחורים עם רמה. הרושם שעשו עלי התלמידים היה בל יימחה. אבל כך הם הקיבוצניקים. אני חולק לחלוטין על השקפת העולם שלהם, על האידיאולוגיה והערכים אבל אני מעריך זאת יותר מאשר בורות ורדידות"

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%...7%99%D7%9D.html
ונמשיך בבימאי הפלסטיני שעשה סרט בשם "משהו מתוק" ובמרכזו סצינה של אינטראקציה אנושית למדי בין ילדים פלסטינים לבין חיילים ישראלים ומבוססת על חוויה שעבר בילדות. יחסית לסרטים ערבים שעוסקים בסכסוך, אין דמוניזציה של רוב החיילים הישראלים (למרות שכמובן חייב להיות הרשע ושהמסר הוא אנטי-ישראלי בסופו של דבר) ורמת האמינות גבוהה יחסית. העיברית של השחקנים סבירה, הציוד שלהם סביר לתקופה האמורה וההתנהלות שלהם כסיור של חיילים בהחלט הזכירה לי לא מעט את הסיורים שלקחתי בהם חלק בבט"ש בשטחים לפני עידן ועידנים.
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=759360
נו,טוף, בסופו של דבר כולנו בבסיס בני אדם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2010, 00:17
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
טוב, זה שאינך מסוגל לבחון בני אדם לגופם כבר הבנו מהאשכול על בן ארי והגרמניה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "נכון"

מוטב שתלמד משהו מגפני שהראה שהוא מסוגל להתעלות מעל ההתחשבנויות והאיבה הקבוצתית. הגרמניה מהאשכול הקודם אחראית לשואה בערך כמו שהבימאי הנ"ל אחראי למעשהו של קין.
ולגמרי במקרה שמעתי היום בדרך לעבודה תוך סריקת תחנות הרדיו (אני אוהב לשמוע דיבורים בדרך לעבודה, וכמעט לא איכפת לי בכלל של מי ועל מה) הסבר של מטיף נוצרי לסיבה לכך שאלוהים סירב למתנתו של קין. איזה הסבר גרוטסקי על כך שלא חשוב מה הייתה כוונתו הטובה של קין, אלוהים רוצה דם (כפי שמאוחר יותר רצה את דמו של ישו על הצלב....) ולכן העדיף את המנחה של הבל. עניין לאשכול מסוג אחר ולפורום מסוג אחר, כמובן.
ישן 17-11-2010, 07:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גם חוקרים במדעי המוח ובפסיכולוגיה התנהגותית נופלים במלכודות דבש של פוליטקאים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גפני מפרגן לקיבוצניקים, הבימאי הפלסטיני מפרגן לחיילים ישראלים...העולם השתגע?"

סביר להניח כי גפני לא התכוון להחמיא לחינוך הקיבוצי אלא לתקוף את החינוך הממלכתי בכללותו.

משהו כמו 'אחדים מידידי הטובים ביותר הם קיבוצניקים'

בשעת הרצאה בפני בי,ס הוא כמובן לא יכול להתרשם מעומקם של התלמידים ואפילו לא מהמשמעת היומיומית במוסד. אבל הוא כן מצליח לשרבב בין השורות את האקסיומה: "החינוך החרדי הוא איכותי ועמוק ובחינוך הממלכתי יש איזה 2% שהם גם בסדר"

ועל כך נאמר: לא מדובשו ולא מעוקצו של גפני...

משמעת נוקשה אכן יש בחינוך החרדי אבל השאלה האם משמעת נוקשה או 'חופש ודמוקרטיה' באופן קיצוני מוליכה לאיכות חינוכית היא שאלה רצינית מכדי להפקידה בידי פוליטיקאים. משמעת קיצונית בדיוק כמו חופש מופקר מקפחת את הילד המוכשר שאינו בעל גב פוליטי וקשרי אצולה בקהילתו, משמעת שכזו הופכת את לקוי הלמידה או את הילד עם הקשיים הרגשיים לקורבן.
ישן 17-11-2010, 07:36
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גפני מפרגן לקיבוצניקים, הבימאי הפלסטיני מפרגן לחיילים ישראלים...העולם השתגע?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
ונתחיל בגפני-
גפני נאם בכנסת ופירגן לתנועה הקיבוצית בכלל ולחינוך הקיבוצי בפרט. החמיא לחברי הכנסת יוצאי הקיבוץ על התנהלות של כבוד הדדי ושיתוף פעולה עם הח"כים החרדים, וכך אמר בין השאר-
"אני מעדיף קיבוצניק עם השקפת עולם ברורה, בעל אידיאולוגיה, ערכים ועקרונות, אל מול ישראלי אחר, נטול ערכים ופופוליסטי, רדוד וחסר עקרונות...". "אני מופיע הרבה בבתי ספר אשר אינם דתיים. רמת החינוך בארץ איננה גבוהה, זה ידוע לכולם. המשמעת בבתי הספר איננה בדיוק זו שאני מורגל לה בבתי הספר החרדיים. אך לאחרונה הופעתי בבית ספר ´צפית´ שלומדים שם שבע מאות תלמידים מהקיבוצים בסביבה. היה זה אירוע מבחינתי לא קל, היו שאלות קשות ונוקבות אבל אירוע עם סדר ומשמעת. בחורים עם רמה. הרושם שעשו עלי התלמידים היה בל יימחה. אבל כך הם הקיבוצניקים. אני חולק לחלוטין על השקפת העולם שלהם, על האידיאולוגיה והערכים אבל אני מעריך זאת יותר מאשר בורות ורדידות"

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%...7%99%D7%9D.html
ונמשיך בבימאי הפלסטיני שעשה סרט בשם "משהו מתוק" ובמרכזו סצינה של אינטראקציה אנושית למדי בין ילדים פלסטינים לבין חיילים ישראלים ומבוססת על חוויה שעבר בילדות. יחסית לסרטים ערבים שעוסקים בסכסוך, אין דמוניזציה של רוב החיילים הישראלים (למרות שכמובן חייב להיות הרשע ושהמסר הוא אנטי-ישראלי בסופו של דבר) ורמת האמינות גבוהה יחסית. העיברית של השחקנים סבירה, הציוד שלהם סביר לתקופה האמורה וההתנהלות שלהם כסיור של חיילים בהחלט הזכירה לי לא מעט את הסיורים שלקחתי בהם חלק בבט"ש בשטחים לפני עידן ועידנים.
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=759360
נו,טוף, בסופו של דבר כולנו בבסיס בני אדם

אל תדאג בתקשורת שפוטת הריטינג המופצת לצבור זה לא יופץ
בפורומים באתרי אינטרנט מזוהים וכו' יזכירו את זה

כלי התקשורת מתקימים על השונה והמוזר והשנאה והדם ו.....
דברים כאלה לא מענינים אותם
העורך יעיף את הכתב שיביא לו דבר כזה

אולי אם היו להם מערכת יחצנות טובה היו מחדירים את האיטמים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר