לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2010, 17:47
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה הקשר בין מחט לתחת?"

יש קשר כי פעם צה"ל היה האתוס של המדינה ובאמת לא לשרת בצבא היה יכול למנוע ממך הרבה דברים וגם הייית מנודה חברתית, כולנו יודעים על מעללי בן דיין ועייזר וייצמן ויש אינספור סיפורים של נשים כיום על דברים שעשו להן בצבא(לרוב קצינים בדרגה גבוהה) ודברים כאלה לא היו יוצאים החוצה כי ידעו שלא יעשו עם זה כלום. זה היה חלק מחשיבות של צה"ל בחברה הישראלית שמין הסתם גם אז לא חשבו לנסות לצאת ממנו כי "אין לי כוח לטחון " וכו. מקודם הייתה לי שגיאת כתיב וכתבתי שאיני מתכוון לדוחות כמו של ארגוני שמאל קיצוניים כמו בצלם.

כשאני הייתי בצבא והייתי חבר שלי ודוד שלו היה גם ודיבורים התחילו על הצבא וזה ובין היתר עלו סיפורים על איך מענישים בטירונות וכו' ואנחנו מספרים על תיזוזים שכיבות סמיכה והצחוקים שבדבר והוא מספר: אה כן אותי הסמל הכריח לזחול רק עם תחתונים עם מק"כ על הגב וכל הפלוגה מסתכלת עליו והייתי שבוע שלם עם חתכים בגב וכאבים עזים , שאלנו אותו למה הוא לא היתלונן על הדבר , הוא ענה שאז בסוף שנות השבעים לא היה דבר כזה ללכת ולהתלונן על זה כי מי היה עושה משהו בנידון?. אני שמח שהיום דבר לא יכול לקרות כי יש גבול לדברים מסויימים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2010, 00:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אוווווו די לחטט לוקלוק!!!"

ישבנו במסעדה החביבה עלינו ברמלה לארוח"צ, כדי לחגוג יום היכרות (שהוא היום בו נפגשנו לראשונה, לפני הרבה שנים, בארץ רחוקה).... לידינו יושבים ארבעה בני טובים, בערך בני עשרים כולם, שעצרו ברמלה בדרכם הביתה מארבעה ימים באיזה פסטיבל שאנטי בנגב.... תוך כדי ארוחה הטלפון של אחד מצלצל והוא עונה...מדבר כמה דקות ומסיים בהפטרת ברכת "וואלה, מזל טוב אחי!". הוא סוגר את הטלפון ומחייך לחבריו "חן קיבל עכשיו את ההזמנה לוועדה מיוחדת. הצליח לו הסיפור עם הכדורים אצל הקב"ן" או משהו דומה. וחברו עונה, "אמרתי לכם, זה הכי קל. אתה אומר שבלעת פעם מלאן כדורים, ישר שולחים אותך הביתה.

בנקודה זאת, הגברת מפטירה, מתחת לאף אבל בצורה די ארסית "Hope you choke on the next pill you swallow"....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר