לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2010, 22:23
  S N U F K I N S N U F K I N אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
הפועל ת"א - בלוף באירופה

שנה שעברה אחרי שמכבי חיפה שברה שיא שלילי בליגת האלופות חלק גדול מהאנשים הזדעזעו.
האמת היא שחיפה קיבלה בית מאוד מעצבן יחד עם 3 קבוצות שטובות ממנה הרבה יותר.
(אחת מהן הגיעה לגמר ליגת האלופות)

שהפועל ת"א הגיעה השנה לליגת האלופות ככקבוצה הטובה בישראל, תלו בה תקוות רבות.
"היא לא תהיה כמו חיפה", "הפועל תיתן כבוד"

אני לא אוהד הפועל אבל באמת שאני אובייקטיבי בעניין הזה:
הפועל ת"א לא עשתה שום דבר רציני במפעל.
3 הפסדים ותיקו אחד (מאופס - פה בארץ) לא אומרים הרבה.
מאזן של 8-2 כאשר גול אחד הובקע בפנדל והגול השני בטעות גדולה של השוער.

לא יודע איך אתם רואים את זה אבל ככה אני רואה את זה.
לפני שבוע וחצי היה מפגש צמרת בין מכבי חיפה 'החלשה' להפועל ת"א 'הגדולה' והתוצאה משקרת.
האומנם משקרת? כן.
אז נכון שהפועל היו בעשרה שחקנים ושני שחקנים חשובים שלה לא שיחקו אבל זה לא תירוץ לכך
שחיפה שלטה כל המשחק. לקבוצה שמתיימרת להיות מצוינת וברמה אחת מעל הליגה צריכה להיות הרבה יותר טובה.
לעומת זאת, חיפה שנמצאת בימים לא קלים. הנשיא לא משחרר כסף ולא מביאים שחקנים נורמלים.
הבלמים שעזבו והשאירו אחריהם שחקנים שלא ברמה טובה.
חלוץ שלא מספק את הסחורה כמו שצריך והסתפקות בילדים שעולים מהנוער.
והנה חיפה שורדת בפסגה איך שהוא - אני חושב שזה מראה על אופי.

מה אתם אומרים?

חזרה לפורום
ישן 19-11-2010, 11:26

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "מה ציפית שהפועל יעשו בליגת..."

ציפיתי שיתנו כמה נקודות ב 4 המשחקים שהיו. בנפיקה אומנם טובה מהפועל אבל אין שום סיבה שהפועל לא תוציא שם נקודות וכמו גם מול ליון פה בבית.
יש להפועל סגל שחקנים מצוין ושוער שכולם יודעים מה הרמה שלו. אז כן, אני ציפיתי ליותר וממה שנראה אין לקבוצה אופי ולמרות הכל היא יותר דיבורים ממעשים.
המשחק של חיפה מול בורדו בישראל באמת היה ביזיון.
אבל יש כמה דברים שאסור לשכוח:
1. חיפה לא שיחקה בבית אלא ברמת גן וזה חיסרון גדול, אפילו בלומפיד היה עדיף פי כמה.
2. מול יובנטוס בבית ובחוף, חיפה שיחקה מצוין ולא ירדה מיובנטוס שבגלל הניסיון גנבה גול בכל משחק.
3. מול בורדו בחוץ אין ספק שחיפה היו טובים יותר ואם אתה זוכר בדקה ה 83 רפאלוב החמיץ
מול שוער וכמה מהלכים לאחר מכן סיאניני כבש לטובת הצרפתים מקרן - חוסר מזל.
4. החמצות גדולות אבל יותר הצלות (2 של בופון שהיו גול בטוח).

חיפה בסך הכל ברוב המשחקים היתה טובה יחסית לסגל שלה שהוא בטוח בכמה רמות פחות טוב מזה של הפועל כיום.
גול פה וגול שם זה היה עניין מזל.

אל תסלף את דבריי בבקשה,
אני לא אמרתי שחיפה יותר טובה ובטח שהשחקנים שלה פחות טובים משל הפועל.
אני אמרתי שיש לחיפה אופי יותר חזק משל הפועל והעובדות הן התוצאות ביחס לסגל.

חזרה לפורום
ישן 19-11-2010, 13:35
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
לחיפה יש אופי חזק?!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "ציפיתי שיתנו כמה נקודות ב 4..."

ראית את המשחק האחרון שלהם בעונה שעברה מול בני יהודה???

הפועל הגיעו לליגת האלופות בליווי של הרבה תקוות וציפיות מצד אוהדי הספורט והפרשנים. זה לא אומר שהסגל שלה מספיק טוב בשביל לתת הופעה יותר טובה ממה שהם נתנו.

כמו במקרה של חיפה שוב הוכח שהכדורגל האירופאי יותר טוב משלנו פי 10 ולא משנה אם יש להפועל או למכבי סגל טוב עם שחקנים כשרוניים בפרמטרים כמו משמעת קבוצתית, כושר גופני ותיאום בין השחקנים יש לנו הרבה מה ללמוד.

הסגל של חיפה בתקופה שהיא היתה בליגת האלופות לא ירד משל הפועל ת"א. היו עמדות שבהם לחיפה היו שחקנים יותר טובים (דגש על שני המגינים) ועמדות שלהפועל יש את היתרון.

במשחק שבניהם גוטמן שוב הראה שהוא מאמן עם קבלות, ושחקני הפועל רצו לנצח יותר את המשחק.

אני לא אוהד של אף אחת מהקבוצות אבל להגיד שחיפה נתנה הופעה טובה יותר באירופה זו המצאה. גם כשמפסידים את כל המשחקים צריך להבקיע שערים.
חזרה לפורום
ישן 21-11-2010, 12:29

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "לחיפה יש אופי חזק?!"

אתה לוקח מקרה ספציפי ומכליל אותו על הכול.
המשחק מול בני יהודה היה אסון גדול, באותו משחק חיפה שיחקה כמו קבוצה מליגה ג' וכמובן שלא היה לה אופי באותו משחק.
אבל אתה לא יכול לבטל את העובדה שהפועל היו בכמה רמות מעל חיפה לאורך כל העונה ולמרות כל זה -
חיפה הגיעה עד קו הסיום ושם שמטה את האליפות. את זה אתה שוכח?
משחקים בהם חיפה הייתה גרועה אבל בניגוד להפועל ידעה לנצח ברגעי הסיום, לא היו?

מה הוכח?
אז איך אתה מסביר את העובדה שהפועל בליגה הארופית היו מצוינים.
זה לאו דווקא שבאירופה בכלל טובים מאיתנו אלא שבליגת האלופות ספציפית + המעמד המרגש -
קורה מה שקורה.
זה מראה על חוסר אופי מצד הפועל.

לגבי הסגל,
על מה אתה מדבר?
הבלמים שלנו והמגן השמאלי הם היחידים שהיו באמת ראוים והעובדה שקיבלנו רק חמישה גולים בחמישה משחקים (ושלושה ממינכן היו הרבה בגלל שזה משחק ראשון).
שער השחקנים כולל החלוצים והשוער לפחות ברמה אחת פחות מהפועל ואתה יכול בעצמך לעבור על הסגל.
אם נתחיל באניימה השוער הכי טוב שדרך בארץ ונמשיך בורמוט ושכטר שהם גם הטובים ביותר בארץ בתפקידם.

חזרה לפורום
ישן 21-11-2010, 23:25
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "אתה לוקח מקרה ספציפי ומכליל..."

אתה מזלזל בסגל של חיפה יותר מדי. קטן היה שווה משהו לא מזמן. רפאלוב וגולסה שחקנים מצויינים. סתם עשו מורמוט ושכטר ענקיים כאילו הם רונאלדו והיגוואין.

הבית של הפועל בליגה האירופאית לא היה יותר מדי קשה. ראפיד וינה קבוצה חות טובה. סלטיק קבוצה קצת יותר טובה שהפועל נצחה עם הברקה של ורמוט בדקות הסיום, והמבורג עד ינואר לא היתה קבוצה טובה יותר מדי. אין מה להשוות בכלל לליגת האלופות.

הפועל ת"א היתה יותר טובה לאורך העונה? ממש לא נכון. הפועל לקחה אליפות נטו בגלל שיטת הקיזוז שהוסיפה עניין לליגה אך שדדה אליפות ממי שהיתה הקבוצה היותר יציבה לאורך העונה- מכבי חיפה.

למכבי חיפה היה מזל שהיא בכלל הגיעה עד קו הסיום. להזכירך בדרבי המאופס לפני המשחק מול בית"ר הפועל היתה שווה ניצחון.

אני זוכר אחרי הגרלת שלב הבתים ששחקנים בהפועל התלוננו על חוסר אטרקטיביות של הבית (לפי העיתונים כן..?). במקרה של ליגת האלופות גם הפועל כמו חיפה נתנה תצוגות יפות ולא לקחה נקודות. כמו שאמרת קודם זה מראה על הבדלי הרמות בין הקבוצות הגדולות באמת באירופה. ואם אתה מתעקש, אז כן להפועל היה בית הרבה יותר קל משל חיפה. זה עדין לא משנה לי יותר מדי.
חזרה לפורום
ישן 23-11-2010, 12:28

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "אתה מזלזל בסגל של חיפה יותר..."

אני כאוהד חיפה כבר הרבה שנים שעוקב אחר כל משחק ומשחק.
באיצטדיון ואח"כ בשידור חוזר בטלווזיה, אומר לך מה שהעיניים שלי רואות - הקבוצה על הפנים והשחקנים על הפנים.
ההוכחה הטובה ביותר היא המשחק אתמול:
שוער - דוידוביץ היה אתמול מצוין. גרוע מאוד שקבוצה מסתמכת על שוער בלבד
בלמים - איטים ומגושמים, אסון אחד גדול (בנאדו ומימון).
מגנים - מסיללה כמו שציינתי שחקן מעולה. משומר אתמול היה טוב אבל אין ספק שזה אחד המשחקים
היותר טובים שלו, ככה שהמקרה אתמול היה לא שגרתי.
קשרים אחורים - בוקולי השקיע אבל שחקן בגיל כזה מתעייף מהר ולא תורם, קולמה משקיע מאוד
והיה בסדר גמור אבל כולם עדים לאיבודי הכדור שלו ולרמה ליגה לאומית שלו.
קישור והתקפה - גאדיר ורפאלוב היו גרועים אתמול ברמות מחרידות. קטן היה מצוין ובכלל טוב במשחקים האחרונים.
ואחרון חביב גרוזיני מגושם שלא עושה כלום ואתה יודע על מה אני מדבר.

אז אתה רוצה לומר לי שאני מזלזל במכבי חיפה? תעשה לי טובה, הקבוצה בתת רמה.
ואני לא מדבר על מאמן שאין לו אומץ לשום חילוף נורמלי. וקבוצה שלא יודעית להרים כדור
נייח אחד נורמלי.

לא עשו מהם כאלו אבל ורמוט ושכטר הם שחקנים מצוינים לרמתם והכי טובים בליגה.
תאמין לי שכואב לי להשוות אותם לעמדה שלהם אצל שחקנים בחיפה אבל זו המציאות.

אתה מגזים. שלושת הקבוצות היו טובות ממנה (אולי פרט לסלטיק שלא היה חסר לה בעיות).
בכלל המבורג כקבוצה גרמנית כמה רמות מעל הפועל.
אני מדבר גם על סגנון המשחק היפה של הפועל ולאו דווקא על תוצאות.

ודאי שזה משנה.
היום המשחק של הפועל מול בנפיקה ונראה מה יקרה.
חוץ מי זה שבייארן לא הייתה נותנת לחיפה נקודה פה בארץ כמו שאלקה.

דבר אחרון שאסור לשכוח זה איפה חיפה שיחקה ואיפה הפועל משחקת.
אתה יכול לזלזל אבל בית זה פרמטר חשוב מאוד.

חזרה לפורום
ישן 10-12-2010, 14:37
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "הפועל ת"א - בלוף באירופה"

אני באמת רוצה לדעת אם אתה עדיין חושב ככה ?

הפועל ת"א עשתה סיבוב שני נהדר בשלב הבתים עם 5 נקודות מ9 אפשריות

הייתה מרחק כמה דקות מניצחון חוץ בליון שהיה מעלה אותה לליגה האירופית
ניצחון שהיה הופך להיות הכי גדול של קבוצה ישראלית באירופה אי פעם ( לא זוכר קבוצה ישראלית שניצחה משחק חוץ ועוד נגד קבוצה כזאת חזקה במגרש הכי קשה בצרפת )
שער מדהים של ערן זהבי .

אולי הקמפיין של חיפה יותר גדול כי הם לקחו 7 נקודות וסיימו מקום 3

אבל גם הקמפיין של הפועל ת"א היה בסדר גמור .
אני מאמין שבפעם הבאה שלהם בליגת האלופות הם יגיעו יותר רחוק

ותזכרו שאם הם היו שומרים על התוצאה עוד כמה דקות הם גם היו מסיימים עם 7 נקודות וממשיכים לליגה האירופית ששם רק אלוהים יודע לאיזה שלב הם היו יכולים להגיע

חזרה לפורום
ישן 14-12-2010, 18:37

כן ולא
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אני באמת רוצה לדעת אם אתה..."

התייחסתי כמובן לחלק הראשון בו הם היו בהחלט לא טובים. אפס נקודות.
אין ספק שבחלק השני הם היו מצוינים. גם ציינתי בהודעות הקודמות שהם ישיגו נקודות.

אני אסביר לך למה אני בטוח במאה אחוז שהקמפיין של חיפה היה טוב יותר.
הדבר הכי חשוב הוא שחיפה צברה 7 נקודות שהן בעצם 9, במשחק מול אולימפיאקוס, חיפה ראתה שלברקוזן כבר עלתה ב 100 אחוז בגלל המפגשים בינהם וממצב של 3-1 התוצאה נגמרה ב 3-3. לא נחשב.
דבר שני, חיפה לא שיחקה בבית שלה אלא בקפריסין, ניצחנו שם את מנצ'סטר 3-0 וגם את אולמפיאקוס 3-0.
מנצ'סטר הייתה בהרכב שני? לא נכון. אלא בחצי ראשון וחצי שני עם שחקנים כמו פורלאן, גיגס, סקולס, האחים נוויל ושחקנים נוספים שהם בהחלט טובים יותר מהירוקים. גם אם הם באים ל'פרוטוקול' בלבד.
אל תשכח שמול לברקוזן המשחק נגמר ב 2-1 להם אחרי שהתוצאה הייתה 1-1 ואני לא מדבר על ההחמצה הענקית שהייתה בסוף והייתה מעלה את חיפה לשלב הבא. אם היינו משחקים בבית?
אין ספק שהיינו בשמינית גמר. הפועל משחקת בבית, אתה בתור אוהד ותיק מודע לחשיבות העצומה של משחק בית ולאוהדים התומכים שבמשחקי בבית נמצאים במלואם.

חזרה לפורום
ישן 14-12-2010, 19:18
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי S N U F K I N שמתחילה ב "כן ולא"

אין לי ספק שאם חיפה הייתה משחקת בישראל ( רמת גן ) התוצאות לא היו שונות ואולי גם פחות טובות
המגרש בקפריסין הרבה יותר ביתי מרמת גן וגם הגיע כמות צופים מכובדת שהפכה את המגרש לביתי

הניצחון על מנצסטר גדול אין ספק , אבל חיפה לא שיחקה כדורגל גדול
2 שערים מרחוק ופנדל מול קבוצה שעל הנייר הרבה יותר טובה אבל באה בלי רצון אמיתי לנצח

אני גם לא שוכח שהיה לחיפה את יעקובו שזה שחקן ברמה הכי גבוהה

הניצחון 3-0 על אולימפיאקוס מרשים אבל הוא לא שונה בהרבה מהניצחון של הפועל ת"א על בנפיקה מה גם שלפי דעתי שתי הקבוצות ( אולימפיאקוס ובנפיקה ) די שוות ברמתן ושוב , יעקובו .

אם היה להפועל ת"א יעקובו כזה הם היו מגיעים רחוק מאוד

חזרה לפורום
ישן 14-12-2010, 20:12

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אין לי ספק שאם חיפה הייתה..."

אני לא מדבר על רמת גן אלא על קריית אליעזר, אל תשכח שאנו מדברים באופן יחסי בין הפועל ת"א לבין מכבי חיפה, הפועל שיחקה בבלומפיד ואנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שחיפה הייתה משחקת בקרייה.

מה זאת אומרת יעקובו? זה הסגל. הוא נורמלי וגם אם יעקובו הוא הזר (חלוץ) הטוב ביותר שהיה כאן אפשר לומר שלהפועל יש את השוער הזר הכי טוב שהיה פה וכך לכל אחד יש היתרונות שלו.
פרט ליעקובו היה לנו חלוץ שהוא ילד (קטן) ושאר השחקנים היו פחות מנוסים מהשחקנים של הפועל ושוער שאז היה לא כל-כך טוב (אוואט). הפועל ת"א שיחקה עונה לפני זה בליגה האירופית ושחקניה היו הרבה יותר מנוסים בסגנון האירופי.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר