לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2010, 23:11
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
"דרושים מדעני גרעין"

זהו פורום של ילדים גדולים וילדים גדולים מארחים ומתארחים ומאחר שעם הגיל באה המחוייבות אז גם עולם הפיצוחים המוגשים בכל ארוח וארוח הולך ומתרחב...

כשהייתי בשנות העשרים אפשר היה להעביר ערב בעמדה עם 200 גרם גרעינים שחורים, בתור סטודנט לא ארחתי כי תמיד הי הבלגן בכוך שלי במעונות אבל אין לי ספק שאם מישהו היה מעז להכנס פנימה הייתי מגיש לו בוטנים.

בוטנים זה פשוט: יש חוקים ברורים בנוגע לבוטנים. את החוקים ניסח מישהו שפעם היה הטוב שבחברי ואי שם בשנות העשרים לחיינו תמו לפתע חייו. חוק הבוטנים הראשון של י.ש גרס כי "לעולם יוותר עוד בוטן אחד בשקית בין שפע הקליפות המלוחות" חוק הבוטנים השני של י.ש גרס כי "לעולם יהא הבוטן האחרון שבשקית מר כלענה".
נו טופ, בוטנים זה פשוט. שני חוקים, טעם אחד, הרבה מלח וזהו. ככה זה היה פעם.

והיום? היום יש עולם ומלואו בקערת הפיצוחים ואני חושב שצריך פעם אחת ולתמיד ליצור מדרג ברור בין מה שווה יותר ומה שווה פחות, מה כדאי שיהיה בצד של הקערה הפונה אלינו וממה כדאי להזהר כי הוא נתקע בין השיניים. בשל מגבלות אסטרטגיות לא הורשו להשתתף במצעד פירות יבשים כדוגמת מטעמי ט"ו בשבט וגם לא אגוזים מצופים בדברי מתיקה. פשוט פיצוחים.

ולאחר דיון מעמיק של חבר השופטים להלן החלטות צוות ישראלה לעניני מדרג הפיצוחים הישראלי לערב זה:

[1] שקדים מלוחים

[2] פיסטוקים

[3] קאשיו

[4] בוטנים מלוחים

[5] אגוזים

[6] קאבוקים

[7] גרעיני דלעת לבנים

[8] גרעיני חמניה 'שחורים'

[9] גרעיני אבטיח

עד כאן מדרג הפיצוחים של ישראלה לערב זה.

גוד איבנינג פורום, האם יש לכם תוצאות נוספות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר