לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2010, 21:19
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
הועידה הכללית של האו"ם אישרה: ניתן להוציא הומוסקסואלים להורג ללא סיבה

I shit you not...
http://thenewcivilrightsmovement.co...010/11/20/15449
ציטוט:
Gay, lesbian, bisexual, and transgender people were once again subject to the whims of homophobia and religious and cultural extremism this week, thanks to a United Nations vote that removed “sexual orientation” from a resolution that protects people from arbitrary executions. In other words, the UN General Assembly this week voted to allow LGBT people to be executed without cause.

ד"א, למי שסקרן מי היו המדינות שתמכו בהצעה (באופן בכלל לא מפתיע, כל השכנים שלנו שם):
ציטוט:
Afghanistan, Algeria, Angola, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Belize, Benin, Botswana, Brunei Dar-Sala, Burkina Faso, Burundi, Cameroon, China, Comoros, Congo, Cote d’Ivoire, Cuba, Democratic People’s Republic of Korea, Democratic Republic of Congo, Djibouti, Egypt, Eritrea, Ethiopia, Ghana, Grenada, Guyana, Haiti, Indonesia, Iran, Iraq, Jamaica, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kuwait, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Niger, Nigeria, Oman, Pakistan, Qatar, Russian Federation, Rwanda, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and Grenadines, Saudi Arabia, Senegal, Sierra Leone, Somalia, South Africa, Sudan, Suriname, Swaziland, Syrian Arab Republic, Tajikistan, Tunisia, Uganda, United Arab Emirates, United Republic of Tanzania, Uzbekistan, Viet Nam, Yemen, Zambia, Zimbabwe
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2010, 07:29
  משתמש זכר אחמד48 אחמד48 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "איך מדינה שיש ה חוק שאסור..."

ציטוט:
איך מדינה שיש ה חוק שאסור ליהודים להיכנס אליה נמצאת במועצת זכויות אדם?

והיית רוצה שמדינה שמונעת מבני עמך להתפלל במקום הקדוש להם ביותר תהיה במועצת זכויות אדם?

חברות שונות מגדירות זכויות האדם באופן שונה. באירלנד, למשל, אסור לאישה לעבוד בחספנות. אז יש דעה שזה פוגעה בזכויות שלה. אז מועצת זכויות האדם האשירה לכל חברה וחברה להחליט האם ללכת בעקבות מצווה דתית (גם לפי תורה מצווה לפגוע בגאים) או להמשך אחרי נאורות האירופית.

www.arabi48.wordpress.com

ישן 24-11-2010, 10:10

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "[QUOTE=אחמד48]אז מועצת זכויות..."

כל אדם הוא אדם בעל זכויות. אך יחד עם זאת מועצת זכויות אדם לא יצאת באופן גורף נגד עונש מוות. כלומר יש מקרים בהם כל חברה לפי שקול שלה יכולה להפעיל עונש מוות ולפגוע בזכות הבסיסית ביותר של אדם.
באופן אשי אני יכול לומר לך שאני די בז למועצת זכויות האדם. זה כלי לשאוב כסף של מדינות מטופחות לכיסים של אנשים מפוקפקים. מעולם המועצה הזאת לא מנע הפרעת זכויות אדם. היא גם אובססיבית למדינה שלנו. כי היא גם כלי פוליטי. אני לא מצפה מהם לדבר.
אבל אם אני עצמי הייתי יושב שם (חס וחלילה) הייתי חושב באופן דומה. זכותו של עם הסעודי למשל לצייט למצוות איסלם ולפגוע בהומו. כמו זכותם של יהודיפ להיות לפי הלכה שמצווה דבר דומה.

ישן 24-11-2010, 11:12

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]והיית רוצה שמדינה..."

אני יכול לספר לך איך אני רואה את זה. לפני מספר שנים יצא לי לדבר עם עתונאי סעודי בברלין. ישבנו דברנו על בודה ועל החיים. אז ספרתי לא כדרך אגב, שאני ילד ראשון במשפחה יש לי שלושה אחים ואחיות. והוא אמר: בודאי זו תחושה מאד מעקה. שאלתי למה הכוונה והוא הסביר לי, שהרי בן בכור, במשפחה ערבית בישראל בסבירות גדלה נולד מיהודי, הם הרי תמיד לוקחים נשים ערביות ללילה ראשון. לא הצלחתי לשכנעה אותו שהדבר לא נכון לגמרי. המידע שיש לסעודים אודות חיים בישראל הוא מעוות בצורה מפלצתית. לא פלא שהעם חושב מה שחושב. גם פוליטיקאים לא יותר משכילים. שר סעודי נדהם לשמוע שמותר לערבי לנסוע באותו אטובוס עם יהודי.
הבעיה שאין הסברה ישראלית בערבית. אין טלביזיה ראויה לצפיה. אין תעמולה ראויה לשמה.

ישן 24-11-2010, 18:51

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "ההסברה הישראלית היא באמת..."

מה שאתה אומר זה לא כ"כ נכון. אני באופו אישי פניתי לאנשי פוליטיקה ותשורת בישראל ובקשתח להופיע בתחנות טלוויזיה כמו אל ג'זירה ואל ערביה - נאדה - אף אחד לא הסכים. בלבנון יש חופש רחב מאד של תקשורת וקולטים שם שדורי טלוויזיה מישראל. גם בקטאר. בחריין ובירדן. איש מאנשי ימין בישראל לא הסכים לעשות תור לעתון "אל קודס אל ערבי" שיוצא בלונדון ונהנה מפופולריות מאד גדולה. אז מופעים שם שלמה זנד ואברהם בורג -חלק חשוב מקשת הישראלית אבל לא מיצג את דאת הקהל באופן מלא.
נוסף על כך. ישראל לא מפעילה שדור טלוויזיה באנגלית שהיה יכול להיות מכוון לאירופה. מה הסיבה - אללה יודע יותר טוב.

ישן 25-11-2010, 09:25
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי אחמד48 שמתחילה ב "מה שאתה אומר זה לא כ"כ נכון...."

אין מה לעשות אחמד... פוליטיקאים היום באים לעבוד בשירות המדינה, ולא לשרת עבורה - וזו התוצאה... כשאתה עובד ולא בא בשליחות, נוצר מצב שלעובדים לא אכפת מה מתרחש מסביבם, אלא רק מהמשכורת בסוף החודש.

אני חושב שח"כ צריך להרוויח גג 10000 ש"ח בחודש (וגם זה רק לוותיקים ביותר), לא אגורה יותר. כך יגיעו לכנסת רק אנשים שבאמת מחפשים את טובת המדינה ולא את הכסף שלה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 25-11-2010 בשעה 09:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר