לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2010, 20:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לדאבל שי"

לרגע הייתי בטוחה שרומק פתח את האשכול

1. קניתי היום סוודר מיאמם! ניתן להגיד שאט אט מתפתחת לי מלתחה מוצלחת ביותר..
2. נכנסתי לפורום ולא הבנתי למה נפתח אשכול אושר שבועי שני לאותו השבוע, ואז נזכרתי שזו פשוט אני, שבבית כבר הרבה זמן >פרצוף מדושן עונג< >פרצוף מדושן עונג< >פרצוף מדושן עונג<
3. אחי מגיע הביתה מחר ואנחנו הולכים לטייל בעיר עם רולר בליידס (הספורט היחידי שאני עושה מרצון), מה שלא עשיתי באמת שנים. רק חבל שכל השרירים הולכים להתפס לי כי לא עשיתי ספורט מאז שכבר לא מכריחים אותי, שזה משהו כמו כמעט שנה.. אז נקווה שאני לא אקלל את הרגע בו הצעתי את הרעיון..
4. החמיאו לי שאני מתקדמת ממש יפה בחפיפות שאני עוברת עכשיו, לתפקיד החדש. וזה כיף, כי החופף שלי פנאטי ומאד ביקורתי

עריכה: הו, וכמעט שכחתי! סוף סוף מחזירים לי חלק מהשמירות שחייבים לי. משמע שבשבועיים הבאים אני שומרת רק פעם אחת!! וויפי!! (בהתחשב שלפני שבועיים היו לי 5 פטרולים, ש.ג אחד ומחפה, כל אחד 3 שעות, זה ממש אושר!!)

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 25-11-2010 בשעה 20:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2010, 20:12
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה לדאבל שי"

חרגתי ממנהגי ואכלתי בחוץ צהריים, עם אנשים מהעבודה. לקחו אותי למסעדה באזור הסיטי, כלומר אוכל טוב שמתומחר כמו מנית גז.
המלצרית המליצה לי על מנת שקר כלשהו מהספיישל, ואחרי שני ביסים הבנתי שהיא היתה צריכה להישאר דוגמנית (וואו איזה כוסית היא היתה). כששאלה אותי איך האוכל (אחרי שסיימתי) אמרתי לה שלא היה לי טעים ופעם הבאה אני נשאר עם דברים שאני מכיר. כשבאנו לשלם המלצרית אמרה לי שאני פטור, המנהל סגר לי את החשבון. אמרתי לה שזה נחמד מצידה אבל אני רוצה לשלם. היא אמרה שאי אפשר כי נסגר החשבון. אמרתי לה שתגיד למנהל שאם אני לא מקבל חשבון מתוקן זאת הפעם האחרונה שאני מגיע למסעדה הזו. המנהל הגיע חיוור והתחנן בפני שלא אשלם לו. אמרתי לו שאם אני יוצא מהמסעדה בלי לשלם הוא לא יראה אותי יותר. אז הוא נכנע ונתן לי לשלם.

מה היה טוב, אתם שואלים? ובכן, יפה לראות שיודעים להתייחס ללקוח. באמת אהבתי את הגישה שלהם. ולמה התעקשתי לשלם? כי ידעתי שארגיש רע עם עצמי אם לא אשלם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:43

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר