לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2010, 22:48
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לבן ויוגורט באפאלו!

פעם בשבועיים שלושה אני אוהב להסתובב בעדן טבע מרקט ולקנות כמה מוצרים לכבוד שבת. בין היתר, אני מאוד אוהב לנסות מוצרי חלב חדשים. לפני שבועיים חיפשתי לי יוגורט עיזים ופתאום נתקלתי ביוגורט באפלו של "חוות הבאפלו" . התלבטתי אם לקנות ואז אחד הקונים ראה שאני מתלבט והמליץ לי "קנה, לא תצטער, זה מאוד טעים". אחרי שהצצתי בתג המחיר וראיתי שהוא סביר ביותר ( 20 ש"ח לליטר שלם של יוגורט) - קניתי ומאוד הופתעתי. יש ליוגורט הזה טעם ומרקם ייחודיים שקשה לי להגדיר אבל הוא פשוט מעולה.

ביום שישי הזה, הגעתי שוב לעדן טבע וקניתי עוד חבילה. הופתעתי לגלות שהמחיר צנח ל 15.5 ש"ח, שזה כבר ממש ממש משתלם. רק בקופה הסתבר לי שבעצם קניתי לבן וששתי האריזות זהות לחלוטין פרט לכך שעל אחת כתוב לבן ביו ועל השניה יוגורט ביו. ברגע זה טעמתי את הלבן. הוא מעט חמצמץ, מאוד טעים ומשתלב מעולה עם גרנולה. (שגם אותה קניתי שם) בקיצור , מומלץ בחום. מתאים גם למי שבדיאטה ומחפש משהו טעים, חדש ולא יקר. כי היוגורט הוא כ - 100 קלוריות ל - 100 מ"ל והלבן 54 קלוריות (שזה בונוס רציני) .מיוצר במושב ביצרון על ידי מחלבת חלב הבאפלו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר