לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2010, 20:17
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
כשלא יכולים לשכוח

מממ.. סוג של פורקן אבל גם יעוץ לא יזיק.

חודש בערך אחרי השחרור יצאתי לטיול ארוך בארץ, טיולים רגליים,הזרקות בבתים של אנשים וסתם בחופים שונים.בתחילת הטיול פגשתי מישהי שממש מצאה חן בעיני בעיקר כי הייתה באותו הראש איתי בהרבה דברים (וקשה למצוא בנות כאלה).לקחתי מספר והמשכתי בטיול.שבועיים אחר כך מצאתי את עצמי באזור קרוב למקום שבו היא גרה (חור די נידח בצפון) ויצאנו לדייט.הדייט עצמו היה כושל למדי, אני עשיתי טעויות של טיפש (אחרי שבועיים של שטח עם חברים שלא התקלחו ו"שיחות בנים"),והיא מצידה לא מנוסה במיוחד בכל הנושא הזה של היכרויות וקשרים.למרות ההרגשה המעורבת הייתי בטוח שעוד נמשיך לדבר,אבל בערב כשהתקשרתי לדבר היא אמרה שזה לא ילך בינינו "זה לא זה".
בזמנו נפנפתי את זה הצידה,על תקן עוד אחת שניסיתי ולא הלך.מאז היו לי כמה בנות,רובן די סטוצים.אבל דווקא לאחרונה אני חוזר ונזכר באותה בחורה וזה לא עוזב אותי.אנחנו עוד שומרים על קשר מדי פעם,שיחה,הודעה,פייסבוק.לא משהו מעבר לזה ותמיד בתחום הזהיר של ידידות.כמו שאמרתי,אהבתי את הראש שלה אז לא ניתקתי קשר לגמרי.

עכשיו זה הולך ומתסכל אותי,אני רחוק ממנה מכדי "לעבור בסביבה ולקפוץ",ואני לא רוצה להבהיל אותה בגישה ישירה מדי או יציאה נידית מדי.

בקיצור,בעיקר פורקן,אבל אני גם אשמח לעצות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר