לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2010, 22:27
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
לינוקס אשכולית הדברים הטובים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.healthhabits.ca/wp-content/uploads/2010/08/grapefruit.jpg]

הוריתי היום לסא"ל לסחוב איתי אלונקה, והוא אשכרה עשה את זה.
זה די שעשע אותי.
מה גם שזה החזיר אותי לימי הזוהר שלי כמטפל בכיר, שלמעשה לא היו זוהרים כלל ועיקר, אבל אהבתי את כל הקטע של לטפל בחולים.
מפה לשם, היה מצחיק לראות כל מיני קצינים עם מלא דברים כבדים על הכתפיים, נלחצים בגלל חיילת שהתעלפה. ואיזה דחליל עם משקפיים אומר לכולם מה לעשות.

לקחתי איתי למקרה את החובשת-שנראית-כמו-איילת-זורר, ככה שלגמרי במקרה התגשמה לי הפנטזיה של לשחק אותה דוקטור מול מישהי סקסית (ויסלחו לי כל מתנדבות הנוער האהבלות של מד"א).

סופסוף החלפתי פלאפון ועכשיו אני מסתובב עם N85 (אמנם משומש, אבל שמור טוב) קטן וחמוד שכולל בתוכו את כל מה שאני צריך (שזה מוזיקה, מצלמה, WIFI ו-הא, כן, טלפון).

עכשיו רק נותר לי לפתור את הכאפות שאני אוכל כבר חודשיים בגלל הקטנה והכל יהיה מעולה :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2010, 22:52
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אשכולית הדברים הטובים"

אז ככה... סופ"ש היה פשוט מעולה!
הייתי במסיבת-נושא מגניבה, ניצחתי בבלאק ג'ק (היי! מסתבר שאני יודעת לשחק!) וחזרתי עם רגליים תפוסות מרוב ריקודים (לעצמי: פעם הבאה נעליים יותר נוחות). למעשה, מלבד התמונות המביכות בפייסבוק- אני חושבת שהיה אדיר!

בשבוע עצמו, אחרי צילומים קשים במיוחד (ותקרית קטנה עם חלק מתכתי שגזל לי אצבע), קיבלתי מחמאות מטורפות גם מהחבר'ה וגם מהמורה על התרגיל שצילמתי (כן כן, אפילו התאורה הייתה מושלמת... ועוד יחסית לפעם ראשונה... היא לא האמינה שאני העמדתי תאורה ככה ).

שיעור עריכה התחיל ב"שי, השיעור הזה את תשתקי ותעזרי לאחרים"- נשמע מעליב, אבל למעשה הכוונה הייתה "את סתם גוזלת מחשב עריכה, אין לך לאן להתקדם בינתיים, אולי תעזרי לחברים שלך לצמצם פערים ולהגיש את התרגיל הקודם-קודם שהם היו צריכים להגיש?"

הופעה של מאיר בנאי- היה נחמד מאוד (אפילו זיהיתי חלק מהשירים! יאי לי!)- ועוד יותר טוב- כרטיס חינם... משתלם להיות גם סטודנטית וגם מילואימניקית

וסופ"ש הולך להיות עמוס ומיותר..... אין אופטימיות

ישן 01-12-2010, 23:56
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

אתמול זכיתי בניצחון המשפטי הראשון שלי.
לפני מספר חודשים הגיעה להוריי דרישה לתשלום היטל השבחה עבור הבית הקודם שלנו, בסך של 14,000 ש"ח.
אבא שלי ביקש ממני לבדוק אם יש משהו שאפשר לעשות כדי לשנות את רוע הגזירה, והשבתי שאנסה.
הכנתי מכתב מנוסח ומנומק, עם ציטוטים מסעיפי החוק הרלוונטים, וצירפתי שני נספחים - קטע מתוך ספר העוסק במיסוי מקרקעין, פסק דין שעוסק בנושא הזה בדיוק.

אתמול בבוקר התקשרו לאבא שלי מהעירייה והודיעו לו שלאחר קריאת המכתב הוחלט לבחון את הנושא מחדש, ושבעקבות הנימוקים שהעלינו, המסקנה שהגיעו אליה היא שיש לבטל את הדרישה לתשלום ההיטל.

דבר נוסף:
השבוע קיבלתי בדואר מעטפה גדולה מאוניברסיטה. בתוכה היו דפים ומסמכים לרוב, כשבראש העמוד הראשון מתנוססת הכותרת: סגירת תואר.

ואחרון אחרון חביב:
השבוע שלי הסתיים, אני לא עובד מחר.
קצינת הקישור שלי היתה חייבת לי יום מילואים, אז היא נתנה לי אותו על מחר.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 02-12-2010 בשעה 00:06.
ישן 01-12-2010, 23:57
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

נסעתי במנהרות הכרמל היום מהצ'ק פוסט עד ליציאה מחיפה לראות איך זה וכמה זה שווה.
עם הסיטרואן שלי זה בהחלט שווה גם בלי מנוי הלוך חזור,אבל, אם עם רכב, שעושה 1 ל 18 פלוס מינוס כמו הפיאט שלי, זה לא שווה לנסוע משם.
6 דקות לכיוון אחד ודקה אחת עמדתי בתור למחסום ביציאה במחיפה, אם תהיה לי עבודה בכרמל או במת"מ שווה יהיה לעשות מנוי בכל מקרה. נסיעה לגרנט קניון גם מצדיקה כניסה למנהרה, כי זה עוקף את הטכניון וכל העומס בדרך לשם וחוסך הרבה מאוד בדלק במיוחד לסיטרואן שלי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 02-12-2010 בשעה 00:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר