לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2010, 08:34
  שירו שירו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.06
יותר פריקה, אבל תגובות יתקבלו בברכה :)

יש לי חבר ואנחנו יחד כבר שנה וחודש, בעיקרון לאורך כל המערכת יחסים הסתדרנו ולא רבנו הרבה אבל בתקופה האחרונה התחלנו לריב יותר..
הוא בצבא, קרבי חוזר כל שבועיים ואני מרגישה שזה כבר יותר מדי בשבילי לחכות כל שבועיים עד שהוא יחזור, הגעגוע הורג אותי כל פעם, ולא תמיד יש לו גם זמן לדבר, אז לפעמים זה מרגיש יותר לבד מביחד.
כשהוא נמצא בבית הכל טוב ויפה, הוא מושלם, לא יכולתי למצוא מישהו יותר טוב אבל כאילו בזמן האחרון פשוט נמאס לי ואני רבה איתו כל הזמן. מצד אחד נמאס לי ומצד שני אני לא רוצה להיפרד ממנו אז באיזשהו מקום אני רבה איתו כדי שהוא פשוט יעזוב אותי.. אני כבר לא יודעת מה אני רוצה יותר, בימים שהוא נמצא בבית אני מאושרת אבל בימים שהוא לא אז אני מרגישה כאילו אני פשוט יושבת ומחכה רק שיחזור.. אני יודעת שאני אוהבת אותו ובגלל זה אני לא יעזוב אותו בגלל דבר כזה, אבל אני לא מצליחה להתנער מהרגשות האלה בזמן האחרון..\=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2010, 14:58
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירו שמתחילה ב "יותר פריקה, אבל תגובות יתקבלו בברכה :)"

בתור אחד שהיה קרבי והייתה לו חברה בזמן השירות אני יודע שזה קשה בגלל היציאות...
הייתי מת לראות את חברה שלי ולחבק אותה...וכשהיא הייתה רבה איתי אז היה לי יותר קשה והייתי מרגיש הרגשה כבדה כזואת ודיכאון...
השנה האחרונה הכי קשה וככול שמתקרב השחרור אז הזמן עובר יותר לאט ומרגישים כבר את הטעם של האזרחות ומתים כבר להשתחרר... זה תקופה קשה שאת צריכה לעזור לו לעבור...
זה גם ככה קשה אל תוסיפי לו עוד... אני מאמין שהוא מתגעגע אלייך ולמשפחה ולחברים וקשה ביציאה אחת להתייחס לכולם...
תאמיני לי שהשנה הזואת תעבור מהר ואז יהיה לך אותו כל הזמן שתרצי

ישן 09-12-2010, 15:40
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירו שמתחילה ב "יותר פריקה, אבל תגובות יתקבלו בברכה :)"

אני מבינה אותך ואני מכירה את ההרגשה. האקס שלי שהייתי איתו במהלך כל השירות שלו עד שהוא השתחחר, גם היה טוחן המון והיו הרבה שבתות שביליתי בלעדיו. אבל תחשבי על שהוא בטח ממש מעריך אותך שאת נשארת איתו למרות הקושי, ושיש לו מישהי לחזור אליה.
אין מה לעשות, תמיד יהיו בנים בקרבי ותמיד יהיו להם חברות בבית שסובלות ומרגישות לבד.
תנסו לשמור על קשר טוב יותר מרחוק. לכתוב מכתבים, לדבר בטלפון, לעשות דברים מיוחדים כשאתם כן נפגשים.
זה קשה אבל זה אפשרי.
אין שום סיבה לריב, הוא לא יכול לשנות את זה שהוא בקרבי, וזה לא במקום להעמיד בפניו אולטימטום. וזאת בטוח לא דרך טובה לבלות את הזמן המועט שיש לכם ביחד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר