לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2010, 10:16
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mikhail Bulgakov שמתחילה ב "קצונה בחמ"ן"

סחתיין על הכינוי.
אני לא בטוח שאני מסכים על החבר'ה שמעלי. אם אתה רוצה להיות קצין, והולך לעשות את העבודה שלך כקצין על הצד הטוב ביותר, זה שאתה עושה את זה מסיבות של פיתוח אישי לא אמור להפריע לך. זאת גם הגישה של בה"ד 1, אגב.
כמה זה יתרום לך באזרחות, לא אני ולא אף אחד אחר פה לא יכולים להגיד לך זה תלוי במה בדיוק אתה עושה עכשיו כמש"ק, ומה תעשה כקצין (אל תכתוב את זה פה), מה אתה רוצה לעשות באזרחות, ובעוד הרבה גורמים. זה בטח לא יכול להפריע, ולמרות מה שאמרו פה, להגיד שהיית קצין ב-8200 פותח הרבה דלתות בחוץ.
למרות כל זאת, שאלת הגישה שלך היא אכן חשובה. אם אתה נהנה מהתפקיד שלך עכשיו, וחושב שתהנה גם מתפקיד הקצין, אז לך על זה, אבל אם אתה סובל מהשירות, ומוכן לצאת לקצונה ולהיות ממורמר רק בשביל שתוכל להגיד אחר כך שהיית קצין, אז זה לא שווה את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2010, 16:56
  gromp gromp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Mikhail Bulgakov שמתחילה ב "דבר ראשון, אני מכיר טוב מאוד..."

אחת מהסיבות המרכזיות ליציאה לקצונה היא - "ציונות", רצון לתרום ועוד.
אם אתה משרת באמ"ן אתה אמור להכיר את התופעה של קצינים שבאים בשעות לא שעות, נשארים הרבה מעבר לנדרש ולא יהססו להגיע בשבת - רק כי הם חייבים לסגור עוד משהו.
אסור שאף אחד יטעה, גם חוגרים עושים את האמור לעיל כל הזמן.

ברור לכולם שיציאה לקצונה אומר שהולכים לתום עוד כמה שנים שתמורתם תקבל: משכורת שלא שווה את העבודה, שעות עבודה הזיות ולא שגרתיות, נכונות לקפוץ בכל שעה לעבוד, חשאיות שלא מאפשרת לדבר ע העבודה, מגבלות על ימי חופש ולאיזה מדינות ניתן לטוס ועוד. ברור שרוב מי שיוצא לקצונה לא יוצא רק בשביל סיבות אגואיסטיות.

אני לא אשקר, אני יצאתי לקצונה מסיבות רבות שחלק ניכר מתוכן היו סיבות אגואיסטיות. אבל לעניות דעתי - אם אין לך ניצוץ של מוטיבציה שאינה אגואיסטית או אין לך תשוקה לעבודה שלך אז לדעתי לא משתלם לך להיות קצין.

האם תהיה בכל זאת קצין טוב? אם אתה אדם טוב מיסודך אז אין סיבה להניח שלא תהיה. להערכתי פשוט תישחק בצורה מהירה מאוד. בנוסף אתה צריך לזכור שבאמ"ן חותמים שנה וחצי קבע - כך שאםתשחק מהר מדי תהיה כהול לקבע לזמן רב.

ישן 17-12-2010, 17:32
  dsfsdfsf dsfsdfsf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mikhail Bulgakov שמתחילה ב "קצונה בחמ"ן"

איך אתה מכיר את היחידה והעיסוקים שיש בה טוב אחרי שנה?
אתה נשמע כמו צעיר,אני שירתתי שם 3 שנים,ואני עדיין לא מרגיש שאני מכיר את היחידה.
אני יודע שיש הרבה דברים שאני לא מכיר מפעת סיווג בטחוני.
אם אתה חושב שאתה מכיר,אז אתה לא מכיר כלום וכנראה גם את הרוב לא תכיר כי יש מידור.
תאכלס שאתה בא לעבוד ,שואלים אותך "מה אתה יודע לעשות?" "אתה יודע לתכנת?" "מה אתה יודע".וקצין אגב הסיכוי שלו להיות מקצועי הוא יותר נמוך כי זה תפקיד פיקודי,כלומר הוא לא מתעסק כל הזמן במקצוע,ולכן לא קצין היכולת שלו להתפתח מקצועית יותר גבוהה.
מה שמעניין זה לא קצין,לא קצין.מה הידע שלך .ברור שלהיות קצין זה בונוס.
אני למשל הייתי תקופה מסוימת כפוף לקצין בשם רוברט שהוא נשיא אגודת ההומואים והוא חרא של בן אדם.(יש רק רוברט אחד שם כך שאולי תכיר).עברתי משם כמו טיל.הנה קצין למשל שלא נראה לי שבזרחות יש לו יתרון רציני על אחרים(אולי חוץ מההליכה של ההומו שלו).
כל מה שרשמת,במציאות זה הפוך.למה אתה חושב שאנשים לא יוצאים לקצונה מטעמי ציונות?תתפלא ,יוצאים ועוד איך יוצאים.אתה חושב שפקיד זה עבודה חרא?תתפלא שלישים עובדים יותר קשה מהרבה אנשים אחרים.קיצר,אתה צעיר.הכרתי משהו שם שכבר אמר לי "אני גאה ללכת עם סמל מודיעין,אף אחד גם ככה לא יודע מה אני עושה"->שמעתי את זה מחייל צעיר שתפקידו הוא לא לעשות כלום.בקיצור סתכל פנימה לא החוצה.

נערך לאחרונה ע"י dsfsdfsf בתאריך 17-12-2010 בשעה 17:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר