לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2010, 04:55
  Arsenal_fan Arsenal_fan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.10
לחץ נפשי מהחיים

ליל'ט אנשים.

זה סוג של פריקה בעיקר..

לפני חודש חגגתי 18,הזמן עובר כ'כ מהר,יש עליי לחץ נפשי כזה גדול בכל מה שקשור לצבא,לימודים וכל הדברים מסביב,מבחינת לימודים הייתי מאלה שלמדו והוציאו מאיות החל מכיתה ז' כבר התחלתי לזלזל,ועם השנים זה התדרדר עוד יותר,כרגע אני י'ב ואין לי ראש בכלל ללימודים,הבית ספר מאיים שהוא לא יתן לי 12 שנות לימוד(למרות שיש לי ביד 10 יח'ל,לא יודע מה החוק אומר לגבי זה),כספית גם ההורים שלי לא יכולים לתמוך בי,אני עובד בזמן לימודים דרך כח אדם מתי שיוצא לי.
אני מרגיש עוד ילד והגיל הזה כ'כ לא מתאים לי,חבל שאני לא יכול לחזור לגיל 14-15 שאין עלינו שום לחץ נפשי,פשוט להיות בחוץ ולהנות.

אני מסתכל על החברים שלי(מעגל חברתי ממש קטן) מסביב והם כ'כ בוגרים נפשית,אני עדיין לא מוכן ל REAL LIFE שזה ללכת לצבא,לעבוד קבוע,חברה אמיתי,וכל הדברים האלה,פשוט כל זה גדול עליי עדיין.

גם אתם הרגשתם בגיל שלי תדברים האלה או שזה רק אני?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2010, 11:53
  oplo1234 oplo1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.10
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Arsenal_fan שמתחילה ב "לחץ נפשי מהחיים"

אני יודע שזה נדוש מאוד, אבל אתה עוד תתגעגע לתקופות האלו.
א. לימודים זה כיף חיים, חכה לגיל 21 ותהיה אחרי צבא ותצטרך לטחון משמרות + לשלם כמה אלפי שקלים בשביל להשלים את הגרויות שאתה לא עושה עכשיו.
ב. צבא זה הראש הכי קטן שיש, נכון שאם אתה מתגייס ליחידה קרבית או לשרות משמעותי, אזי תדרש לראש גדול, אחרויות ומשמעת. אבל עדיין, הצבא דואג לך לאוכל, מקום לישון, בגדים, ומסגרת.
ג. לשלם מס הכנסה, ביטוח לאומי, לדאוג למשפחה, או ללמוד תוך כדי נסיון נואש לפרנס את עצמך, אלו דאגות אמיתיות.

אני ממליץ לך, כאחד שגם לא למד בתיכון, ולא אהב את המסגרת. ללמוד כמה שיותר, להשקיע כי אחרת אתה תתצטער על כך בעוד כמה שנים. חוץ מזה, כך את התקופה הזאת יותר בקלילות..אתה רק בן 18 חזק, בריא ובאמת שאין לך דאגות אמיתיות על הראש. את המרמור לפחות דחה לתקופת הצבא
ישן 25-12-2010, 02:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לתשובה שלך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oplo1234 שמתחילה ב "תקשיב"

במבט לאחור אכן חשוב להשקיע את הזמן בלימודים כי אתה כבר שם אז עדיף ללמוד במקום סתם לשרוף זמן ואחרי זה להשקיע זמן וכסף כדי לתקן טעויות שאתה יכול למנוע כרגע

אני זוכר שאצלי בגיל שלך היה המון לחץ בעיקר בגלל הלימודים שגם לא השקעתי הרבה ואחרי זה הגיע הצבא והייתי קרבי וזה שינה לגמרי את התמונה כי הייתי הקרבי היחידי במשפחה (האחיות שלי שירתו בקריה ובשלישות) והפכתי להיות הגאווה של המשפחה ולהיות רחוק מהבית משהו שאף לא הייתי מאוד מחשל אותך

אז אני גם שותף להצעה שקח בקלות את הדברים זה הזמן גם ללמוד ולחשוב על העתיד אבל לא פחות חשוב להנות כמה שאפשר, להכיר בנות לבלות עם חברים וכו
בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר